بازی با حجاب برای بی ارزش کردن آن(تبلیغ با بازیگران و خوانندگان مستهجن)

تب‌های اولیه

68 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
بازی با حجاب برای بی ارزش کردن آن(تبلیغ با بازیگران و خوانندگان مستهجن)

سلام

این تصویر مربوط به خواننده امریکایی به نام ریحانا است

به نظر شما با نمایش دادن خودشون که از حجاب استفاده میکنند و جلوی مسجد ایستادند میخواهند به چه هدفی برسند؟
(به حجاب خانم ها در بک گراند عکس توجه کنید.چقدر فرق داره)

این کار رو واقعا برای تبلیغ این محصولات میکنن یا دارن پوشش مسلمونا رو طبق خواست خودشون عوض میکنن؟

جدیدا از این دست عکسها که توسط بازیگران فیلمهای مستهجن یا خواننده هایی که وضع خیلی خوبی ندارن گرفته میشه زیاد شده

میخواستم نظرتون و بدونم؟

به نظر شما این شکل ایستادن درست است برای یه زن باحجاب

؟ :Gig:

pesarirani;413628 نوشت:

سلام

به نظر شما با نمایش دادن خودشون که از حجاب استفاده میکنند و جلوی مسجد ایستادند میخواهند به چه هدفی برسند؟

این کار رو واقعا برای تبلیغ این محصولات میکنن یا دارن پوشش مسلمونا رو طبق خواست خودشون عوض میکنن؟

جدیدا از این دست عکسها که توسط بازیگران فیلمهای مستهجن یا خواننده هایی که وضع خیلی خوبی ندارن گرفته میشه زیاد شده

میخواستم نظرتون و بدونم

اصلا درست نیست من فکر کنم تبلیغ است.

[="Tahoma"]

pesarirani;413628 نوشت:
به نظر شما این شکل ایستادن درست است برای یه زن باحجاب؟

سلام
این یعنی که حجابتان را هم در جهت جلوه گری قرار دهید . اصل جلوه گری است و حجاب هم می تواند در راستای آن خود را متحول کند .
در حالی که شعار حجاب اصیل در جهت کمال انسانی و عفاف و پاکدامنی جهت دهی شده است لذا در حجاب اصیل جهت جلوه گری نیست .
والله الموفق

بسم رب الشهداء

سلام و تشکر از دعوت
:Gol:

ایام برشما مبارک!:Hedye:

pesarirani;413628 نوشت:
میخواستم نظرتون و بدونم؟

به نظر بنده این زن شاید پوشیده باشه
اما
حجاب نداره!!

به قول جناب حامد

:Sham:والله الهادی:Sham:

سلام
من هم حرف جناب حامى رو تاييى ميكنم
حجاب ابراي حفظ زن و كلا سلامت جامعه است
خب طبيعي است كه وقتي چادري تو خيابان رفتار خلاف اين رو داشته باشه
نميشه گفت او به حقيقت حجاب رسيده

Ghamari;413759 نوشت:
به نظر بنده این زن شاید پوشیده باشه
اما
حجاب نداره!!

سلام

می شود مستدل بفرمایید چرا حجاب نداره ؟

منا لبیک;413741 نوشت:
اصلا درست نیست من فکر کنم تبلیغ است.

یعنی به نظر شما قصدی از این کار ندارند قصدشون فقط فروش محصولات است

pesarirani;413628 نوشت:

والا من که دارم شاخ در میارم :Gig:
یعنی حتی نوع ایستادن زن رو هم باید محدود کنین ؟ این دیگه ته افراطی گریه :Moteajeb!:

pesarirani;413628 نوشت:

سلام

میخواستم نظرتون و بدونم؟

...

سلام و عرض ادب

به نظر بنده این تصاویر نیزه افکار پلید رو به سمت بانوان محجبه نشانه رفته .

مطمئنا برای بی حجاب کردن یک بانوی محجبه نمیان بگن کلا بی حجاب شو بلکه نحوه پوشش رو به تدریج تغییر میدن .

همان طور که قبلا هم شاهدش بودیم

اوایل گفتند مانتوی بلند و روسری حجاب کاملیه و با این بهانه چادر رو از سر زنان برداشتند و کم کم همین مانتو و شلوار و روسری سیر تکاملی خودش رو طی کرد تا اینکه امروزه شاهد حضور بانوان در جامعه با پوشش بلوز و شلوار و یک تکه پارچه که اسمشو گذاشتند روسری هستیم .

