►▓╗▫ غروب ماتم(ويژه 28صفر) نرم افزار مالتي مدياي اسك دين ▫╔▓◄

تب‌های اولیه

24 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
►▓╗▫ غروب ماتم(ويژه 28صفر) نرم افزار مالتي مدياي اسك دين ▫╔▓◄

با سلام و عرض تسليت ايام عزاي رسول رحمت حضرت محمد مصطفي(ص) ، كريم امامت امام حسن مجتبي(ع) و اسوه رافت امام رضا(ع)
:Sham:

نرم افزار مالتي مدياي «غروب ماتم» تقديم همه عاشقان مي گردد

در اين نرم افزار به حدود سي سوال و شبهه پيرامون زندگي فردي و سياسي اين سه بزرگمرد خاندان عصمت و طهارت(ع) پاسخ داده شده است.

قابليتها :

- حجم كم
- بدون نياز به نصب
- تهيه شده به صورت مالتي مديا
- قابل اجرا در تمامي سيستمهاي عامل
- حاوي لينك دريافت تمامي نرم افزارهاي رايگان انجمن
- حاوي لينك دريافت تمامي كتابهاي رايگان انجمن به ترتيب الفب
ا

دانـــــــــــلودبا حجم 2.24 مگا بايت
دانـــــــلود صوت نرم افزار با حجم 495 كيلو بايت

توضيح : در صورت تمايل به استفاده از صوت نرم افزار ، پس از دانلود صوت ، آنرا در كنار نرم افزار قرار دهيد.

دانلـــــود كتاب همراه(موبايل) اين نرم افزار با حجم 784 كيلوبايت

مهمانان محترم سايت توجه داشته باشند که بدون عضويت هم مي توانيد تنها با کليک بر روي گزينه هاي دانلود ، اين نرم افزار را دريافت نماييد

:Gol:

فایل: 

جا دارد همين جا از زحمات دوست و برادر عزيزم كه به تازگي به جمع دوستان خوب اسك ديني اضافه شده اند ،جناب mahdi60 بزرگوار كه خالصانه با تلاش شبانه روزي خود بنده حقير را در تهيه اين نرم افزار ياري نمودند تشكر و قدرداني ويژه داشته باشم.
ان شاء الله اجرشون با صاحبان عزاي اين ايام.:Gol:

جاي بسي خوشوقتي است كه در طول طراحي نرم افزارهاي مختلف اسك دين كه از حدود يكسال گذشته آغاز شده است خواهران خوبي چون سركار سليلة الزهرا ، سركار سوگند ، سركار نيايش ، سركار مبين طرح ،سركار سادات ، سركار نيايش سبز و ... و برادران بزرگواري چون سيد ضيا گرامي ، جناب رضا ، جناب بينا88 ،جناب محمد و ....با تمام وجود ما رو در طراحي نرم افزارها ياري نموده اند.
همچنين بنده از حمايتهاي بي دريغ مديريت محترم سايت ، مدير محترم فرهنگي ، مدير محترم اجرايي ، استاد حامي و استاد طاها و ساير اساتيد و كارشناسان بزرگ سايت كمال قدرداني را داشته باشم.
ان شاء الله اين جمع در كنار مزار بي شمع و چراغ بقيع گردهم در همچين ايامي عرض ارادتي به ساحت آن غريبان مدينه داشته باشيم.
از همه دوستان التماس دعاي خير دارم.:Sham:

به نام خدا
ضمن عرض تعزیت به مناسبت ایام عزا
گل لیلای عزیز
ممنون از زحماتتون
خدا قوت
از زحمات مهدی عزیز و سایر دست اندرکاران که در بالا نامشون برده شد کمال تشکر وسپاس دارم.:Gol:

سلام و عرض تسلیت
تشکر از زحمات فراوان جناب گل لیلای بزرگوار
خسته نباشید
اجرتون با حضرت زهرا(س)
یاعلی:Gol:

سلام دوستان
عرض ادب و احترام خدمت همه بزرگواران
ایام غم و سوگ سه تن از معصومین را خدمت همه اعضای اسک دین تسلیت عرض می کنم
تشکر ویژه از جناب گل لیلا بزرگوار به خاطر زحماتی که در تولید نرم افزار های می کشند و روز به روز باعث سربلندی بیشتر اسک دین می شوند
از اظهار لطف ایشان قدر دانی می کنم گرچه در تولید این نرم افزار کمترین سهم بر عهد این حقیر بوده است
امیدوارم به امید خدا شاهد کارهای بهتری از ایشان در آینده باشیم
با تشکر
در پناه حق موفق و پیروز باشید

