عکس شهیدی که قبرش همیشه بوی عطر می‌دهد!

تب‌های اولیه

12 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
عکس شهیدی که قبرش همیشه بوی عطر می‌دهد!

او همیشه مشغول نظافت توالت های آن پایگاه بوده و همواره بوی بدی بدن او را فرا میگرفت. تا اینکه در یک حمله هوایی …
سید احمد پلارک شهیدی که مزار پاکش بوی عطر می‌دهد.
مزار شهید سید احمد پلارک در میان سی هزار شهید آرمیده در گلزار شهدا از ویژگی بارزی برخوردار است که باعث ازدحام همیشگی زائران مشتاق بر گرد آن می‌شود. تربت پاک این بسیجی شهید همیشه معطر به رایحه مشک است و این عطر همواره از مرقد او به مشام می‌رسد. کم نیستند کسانی که تنها به نیت زیارت این شهید عزیز به بهشت زهرای تهران و قطعه ۲۶ آن سر می‌زنند.
شهید سید احمد پلارک در زمان جنگ در یکی از پایگاه های پشت خط به عنوان یک سرباز معمولی کار میکرد. او همیشه مشغول نظافت توالت های آن پایگاه بوده و همواره بوی بدی بدن او را فرا میگرفت. تا اینکه در یک حمله هوایی هنگامی‌که او در حال نظافت بوده، موشکی به آنجا برخورد میکند و او شهید و در زیر آوار مدفون میشود
.

بعد از بمب باران، هنگامی‌که امداد گران در حال جمع آوری زخمی‌ها و شهیدان بودند، با تعجب متوجه می‌شوند که بوی گلاب از زیر آوار می‌آید. وقتی آوار را کنار میزدند با پیکر پاک این شهید روبرو میشوند که غرق در بوی گلاب بود.
هنگامی‌که پیکر آن شهید را در بهشت زهرای تهران، در قطعه ۲۶ به خاک می‌سپارند، همیشه بوی گلاب تا چند متر اطراف مزار این شهید احساس می‌شود و نیز سنگ قبر این شهید همیشه نمناک می‌باشد بطوری که اگر سنگ قبر شهید پلارک رو خشک کنید، از طرف دیگر سنگ نمناک می‌شود.

می‌گویند شهید پلارک مثل یکی از سربازان پیامبر ( ص ) در صدر اسلام ، ” غسیل الملائکه ” بوده است . ” غسیل الملائکه “ به کسی می‌گویند که ملائکه غسلش داده‌ باشند . در تاریخ اسلام آمده که حنظله غسیل الملائکه که از یاران جوان پیامبر بود ، شب قبل از جنگ احد ازدواج می‌کند و در حجله می‌خوابد . فردا صبح ، زمانی که لشکر اسلام به سمت احد حرکت می‌‌کرد ، برای رسیدن به سپاه بسیار عجله کرد و بنابراین نرسید که غسل کند . او در این جنگ شهید شد و ملائکه از طرف خدا آمدند و او را با آب بهشتی غسل دادند . پیکر او بوی عطر گرفته بود که بعد پیامبر بالای پیکر او آمد و از این واقعه خبر داد . حالا گفته می‌شود شهید احمد پلارک عزیز هم اینچنین است و برای همین است که همیشه قبر او خوشبو و عطرآگین است .
کسایی که زیاد بهشت زهرا می‌روند به این شهید والا مقام میگویند شهید عطری.
خیلی‌ها سر مزار شهید سید احمد پلارک نذر و نیاز می‌کنن و از خدای او حاجت و شفاعت می‌خوان.
او معجزه خداست...

مختصري از مناجات‌هاي شهيد سيد احمد پلارك

سپاس خداي را كه ما را به دين خود هدايت نمود... السلام عليك يا ثارالله،‌ اي چراغ هدايت و اي كشتي نجات، اي رهبر آزادگان، اي آموزگار شهادت بر حرّان. اي كه زنده كردي اسلام را با خونت و با خون انصار و اصحاب با وفايت، اي كه اسلام را تا ابد پايدار و بيمه كردي.

آقا جانم، وقتي كه ما به جبهه مي‌رويم به اين نيت مي‌رويم كه انتقام آن سيلي كه آن نامردان بر روي مادر شيعيان زده، براي انتقام آن بازوي ورم كرده مي‌رويم، براي گرفتن انتقام آن سينه سوراخ شده مي‌رويم. سخت است شنيدن اين مصيبت‌ها.

خدايا، به ما نيرويي و تواني عنايت كن تا بتوانيم براي ياري دينت بكار ببنديم. خدايا به ما توفيق اطاعت و فرمانبرداري به اين رهبر و انقلاب عنايت فرما. خدايا توفيق شناخت خودت، آن طور كه شهدا شناختند به ما عطا بفرما و شهدا را از ما راضي بفرما و ما را به آنها ملحق بفرما.

خدايا عملي ندارم كه بخواهم به آن ببالم، جز معصيت چيزي ندارم والله اگر تو كمك نمي‌كردي و تو ياريم نمي‌كردي به اينجا نمي‌آمدم و اگر تو ستّارالعيوبي را برمي‌داشتي، مي‌دانم كه هيچكدام از مردم پيش من نمي‌آمدند هيچ، بلكه از من فرار مي‌كردند، حتي پدر و مادرم. خدايا به كرمت و مهربانيت ببخش آن گناهاني كه مانع از رسيدن بنده به تو مي‌شود. الهي العفو.