هدف اینه

و البته شکستن قبح بی حرمتی به اماکن مقدس مسلمانان

pesarirani;413628 نوشت:
میخواستم نظرتون و بدونم؟

من هر چی به عکس نگاه میکنم فقط این برداشت رو میکنم
شاید این خانم در یک جای مذهبی بوده و مجبور بوده به نحوی موهاش رو بپوشانه. از کجا معلوم قصد بی احترامی و بی ارزش کردن حجاب رو داشته :Gig:

[="Tahoma"]

بی نظیر;413777 نوشت:
می شود مستدل بفرمایید چرا حجاب نداره ؟

سلام
چون قرار است حجاب زن را از نگاهها حفظ کند نه اینکه نگاهها را به او جلب کند
این حجاب با این حرکات جلب نظر کننده یعنی اینکه به من نگاه کنید پس او حجاب ندارد
والله الموفق

pesarirani;413779 نوشت:
یعنی به نظر شما قصدی از این کار ندارند قصدشون فقط فروش محصولات است

نه منظورم اون فروش نیست
تبلیغ غیر از دین که بقیه را هم مثل خودشون کنند.

pesarirani;413628 نوشت:

نظر بنده:
اینا دارن مسخره بازی در میارن. :Narahat: :Narahat: :Narahat:

بی نظیر;413783 نوشت:
یعنی حتی نوع ایستادن زن رو هم باید محدود کنین ؟ این دیگه ته افراطی گریه :Moteajeb!:

خداوند در قرآن کریم در مورد

پوشش (احزاب، 59) (33 سوره احزاب) (31 سوره نور)

نحوه راه رفتن زنان (نور، 31)

نحوه سخن گفتن زنان (احزاب، 32)

و همینطور آیات دیگری که به طور غیر مستقیم به این مطالب اشاره کرده

سخن گفته که همه اینها مصادیق عفت هستند

پس نحوه ایستادن رو ما تعیین نمیکنیم خداوند در قرآن مستقیم و غیر مستقیم تعیین کرده .

و خداوند هرگز دچار افراط و تفریط نمیشه

حامد;413787 نوشت:
سلام
چون قرار است حجاب زن را از نگاهها حفظ کند نه اینکه نگاهها را به او جلب کند
این حجاب با این حرکات جلب نظر کننده یعنی اینکه به من نگاه کنید پس او حجاب ندارد
والله الموفق

حجاب قرار نیست زن را از نگاهها حفظ کند قرار است از نگاه هوس الود حفظ کند
اگر اینطور باشد و هر نگاهی به زن دارای اشکال باشد
پس زن باید مثل یک مجسمه بی روح و بی صدا باشد
پس با این تفاسیر زن حتی نباید ورزش کند که مبادا کسی بهش نگاه کند
نمی دونم والا :Gig:فکرم هنگ کرده قاطی کردم فقط می دونم خیر الامور اوسطها

با این طرز تفکر باید لباسی را برای زنان اختراع کنیم تا انها را نا مرئی کند :ok:
البته شنیدم این لباس اختراع شده ولی هنوز عمومی نشده
فکر کنم بیشترین متقاضی این لباسها در دنیا ایران برای پنهان کردن زنان باشه :khandeh!:

[="Tahoma"][="DarkSlateBlue"]

بی نظیر;413783 نوشت:

سلام بانو
مشکل اصلی در اینجاست که ما اصلاً درست آموزش داده نشدیم
فلسفه ی حجاب پوشیدن نیست؛ حیای عمومی رو رعایت کردنه
دختری که تو خیابون با صدای ظریفش قهقهه میزنه اتفاقاً اگه چادری باشه، بیشتر نظر دیگران رو به خودش جلب می کنه
دختری که حجابش در هوا معلقه و دستان ظریفش مدام در حال چرخش باشه، اتفاقاً اگه چادری باشه، بیشتر نگاه ها رو به خودش معطوف می کنه

قهقهه ی یه صدای ظریف، قشنگه، حرکت دستای ظریف، قشنگه اما هر چیز قشنگی رو اسلام براش حرمت قائل شده
اجازه نداده هر کسی هرَّکی از چیزای قشنگ بهره ببره؛ بدون دادن هیچ بهایی...

اسلام بی حیایی در فضای خصوصی خانواده رو کاملاً مجاز و جاهایی واجب یا مستحب کرده تا دختر، زن، مادر جایگاه این کارهای قشنگش روبدونه
اما در برابر نامحرمی که با اون نسبتی نداره ازش حیا رو خواسته . تا قشنگیاش رو از اون بپوشونه؛ تا اگه اون نامحرم خواست قشنگیاش رو بدونه مجبور بشه بهاش رو بپردازه؛ به خواستگاریش بره...

اینا افراط نیس

اگه روحیه ی زن و رحیه ی مرد رو بشناسیم عین اعتداله[/]

در خصوص این تصویر واقعا نمی دانم که این تصویر فتوشاپ است یا اصلی است
اما این که در جنگ نرم با پنبه سر می برند توش حرف و حدیثی نیست.
گاهی تبلیغات به قدری خزنده و موفق اثر دارند که افراد دقیقا کاری می کنند که با ارزش هایشان سازگاری ندارد.
مقدمه این کتاب را بخوانید

روان شناسی و مهارت‌های رفتاری در تبلیغ غیر مستقیم

البته باید با ظرافت با خواهرانمان صحبت کنیم که فکر کنند ما با مد و خوش تیپ بودن و آراستگی مخالف هستیم. هر چه چیز در شرع مقدس در جای خود نکوست.
ابروی کج اگر راست بودی، کج بودی

این تصاویر زنگ خطریه برای حجاب که دارن اون رو از فلسفه ش جدا می کنند.
حجاب اسلامی فقط مانتو و روسری نیست. حتی چادر پوشیدن منهای دونستن فلسفه حجاب، باعث فساد میشه.
اون چیزی که حجاب رو حجاب کرده فلسفه ش هست، نه لوازمش.