سلام
اين ايام عزاداري را به همه مسلمانان جهان بويژه شيعيان تسليت عرض مي كنم
با راهنمايي جناب گل ليلا ، نسخه ويژه موبايل و تلفن همراه اين برنامه رو آماده كردم
كه اميدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگيرد
ان شاء الله با نرم افزارهاي جديد پرسمان و پرسش و پاسخ قابل استفاده در تمام تلفنهاي همراه در خدمت شما خواهم بود
و من الله توفيق
التماس دعا

از اينجا دريافت كنيد :
http://www.askdin.com/downloads.php?do=file&id=477

دختر بدر الدجی امشب سه جا دارد عزا****** گاه میگوید پدر ، گاهی حسن ، گاهی رضا

:Sham::Sham::Sham::Sham:

تشکر ویژه از همه بزرگوارانی که در آماده سازی این نرم افزار تلاش کرده اند اجرکم عندالله

مطهره;81561 نوشت:
سلام اين ايام عزاداري را به همه مسلمانان جهان بويژه شيعيان تسليت عرض مي كنم با راهنمايي جناب گل ليلا ، نسخه ويژه موبايل و تلفن همراه اين برنامه رو آماده كردم كه اميدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگيرد ان شاء الله با نرم افزارهاي جديد پرسمان و پرسش و پاسخ قابل استفاده در تمام تلفنهاي همراه در خدمت شما خواهم بود و من الله توفيق التماس دعا از اينجا دريافت كنيد : http://www.askdin.com/downloads.php?do=file&id=477

ضمن خوشامد گويي به سركار مطهره گرامي

و تشكر از همراهي با ما در تهيه نسخه موبايلي نرم افزار غروب ماتم
ان شاءالله شاهد فعاليت خوب و مستمر ايشون در جهت تهيه نسخه هاي موبايلي پرسمان باشيم.

لينك دانلود در كتابخانه تاييد گرديد و از هم اكنون قابل استفاده مي باشد. دانلود از اينجا
التماس دعا:Gol:

من هم تشکر میکنم و امیدوارم هم در دنیا و هم در آخرت سعادت مند شوید

[="darkgreen"]از زحمات دوست عزیزم گل لیلا
وهمه دست اندرکاران تشکر دارم.[/]

گل ليلا;81500 نوشت:
نرم افزار مالتي مدياي «غروب ماتم» تقديم همه عاشقان مي گردد در اين نرم افزار به حدود سي سوال و شبهه پيرامون زندگي فردي و سياسي اين سه بزرگمرد خاندان عصمت و طهارت(ع) پاسخ داده شده است. قابليتها : - حجم كم - بدون نياز به نصب - تهيه شده به صورت مالتي مديا - قابل اجرا در تمامي سيستمهاي عامل - حاوي لينك دريافت تمامي نرم افزارهاي رايگان انجمن - حاوي لينك دريافت تمامي كتابهاي رايگان انجمن به ترتيب الفبا دانـــــــــــلود با حجم 2.24 مگا بايت دانـــــــلود صوت نرم افزار با حجم 495 كيلو بايت توضيح : در صورت تمايل به استفاده از صوت نرم افزار ، پس از دانلود صوت ، آنرا در كنار نرم افزار قرار دهيد. دانلـــــود كتاب همراه(موبايل) اين نرم افزار با حجم 784 كيلوبايت فایل های پیوست شده نوع فایل: Exe ghroob-matam.exe (2.24 مگابایت, 891 نمایش) نوع فایل: Mp3 28safar.mp3 (495.5 کیلو بایت, 568 نمایش)

ضمن تشکر . جا دارد این نرم افزلرها بصورت یکجا گرد آوری و در سایت قرارداده و به کاربران ایمیل شود .
اجرکم عندالله

ya-mahdi;82959 نوشت:
ضمن تشکر . جا دارد این نرم افزارها بصورت یکجا گرد آوری و در سایت قرارداده و به کاربران ایمیل شود . اجرکم عندالله