منابع :
http://mazlum.ir
http://www.leader-khamenei.com

به نام خدا

براي شادي روح شهيد سید احمد پلارک فاتح و صلوات

اللهم صل علي محمد و آل محمد

[=Verdana]سلام
[=Verdana]یادش بخیر چند سال پیش رفتیم سر مزار این شهید چه بوی خوبی :Gol:

به نام خدا
عرض سلام ودرود
قبلا در مورد این شهید بزرگوار توسط تنهاترین سردار مطلب گذاشته شده بود:
اینجا:پست 5
http://www.askdin.com/post106275-5.html
موفق باشید

معجزه خدا در ایران: شهیدی که قبرش همیشه بوی عطر می*دهد! ( + عکس )

او همیشه مشغول نظافت توالت های آن پایگاه بوده و همواره بوی بدی بدن او را فرا میگرفت. تا اینکه در یک حمله هوایی ...

سید احمد پلارک شهیدی كه مزار پاكش بوی عطر می*دهد.
مزار شهید سید احمد پلارک در میان سی هزار شهید آرمیده در گلزار شهدا از ویژگی بارزی برخوردار است که باعث ازدحام همیشگی زائران مشتاق بر گرد آن می*شود. تربت پاک این بسیجی شهید

همیشه معطر به رایحه مشک است و این عطر همواره از مرقد او به مشام می*رسد. کم نیستند کسانی که تنها به نیت زیارت این شهید عزیز به بهشت زهرای تهران و قطعه 26 آن سر می*زنند.

شهید سید احمد پلارک در زمان جنگ در یکی از پایگاه های پشت خط به عنوان یک سرباز معمولی کار میکرد. او همیشه مشغول نظافت توالت های آن پایگاه بوده و همواره بوی بدی بدن او را فرا میگرفت. تا

اینکه در یک حمله هوایی هنگامی*که او در حال نظافت بوده، موشکی به آنجا برخورد میکند و او شهید و در زیر آوار مدفون میشود.

بعد از بمب باران، هنگامی*که امداد گران در حال جمع آوری زخمی*ها و شهیدان بودند، با تعجب متوجه می*شوند که بوی گلاب از زیر آوار می*آید. وقتی آوار را کنار میزدند با پیکر پاک این شهید روبرو

میشوند که غرق در بوی گلاب بود.
هنگامی*که پیکر آن شهید را در بهشت زهرای تهران، در قطعه 26 به خاک می*سپارند، همیشه بوی گلاب تا چند متر اطراف مزار این شهید احساس می*شود و نیز سنگ قبر این شهید همیشه نمناک

می*باشد بطوری كه اگر سنگ قبر شهید پلارك رو خشك كنید، از طرف دیگر سنگ نمناك می*شود.

می*گویند شهید پلارك مثل یكی از سربازان پیامبر ( ص ) در صدر اسلام ، " غسیل الملائكه " بوده است . " غسیل الملائكه " به کسی می*گویند كه ملائكه غسلش داده* باشند . در تاریخ اسلام آمده كه

حنظله غسیل الملائكه كه از یاران جوان پیامبر بود ، شب قبل از جنگ احد ازدواج می*کند و در حجله می*خوابد . فردا صبح ، زمانی كه لشكر اسلام به سمت احد حركت می**كرد ، برای رسیدن به سپاه

بسیار عجله كرد و بنابراین نرسید که غسل كند . او در این جنگ شهید شد و ملائكه از طرف خدا آمدند و او را با آب بهشتی غسل دادند . پیکر او بوی عطر گرفته بود که بعد پیامبر بالای پیکر او آمد و از این

واقعه خبر داد .حالا گفته می*شود شهید احمد پلارك عزیز هم اینچنین است و برای همین است كه همیشه قبر او خوشبو و عطرآگین است .

كسایی كه زیاد بهشت زهرا می*روند به این شهید والا مقام میگویند شهید عطری.

خیلی*ها سر مزار شهید سید احمد پلارك نذر و نیاز می*كنن و از خدای او حاجت و شفاعت می*خوان.

او معجزه خداست.

این مطلب خیلی عجیبه ولی واقعیت داره، هرکی باور نداره میتونه از نزدیک ببینه، واقعا مو به طنم صاف شد!

خوش به سعادتشون هرکس حسینی باشه معلومه چنین عاقبت خوبی داره

من شنیده بودم اما هنوز نتونستم برم ببینم
به زودی انشاءالله

ایولا بابا من که باور دارم شهیده دیگه خوش به حالش

[="Microsoft Sans Serif"]

"باسمه تعالی"

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای همه خواهران و برادران اسک دین

در مورد شهید والا مقام سید احمد پلارک ، حقیر روایتی باین شرح شنیده ام که عرض می کنم:

ایشان در زمان دفاع مقدس ، همواره بدنش معطر به رایحه ای خوشبو و جذاب بوده ، تا جایی که رفقای او بعنوان مزاح به او میگفتند که تو چقدر برای خرید عطر هزینه میکنی که دائماً خوشبو و معطر هستی و شهید پلارک هم در جواب میگفت که من بهیچ عنوان از عطر استفاده نمی کنم و عطر نمیخرم ، که این جواب باعث حیرت مخاطبین او می شده ، تا نهایتاً با اصرار و پافشاری و کنجکاوی دوستانش میگوید : من هر زمان که ذکر مولایم آقا امام زمان عجا الله تعالی فرجه شریف رامیگویم و بیاد ایشان هستم بدنم عطرآگین می شود.
الهم عجل لولیک الفرج

التماس دعای فراوان

:Sham::hamdel::Sham::hamdel::Sham::hamdel::Sham:
یعنی میشه ما هم یه روز این طوری بریم؟