آقایون محترم
باور کنید ما خانوما انقدری عقل و شعور داریم که بدونیم فلسفه این عکسا چی میتونه باشه

الان اظهار نظرتون در محکوم کردن عکسا منو ناراحت میکنه
چون توی پس زمینه اش تذکر و یادآوری و نکنه گول بخورید میبینم
آخه کدوم خانوم محجبه ی معتقدی لاک و رژ قرمز جیگری رو تایید میکنه ؟؟؟:ok:

MinoOo;413825 نوشت:
آقایون محترم
باور کنید ما خانوما انقدری عقل و شعور داریم که بدونیم فلسفه این عکسا چی میتونه باشه

الان اظهار نظرتون در محکوم کردن عکسا منو ناراحت میکنه
چون توی پس زمینه اش تذکر و یادآوری و نکنه گول بخورید میبینم
آخه کدوم خانوم محجبه ی معتقدی لاک و رژ قرمز جیگری رو تایید میکنه ؟؟؟:ok:

کجای اظهار نظرها شما رو ناراحت کرده؟
تغییر فرهنگ ها و نوع پوشش ها و از اینجور تهاجم های نرم همیشه به همین صورت انجام شده.
یعنی یه چیز غیرعادی رو اونقدر به مردم نشون دادن که براشون عادی شده و فکر میکنن باید اونو اجرا کنند.

[="Tahoma"]

بی نظیر;413811 نوشت:
حجاب قرار نیست زن را از نگاهها حفظ کند قرار است از نگاه هوس الود حفظ کند

سلام
جذابیت و جالب نظر بودن زن ، نگاه غیر هوس الود را هم به هوس می کشاند
والله الموفق

علی ;413835 نوشت:
کجای اظهار نظرها شما رو ناراحت کرده؟
تغییر فرهنگ ها و نوع پوشش ها و از اینجور تهاجم های نرم همیشه به همین صورت انجام شده.
یعنی یه چیز غیرعادی رو اونقدر به مردم نشون دادن که براشون عادی شده و فکر میکنن باید اونو اجرا کنند.

همه جاش
من کلا اظهار نظر آقایون در مورد حجاب خانوما رو کار چندشی میدونم
و به نظر من این اظهار نظر ریشه در بی اعتمادی داره
یعنی اینکه برادر دینی من انقدر که باید به من و عقل و شعورم اعتماد نداره که فوری میاد اظهار نظر میکنه و ته همه ی حرفاش اینه : مبادا گول بخوری

من یه دختر چادری معمولیم
اعتقاداتمم اونقدری هست که پامو کج نزارم
خب وقتی منه معمولی با یه نگاه به این عکسا فوری متوجه تضادش با حجاب میشم ( لاک و رژ قرمز جیغ )
دیگه لزومی نمیبینم هی در قالب نظر و توضیح آقایون بیان امر به معروف کنند:ok:

حامی;413816 نوشت:
در خصوص این تصویر واقعا نمی دانم که این تصویر فتوشاپ است یا اصلی است

این تصاویر در صفحه اصلی یاهو امروز بوده پس قطعا فتوشاپ نیست

MinoOo;413846 نوشت:
یعنی اینکه برادر دینی من انقدر که باید به من و عقل و شعورم اعتماد نداره که فوری میاد اظهار نظر میکنه و ته همه ی حرفاش اینه : مبادا گول بخوری

اتفاقا ما به عقل و شعور شما کاملا اعتماد داریم
به عقل و شعور یه عده که هرکاری میکنن که به هدفشون برسن اعتماد نداریم
درضمن اینجا مکانی برای نظرات عمومیه خواهشا نظر دوستان رو فقط به سمت خودتون نبینید نگاه دوستان کلی هست

بی نظیر;413811 نوشت:
فکر کنم بیشترین متقاضی این لباسها در دنیا ایران برای پنهان کردن زنان باشه

منظورتون از پنهان کردن زن چیه؟
من تو ایران همچین چیزی نه دیدم نه شنیدم که یکی زنش یا دخترش و پنهان کنه!!!!!!!!!!!!!

حامی;413816 نوشت:
البته باید با ظرافت با خواهرانمان صحبت کنیم که فکر کنند ما با مد و خوش تیپ بودن و آراستگی مخالف هستیم. هر چه چیز در شرع مقدس در جای خود نکوست

سلام

خوب شما که با این تصویر ساده مخالفین که هیچ رنگی و مدلی توش نیست
واقعا چطور با مد و اراستگی مخالف نیستین ؟
مد یعنی تنوع در رنگ در اندازه در مدل پوشش
حرفهای شما متناقضه

shabnam !;413786 نوشت:
شاید این خانم در یک جای مذهبی بوده و مجبور بوده به نحوی موهاش رو بپوشانه. از کجا معلوم قصد بی احترامی و بی ارزش کردن حجاب رو داشته

خوب مجبوره تو اون فضا باشه
آیا تو اون فضا مجبورش کردن با این لباس عکس بگیره
اگه اینطوره چرا در صفحه اول یاهو تبلیغ میشه

pesarirani;413854 نوشت:
منظورتون از پنهان کردن زن چیه؟
من تو ایران همچین چیزی نه دیدم نه شنیدم که یکی زنش یا دخترش و پنهان کنه!!!!!!!!!!!!!