با تشکر از شما دوست گرامي
نرم افزارها از اين پس به ايميل کاربران خوب اسک دين ارسال خواهد شد
همچنين مجموعه توليدات اسک دين را از طريق «قفسه توليدات اسک دين» در کتابخانه مي توانيد رويت بفرماييد.
ان شاء الله بنا داريم بخشي را در اسک دين يا جواب سيتي براي گرد آوري مجموعه توليدات اسک دين اختصاص دهيم.
يا علي

باتشکرازغروب ماتم شماعزیزان انشاالله درپناه خداوندتبارک وتعالی واهل بیت(ع)باشید

دوستانی که دانلود یا استفاده کردند.چه طور بود؟خوب بود؟ارزش دانلود داره؟

punisher;83135 نوشت:
دوستانی که دانلود یا استفاده کردند.چه طور بود؟خوب بود؟ارزش دانلود داره؟

به نام خدا
پرسمان (سوال و جواب) پیرامون نبی مکرم اسلام-امام مجتبی و امام رضا علیهم السلام هست
وتا امشب مورخه 18 بهمن ماه 1389
1020 دانلود داشته:Gol:

مدیر فرهنگی;83159 نوشت:
به نام خدا
پرسمان (سوال و جواب) پیرامون نبی مکرم اسلام-امام مجتبی و امام رضا علیهم السلام هست
وتا امشب مورخه 18 بهمن ماه 1389
1020 دانلود داشته:Gol:

از کی دانلودش شروع شده؟یعنی از کی اجازه دانلود رو بهمون دادن؟تا کی هست؟محدوده با نه؟:Gol:

punisher;83277 نوشت:
از کی دانلودش شروع شده؟یعنی از کی اجازه دانلود رو بهمون دادن؟تا کی هست؟محدوده با نه؟:gol:

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
دوست عزیز غروب ماتم از 13 بهمن روی سایت قرار گرفته است و جزوه نرم افزارهای تولیدی اسک دین است و محدودیتی از نظر زمانی ندارد .
با تشکر
موفق پیروز باشید

من باید تشکر کنم.
ممنمئ از پاسخ ها شما.:Gol::Hedye:

دستتوت درد نکنه. اجرتون با امام حسین:Cheshmak:

سلام دوستان
خدا قوت
ميشه بدونم چه طوري ميشه از نرم افزار ها استفاده كنم؟
راستي سايت پرسمان كه فيلتر شده گويا!!؟
ياحق.:Gol:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

گل ليلا;81500 نوشت:
در اين نرم افزار به حدود سي سوال و شبهه پيرامون زندگي فردي و سياسي اين سه بزرگمرد خاندان عصمت و طهارت(ع) پاسخ داده شده است.

مدیر فرهنگی;83159 نوشت:

شما میتونید از پست اول دانلود کنید

http://www.askdin.com/showpost.php?p=81500&postcount=1

از سایت پرسمان هم بنده خبری ندارم :Gig:

یاعلی:Gol:

:Kaf:سلام نرم افزار بسيار قشنگي بود دستتون درد نكنه:Kaf:

سلام بر همه دوستان واقعا نرم افزار جالبی می باشد وهمچنین سایت عالی است .از همه تشکر می کنم

با سلام و عرض تسليت ايام عزاي رسول رحمت حضرت محمد مصطفي(ص) ، كريم امامت امام حسن مجتبي(ع) و اسوه رافت امام رضا(ع)
:Sham:

نرم افزار مالتي مدياي «غروب ماتم» تقديم همه عاشقان مي گردد

قابليتها :

- حجم كم
- بدون نياز به نصب
- تهيه شده به صورت مالتي مديا
- قابل اجرا در تمامي سيستمهاي عامل
- حاوي لينك دريافت تمامي نرم افزارهاي رايگان انجمن
- حاوي لينك دريافت تمامي كتابهاي رايگان انجمن به ترتيب الفب
ا

دانـــــــــــلود با حجم 2.24 مگا بايت
دانـــــــلود صوت نرم افزار با حجم 495 كيلو بايت

توضيح : در صورت تمايل به استفاده از صوت نرم افزار ، پس از دانلود صوت ، آنرا در كنار نرم افزار قرار دهيد.

دانلـــــود كتاب همراه(موبايل) اين نرم افزار با حجم 784 كيلوبايت

مهمانان محترم سايت توجه داشته باشند که بدون عضويت هم مي توانيد تنها با کليک بر روي گزينه هاي دانلود ، اين نرم افزار را دريافت نماييد