نماز

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نماز

سلام
خسته نباشید
چند وقتی موضوعی من رو اذیت می کنه از اینکه روز به روز دارم پسروی میکنم بجای پیشرفت خسته شدم دلم می خواد بایک حس و حال قشنگ نماز بخونم
دلم می خواد با خدا طوری رفیق بشم لحظه شماری کنم برای خوندن نماز شب نه اینکه بی حوصله و خواب الود بخونم.
دلم می خواد اما خیلی تنبلم

برچسب: 

یاس کبود علی;204561 نوشت:
سلام
خسته نباشید
چند وقتی موضوعی من رو اذیت می کنه از اینکه روز به روز دارم پسروی میکنم بجای پیشرفت خسته شدم دلم می خواد بایک حس و حال قشنگ نماز بخونم
دلم می خواد با خدا طوری رفیق بشم لحظه شماری کنم برای خوندن نماز شب نه اینکه بی حوصله و خواب الود بخونم.
دلم می خواد اما خیلی تنبلم

با سلام و احترام
بزرگوار این خیلی خوبه که دنبال چنین چیزی هستید ،خود همین نشون میده عاشق خدا هستید ولی این عشق رو باید انقدر تقویت کنید که برای صحبت کردن با خدا بی قراری کنید...

دیدید وقتی کسی رو که از همه بیشتر دوست دارید چطور بی قرارید تا وقتی که ببینیدش یا وقتی میخواید زیارت برید وقتی نزدیک گنبد و حرم میشید انگار قلبتون داره از جا در میاد این یعنی همان شوق و عشق ...همین حس رو به خدا داشته باشید امکان نداره با تنبلی و بی حوصلگی بخونید...
یکم با خدا قبل اذان شروع کنید به صحبت کردن و راز و نیاز کردن تو سجادتون...

[=Times New Roman]شاید تایپیک زیر هم کمکتون کنه بزرگوار:

~~عوامل سلب توفیق نماز صبح و نماز شب چیست؟~~

ممنون از پاسختون اما چطور میشه تقویتش کرد:help:

یاس کبود علی;204574 نوشت:
ممنون از پاسختون اما چطور میشه تقویتش کرد:help:

[=Times New Roman]بزرگوار به نظر بنده ی حقیر شما وقتی اینقدر خوب هستین که یک نماز مستحبی رو حتما ادا کنید و زیبا ،مطمئن باشید که شیطان است که می خواد شما تنبلی کنید ،یکی از چیز های اصلی که میتوند تقویت کنه همون انگیزه هست که پاشید...
وقتی یه قرار خیلی مهم داشته باشید با اینکه ساعت رو زنگ گذاشتین ولی چند باره پا میشید از خواب نکنه خواب بمونم و یا وقتی صبح بخواین به دیدار عزیزی برین شب دل تو دلتون نیست به مجض اینکه ساعت زنگ میزنه به شمار 3 آماده شدین...
این حس رو تقویت کنید و قبل از خواب از خود خدا و از 14 معصوم (ع) بخواین که بیدارتون کنن...

یاس کبود علی;204575 نوشت:
راستی امضاتون خیلی قشنگه:Rose:

[=Times New Roman]ممنونم از نظر لطفتون بزرگوار:Gol:

ashr;204598 نوشت:
بزرگوار به نظر بنده ی حقیر شما وقتی اینقدر خوب هستین که یک نماز مستحبی رو حتما ادا کنید و زیبا ،مطمئن باشید که شیطان است که می خواد شما تنبلی کنید ،یکی از چیز های اصلی که میتوند تقویت کنه همون انگیزه هست که پاشید...

نه من عاشق نیستم

یاس کبود علی;204608 نوشت:
نه من عاشق نیستم

چرا بزرگوار خودتون رو دست کم نگیرید ،پس سعی کنید عاشق بشید عاشق بی بی دوعالم بشید و به عشق بی بی بیدار بشید...

قدر خودتونو بدوند یکی خوبین که دوست دارید نماز شب رو با حال بخونید..

و دوباره سلام دوست عزیز
من حضرت زهرا رو دوست دارم به حرف براش میمیرم خیلی وقتا خیلی تصمیما رو می گیرم اما به عمل که میرسه خراب می کنم
از دست خودم خسته شدم:ghati:

موضوع قفل شده است