چون هر نگاهی به زن جایز نیست پس باید از دیده ها پنهانش کرد

بی نظیر;413783 نوشت:
والا من که دارم شاخ در میارم
یعنی حتی نوع ایستادن زن رو هم باید محدود کنین ؟ این دیگه ته افراطی گریه

معنی افراط این نیست
زن در حرف زدن،نگاه کردن،خندیدن و حتی طرز ایستادن باید در حد معمول عمل کنه حدی که خداوند در قرآن مشخص کرده
مرد هم به همان صورت هیچ فرقی بین این دو نیست
پس اسم این رو افراط نگذارید

بی نظیر;413858 نوشت:
چون هر نگاهی به زن جایز نیست پس باید از دیده ها پنهانش کرد

کی گفته نگاه کردن به زن جایز نیست
بله به زنی که بی حجاب باشه یا باحجاب باشه ولی رفتارش درست نباشه نباید نگاه کرد
نظر من اینه شاید نظر خیلی های دیگه هم باشه
ولی من ندیدم زنی که پنهان شده باشه

pesarirani;413857 نوشت:
خوب مجبوره تو اون فضا باشه
آیا تو اون فضا مجبورش کردن با این لباس عکس بگیره

خوب دوست عزیزم فرض کن این خانم یه سفر به اون کشور مذهبی داشته
کشور خودمون رو نگاه کن هر روز چند توریست وارد کشور میشه ؟؟ چندتاشون خانمن؟؟؟
قبول داری هر خانمی وارد کشور میشه موظفه طبق قوانین کشور حجابشو حفظ کنه ؟؟ خوب این خانم درک دقیقی از کیفیت حجاب یک زن مسلمان ایرانی نداره به کرات من دیدم این خانمها روسریشون رو از پشت می بیندن . یا حتی مانتوهای آنچنانی می پوشند. آیا باید بگیم اینها هم دارن به ما و ارزشهامون بی احترامی میکنن.
من طرفدار این خواننده نیستم ولی یک درصد احتمال بدیم ایشان یه سفر به کشور مذهبی داشته با این لباس یه عکس یادگاری گرفته ( به این طرز دید میگن خوشبینانه به قضیه نگاه کردن :Cheshmak: )

جدا از شوخی هر کس لباس مسلمانی پوشید و باهاش عکس گرفت که نباید سریع علیه ایشان موضع بگیریم :Gol:

pesarirani;413857 نوشت:

البته اینجاش یه کم مشکوکه :Nishkhand:

سلام
اين عكس ها فقط تبليغاتيه.
شما چرا نسبت به جوامع خارجی بد بینین.
اينا فقط عکس های تبليغاتيه که روی جلد مجله های عربی میزنن.

shabnam !;413867 نوشت:
خوب دوست عزیزم فرض کن این خانم یه سفر به اون کشور مذهبی داشته
کشور خودمون رو نگاه کن هر روز چند توریست وارد کشور میشه ؟؟ چندتاشون خانمن؟؟؟
قبول درای هر خانمی وارد کشور میشه موظفه طبق قوانین کشور حجابشو حفظ کنه ؟؟ خوب این خانم درک دقیقی از کیفیت حجاب یک زن مسلمان ایرانی نداره به کرات من دیدم این خانمها روسریشون رو از پشت می بیندن . یا حتی مانتوهای آنچنانی می پوشند. آیا باید بگیم اینها هم دارن به ما و ارزشهامون بی احترامی میکنن.
من طرفدار این خواننده نیستم ولی یک درصد احتمال بدیم ایشان یه سفر به کشور مذهبی داشته با این لباس یه عکس یادگاری گرفته ( به این طرز دید میگن خوشبینانه به قضیه نگاه کردن )

جدا از شوخی هر کس لباس مسلمانی پوشید و باهاش عکس گرفت که نباید سریع علیه ایشان موضع بگیریم

یه ذره بریم جلوتر عکسهای دیگری هم میتونیم بذاریم
واقعا اونایی که میان به ایران اینقدر مشهورن که در موردشون تبلیغ بشه
در مورد اینکه باید با لباس پوشیده باشن در ترکیه محدودیتی برای لباس پوشیده وجود نداره حتی خانم مدونا که ایشون هم خواننده بسیار معروف و بازیگر فیلمهای مستهجن هستند در این کشور کنسرتی داشتند که در آن برهنه شدند که سروصدای زیادی بین مسلمونها ایجاد کرد و همین خانم روز بعد باحجاب دیده میشه و با خنده و حرکات ناشایست وارد مسجد میشه
به نظر من نباید سطحی به این مسائل نگاه کرد

pesarirani;413872 نوشت:
در مورد اینکه باید با لباس پوشیده باشن در ترکیه محدودیتی برای لباس پوشیده وجود نداره حتی خانم مدونا که ایشون هم خواننده بسیار معروف و بازیگر فیلمهای مستهجن هستند در این کشور کنسرتی داشتند که در آن برهنه شدند

در کشور ترکیه محدودیت حجاب وجود نداره ولی برای ورود به مسجد حجاب لازمه. بدون حجاب رو اصلاً به مسجد راه نمیدن . هرچند غیرمسلمان هم حق ورود به مسجد رو نداره حالا ایشون ...........

pesarirani;413872 نوشت:
به نظر من نباید سطحی به این مسائل نگاه کرد

:Gol::Gol::Gol:

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

[=times new roman]بسم الله الرحمن الرحیم

[=times new roman]

عرض سلام و ادب خدمت همه بزرگواران

[=times new roman]طبعا برای بدست آوردن درک درستی از این رفتارها , چند جنبه را باید بیکجا و توامان در نظر داشت . مساله ضد اسلامی آن مساله فرهنگی و سود دهی اقتصادی و فرهنگی آن حتی در عرصه ادبیات و هنر
برایمان واضح است که
مکتب سرمایه داری با موتور غریزه روزگارش را میگذراند و از آن برای جلب توجه و تهئیج استفاده می نماید حال اگر

[=times new roman]مخاطب آنها مسلمانان باشند این عرصه برایشان تنگ میشود و بدنبال تغئیر خواهند گشت . همه ما ابزار و روش هایشان را کمابیش می شناسیم.
تبلیغات مکرر ضد دینی در فیلمها دیده ایم و حمایت هایی در حد تقدیس داورینیسم و جنبشهای ضد ارزش فمنیستی و امثالهم را مدام داریم لمس می کنیم و همه اینها برای شکستن هنجارهای دینی و فرهنگی ای است که در جوامع مختلف بالاخص اسلامی وجود دارد.
خب طبیی است که اینها موثر است ولی کفایت نمی کند و طبعا
اگر نتوانند از این ترفند ها به اهدافشان برسند الگو های مشابه اسلامی برای انحراف ارائه میکنند.
مشابه سازی را در انحرافات سیاسی و مکتبی قبلا بازدهی داشته , حال چرا در این عرصه بازدهی نداشته باشد ؟
[=times new roman] [=times new roman]
این مشابه سازی در سیاست مزدور سیاسی در مکتب روحانی منحرف با فتاوایی که باعث فتنه در مذاهب می شد و در فرهنگ با هنرمندان ظاهرا متعهدی که ایزار خیانت فرهنگی و حتی اعتقادی بوده اند قبلا بوجود آمده و باز دهی داشته
و توانسته
در تغئیر مفاهیم اعتقادی و رسوم و فرهنگ در کشورهای اسلامی تاثیر کافی و لازم را بگذارد .

پس بارها و بارها از این روش استفاده کرده و خواهند کرد.

یاحق

[="Tahoma"][="SeaGreen"]اللهم عجل لولیک الفرج
سلام
دوستان کسی متن خبر رو خوانده؟

متنی که یاهو لینک داده[/]

ب نظرم با هدف جذب جوانان مسلمان این حرکت انجام شده

که بهشون بفهمونه ک رفتارهای غربی هیچ منافاتی با اسلام نداره و در عین داشتن حجاب میشه بقیه کارهایی که اصلا سنخیتی نداره با یک زن محجبه مسلمان رو انجام داد...

ی جورایی اسلام امریکایی..

سلام ...
نمیدونم چرا فکر میکنیم دنیا داره برای ما برنامه ریزی میکنه و نقشه کشیده و ...
الان تو یه کشور اروپایی مثله انگلیس یا آلمان یا فرانسه راحت تر میشه مسلمون بود تا ایران ...
روز به روز هم داره به تعداد مسلمون های این کشورها اضافه میشه ...
زمانیکه امام خمینی در فرانسه بود ازش پرسیدن میخوای ایران رو به چگونه کشوری بدل کنی ... گفت میخوام تبدیلش کنم به یه چیزی مثله همین کشور ( فرانسه )

اینایی که در مورد کشور های اروپایی حرف میزنن ... نمیدونن با چجور کشورهایی طرف هستن ...

پرنده ای که بالش میشکنه و میوفته رو زمین ... حق و حقوق داره ... زنگ میزنی به مراکزی ... میان و درمونش میکنن ... به شما هم هدیه ای بابته کار خیر خواهانه تون میدن ...
از پیاده رو داری رد میشی ... سر بخوری و بیوفتی زمین ... شهرداری بهت خسارت میده ...
آدماش با هم مهربون هستن ...
احترام هم رو نگه میدارن ...
کارگری که داره تو ارتفاع کار میکنه ... با مدیر ازشد پروژه حقوقش یکی هست ...
و ...

اینجور تصاویر هم هیچ ربطی به حمله کردن به دین و مذهب و از این جور چیزها نداره ...
خواننده های غربی ... دنبال سوژه برای معروف شدن هستن ...
یه دفعه میرن تو اهرام ثلاثه مصر برنامه اجرا میکنن ...
یه دفعه میرن تو یه بت خونه برنامه اجرا میکنن ...
یه دفعه میرن کنار مجسمه بودا برنامه اجرا میکنن ...
یه دفعه میرن تو یه گاراژ برنامه اجرا میکنن ...
و ...

FT_Mohammadi;414105 نوشت:
سلام ...
نمیدونم چرا فکر میکنیم دنیا داره برای ما برنامه ریزی میکنه و نقشه کشیده و ...
الان تو یه کشور اروپایی مثله انگلیس یا آلمان یا فرانسه راحت تر میشه مسلمون بود تا ایران ...
روز به روز هم داره به تعداد مسلمون های این کشورها اضافه میشه ...
زمانیکه امام خمینی در فرانسه بود ازش پرسیدن میخوای ایران رو به چگونه کشوری بدل کنی ... گفت میخوام تبدیلش کنم به یه چیزی مثله همین کشور ( فرانسه )

اینایی که در مورد کشور های اروپایی حرف میزنن ... نمیدونن با چجور کشورهایی طرف هستن ...

پرنده ای که بالش میشکنه و میوفته رو زمین ... حق و حقوق داره ... زنگ میزنی به مراکزی ... میان و درمونش میکنن ... به شما هم هدیه ای بابته کار خیر خواهانه تون میدن ...
از پیاده رو داری رد میشی ... سر بخوری و بیوفتی زمین ... شهرداری بهت خسارت میده ...
آدماش با هم مهربون هستن ...
احترام هم رو نگه میدارن ...
کارگری که داره تو ارتفاع کار میکنه ... با مدیر ازشد پروژه حقوقش یکی هست ...
و ...

اینجور تصاویر هم هیچ ربطی به حمله کردن به دین و مذهب و از این جور چیزها نداره ...
و ...

سلام
سرکار خانوم
اینکه خیلی از غربیها خبر ندارن از برنامه های استعماری سلطه گرا و فقط بازیچه ی دستشونن باهاتون موافقم پس هر حرکت از غرب رو نباید به چشم دشمنی با اسلام دید

اما سرمایه دارا خصوصاً آمریکاییاشون خیلی چیزا دستشونه؛ خرید و فروش می کنن انگار؛ خواننده می خرن بازیگر می خرن! تا به نفع اونها کاری کنه. پس بدبین بودن به محصولات فرهنگی که از این قشر به دستمون میرسه هم نباید کاملاً فراموش بشه

مثال واضحش رویکرد ماهواره هاس که فیلم هایی میسازن مثلاً خانوادگی و توش انواع و اقسام بی حیایی ها رو در زنها به نمایش میذارن. اینها به هیچ عنوان بی نیت نیست.
با تمام قوا یورش بردن سمت فرهنگ بومی و مذهبی ما
اونقد که مثلاً فراموشمون شده چادر قبل از اینکه حجاب دینی ما باشه، حجاب ملی ما بوده! و الان میشینیم نقدش می کنیم!!

بی نظیر;413855 نوشت:
سلام

خوب شما که با این تصویر ساده مخالفین که هیچ رنگی و مدلی توش نیست
واقعا چطور با مد و اراستگی مخالف نیستین ؟
مد یعنی تنوع در رنگ در اندازه در مدل پوشش
حرفهای شما متناقضه

سلام یه چیز خیلی جالب بگم؛

شما میدونستید که خود آرایی زن مستحب هست و خداوند به زن یا دختر بخاطر اینکه به حس خودآرایی خودش اهمیت میده پاداش میده؟

ولو اینکه هیچی واسه خودآرایی نداشته باشه و فقط با یه بند مثلا دور دستش یابعنوان گردبند سعی کنه خودش رو زیبا کنه!

جالبه بازم بدونید اگه واسه خودش خودشو زیبا کنه که پاداش میگیره اگه متاهل باشه و واسه همسرش اینکار رو بکنه پاداشش مثل فردی هست که در راه خدا جهاد میکنه....

حالا خداوند تو قران آورده که واسه اینکه نگاه هوس آلود ازت دور بشه و افراد مریض دل بهت هوس نکنند که مسلما دودش تو چش خودمون میره میگه صرفا خودمون رو جلو نامحرم بپوشونیم...

و باز هم بخاطر همین پوشوندن جایزه میده!

من رفتم یاهو یه دوری زدم ببینم چه خبره.
گویا این خواننده سفر کرده به امارات:
تیتر خبری که در یاهو زده اینه:
Rihanna asked to leave mosque during 'photoshoot'
ریحانا خواست که مسجد ابوظبی رو با عکس ترک کنه
Rihanna kicked out of Abu Dhabi mosque
ریحانا از مسجد ابوظبی اخراج شد

با سلام
حجاب در بیرون از منزل نباید جذابیت داشته باشه اگه اینجوری فکر کنیم پس چرا حجاب میکنیم؟؟؟
اگه مبنا جذاب بودن باشه بدون لباس که بیشتر جذابیت داره تا با حجاب!!!!!
حجاب بدون جذابیت مال بیرون از خونه ست که همه ما رو به عنوان یک انسان ببینن نه زنی که قراره همه رو تحریک کنه و اما جذابیت بدون حجاب مال تو خونه ست.

سلام.

به من ربطی نداره این تاپیک ها ولی چون در خبر ها خوندم عرض کنم اونی که خواندم را..

۱. به مسجد توریستی شیخ زاید رفته بود و در محوطه ای که توریست ها نباید باشند بدون اجازه در حال گرفتن عکس بود و می خواست به خود مسجد هم داخل بشود تا عکس بگیرد.

۲. مسئولین ازش خواستند که مسجد را ترک کند و بیانیه دادند که حرکات Rihanna در شان مسجد و ... نبود.

۳. به نظر میاد عکس ها با وجود داشتن حجاب، بیشتر جنبه مد، Fashion و هنری/فرهنگی داشت و صرفا از محیط مسجد استفاده ابزاری کرده بود که خودش را نشان بدهد و بحث احترام به حجاب، مسجد یا اسلام در کار نبود.

از این مدل اتفاق ها پیش میاد ... ولی استفاده تبلیغاتی رسانه ها و چینش جملاتشان برای جوسازیست که دردسر ساز میشه.:Gig:

یا حق

[=times new roman]سلام علیکم و رحمه الله

البته این ضد پوشش منحصر به این عکس و این زن نمیشود

بعد از برگزاری مد البسه اسلامی شاید بزرگترین موفقیت اینها راه اندازی مسابقه دختر شایسته مسلمان بود که اتفاقا ما هم نماینده داشتیم ( کلیک کنید ) این مسابقه همزمان با دختر شایسته جهان بود و ظاهر آن هم مطابق آن , اهدافش مطابق آن و معیارش نیز بهمچنین .

الگو سازی پوشش
و معیار سازی برتریت یک زن مسلمان بر دیگری را در جسم و جان چنین مراسم هائی به سادگی می توان دید.

[=times new roman]معنای این حرف را با این روش نقل متوجه نشدم . منبع و متن کامل این حرف را ارائه کنید .

یاحق

رحیمی;414158 نوشت:
یشتر جنبه مد، Fashion و هنری/فرهنگی داشت و صرفا از محیط مسجد استفاده ابزاری کرده بود

سلام علیکم و رحمه الله[=times new roman]
برادر رحیمی عزیز نقد و عرض بنده انکار استفاده ابزاری از اماکن مختلف و مسجد نیست .

آنچه که ما به آن نقد مینویسیم اهداف اینهاست .

ممکن است هر کسی در مسجد یا در هر مکانی عکس بگیرد و یا هر کاری را انجام بدهد مثل اینها

و ...

[=times new roman]ولی هدف خاصی را دنبال نکند و قصد نداشته باشد به کسی یا چیزی یا اعتقادی آسیب برساند.

اما بطور جزء و کل اهداف این رفتارها معنی دار است و مشخص است که چه چیزی را هدف قرار داده .

مشکل هدفی است ک اینها دنبال میکنند . ما انکار ابزاری برای کسب سود مادی را نکردیم و میدانیم سود دهی مادی برایشان دارد ولی این سود دهی هدف داری است.

مثال

ممکن است من لباس یک کشیش را بپوشم و در کلیسا سرود مذهبی بخوانم و سی دی اش را بفروش برسانم .
این یک هدف است .
یا اینکه با همین لیاس در همان مکان شوء اجرا کنم و مسیحیت و کلیسایش را با حرکاتم به تمسخر بگیرم سی دی کنم و بفروش برسانم.

خب طبیعی است اینها خیلی با هم تفاوت دارد و اهدافشان متفاوت است ,
هرچند ابزار یکی است و هر دو هم بجهت سود آوری اند .

یاحق

فاتح;414162 نوشت:
برادر رحیمی عزیز نقد و عرض بنده انکار استفاده ابزاری از اماکن مختلف و مسجد نیست .

آنچه که ما به آن نقد مینویسیم اهداف اینهاست .

ممکن است هر کسی در مسجد یا در هر مکانی عکس بگیرد و یا هر کاری را انجام بدهد مثل اینها

سلام علیکم.

سپاس گزارم از پاسخ و توضیح تان...

غرض بنده اطلاع رسانی اتفاق رخ داده بود.

اینکه شخص Rihanna و یا تیمش هدفی برای ضربه زدن به اسلام و ... داشته باشد را نمی دانم:Gig: ولی در مورد اهداف رسانه ها موافقم، چنین است که می فرمایید.

با تشکر از شما.
التماس دعا
یا علی

[="Indigo"]سلام ،فعالیتهای آنان برای بی ارزش کردن رو میبینیم ،بیایم خودمون هم فعالیتی رو شروع کنیم ،ما خودمون چه کردیم برای حفظ ارزش حجاب؟
یه نگاهی به دور و برمون بندازیم
من شاهدم ،تا چند ماه پیش که خونه بعضی افراد میرفتیم خانومش بلوز آستین بلند با دامن بدون چادر بود ،این سری که رفتیم خانومش بلوز و شلوار بود
تغییر رو ببینید
اینا واسه این چند ماهه نبودا ،تاثیر چند وقته ماهواره بود...
حالا ما چه کردیم؟
[/]

رحیمی;414165 نوشت:
اینکه شخص Rihanna و یا تیمش هدفی برای ضربه زدن به اسلام و ... داشته باشد را نمی دانم

عرض سلام و ادب

[=times new roman]حقیر این زن را نمی شناسم و نمی دانم چکار کرده و میکند . و لذا شخصیت ریحانا در نقد مد نظر نبوده

اما اگر عمل شخصی بنام ریحانا را بخواهیم نقد کنیم باید پذیرفت که
اسلام هراسی ای در غرب وجود دارد و باید پذیرفت که اکثر عوام غرب , مسلمانان را تروریست و خطرناک میدانند

این مساله ( ترس از مسلمانان ) هم یک ابزار و البته یک فرصت است که باعث شده که این زن برای شهرت بیشتر از آن استفاده نماید و بنوعی خودش را شجاع نشان دهد همانطوریکه اهانت کنندگان به پیامبر اکرم یا ادیان ابراهیمی چنین کردند و یا حتی خوانندگان شیطان پرست با انجام اعمال کثیف و هولناک برای خود تبلیغ میکنند و خود را شجاع نشان میدهند.

با این تفاوت که این زن از مسجد استفاده ابزاری کرده . بدون شک کار این زن برای شهرتش , اهانت آمیز است.

یاحق

حجاب کامل خواننده مشهور هالیوودی در مقابل مسجد +تصاویر
تاریخ درج : 1392/07/29
تعداد نمایش : 381به گزارش پرداد به نقل از دیلی میل: ریحانا خواننده معروف 25 ساله هالیوودی به دلیل استفاده از لیاسهای کوتاه ، نیمه برهنه و بدن نما شهرت فراوانی دارد اما او هنگام حضورش در خاورمیانه و با احترام به رسوم و سنن مسلمانان با حجاب کامل به خیابان رفت.

خواننده مشهور هالیوودی روز گذشته تصاویری از خود منتشر کرد که در آنها با حجاب کامل در حالی که سراپا سیاه پوش شده است در مقابل مسجد معروفی در ابوظبی مرکز امارات متحده عربی مشاهده میشود.
او در حالی که آرایش کمی داشت و لاک همرنگ لباسش روی ناخنهایش دیده میشد مقابل مسجد " شیخ زاید بزرگ" به تصویر برداری از خود مشغول شد.
به نظر میرسد علیرغم عصبانیت و نا رضایتی هوادارانش در افریقای جنوبی به دلیل قیمت بالای بلیط کنسرت و لبخوانی وی به جای اجرای زنده هوادارانش در امارات از حضور او در این کشور عربی به شدت خوشحال هستند و تمام بلیطهای کنسرت وی به فروش رسیده است.
ریحانا در تازه ترین مصاحبه هایش اعلام کرده است که قصد انجام تغییرات زیادی در زندگی شخصی اش دارد که مهمترین آنها رها کردن پارتی ها و میهمانی های شبانه است.
تهیه و ترجمه: گروه خبری پرداد / پریسا دهقان

اینم بیان سایت های فارسی که معلوم نیست از کجا تغذیه میشه
ببین چطوری موضوع رو نشون دادن در حالی که خود طرفدارهای این خانم این کار و توهین به مسلمونا اعلام کردن
به نظرتون نباید به این چیزا شک کرد

[h=1]خشم مسلمانان از رقص و آواز خوانی یک زن در مسجد+ عکس[/h]

خوانندگی و رقاصی یک زن خواننده عربی در مسجد الحسن الثانی مراکش، خشم مسلمانان را برانگیخت.
جام نیوز، “أمل” که یکی از خوانندگان زن در جهان عرب به شمار می رود آلبوم جدید خود را روانه بازار کرده است.
او بخش هایی از این آلبوم را در “مسجد الحسن الثانی” در شهر “دار البیضاء”
پایتخت مراکش که یکی از آثار تاریخی این کشور به شمار می رود، ضبط کرده
است.

خوانندگی أمل حجازی در این مسجد، خشم مسلمانان مراکش و دیگر
کشورهای اسلامی را برانگیخته و آن را توهین به مقدسات دینی پنداشته اند و
بر همین اساس خواستار برخورد با وی و عذرخواهی او از مسلمانان شده اند.

این مسلمانان خشمگین حضور این خواننده و ضبط آلبوم در مسجد را اقدامی از روی
عمد دانسته اند که در پس آن اهانت به دین مبین اسلام نهفته است، به ویژه
اینکه او در این آلبوم علاوه بر خوانندگی، به رقاصی در فضای مسجد نیز می
پردازد.

عکس هم داشت ولی نمیشد استفاده کرد.

باز هم باید بگیم که برای شهرت این کار انجام شده

راستی کسی تونسته عکس توی گردنبند و بفهمه چیه؟
من یه چیزایی حدس زدم شما هم بگید مقایسه کنم ببینم حدسم درسته یا نه؟

موضوع قفل شده است