زخم عميقي كه روي قلب آقا بود

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
زخم عميقي كه روي قلب آقا بود

با سلام وخسته نباشيد
لطفا ازاستاد بررسي و سوال فرمائيد
فردي امام حسين را در خواب ديد كه آقا بدنش زخمهاي بيشماري دارد. از آقا سوال كرد كه آقا جان آيا اين زخمها هم مرحمي دارد؟ آقا فرمود بله اشكهاي شيعيان و دوستانمان مرحم است. ناگهان نگاه آن شخص به زخم عميقي كه روي قلب آقا بود افتاد و پرسيد اين زخم عميق چيست؟آقا فرمودند اين داغ علي اكبرم است.اين زخم هيج مرحمي ندارد.
آيا اين مسئله صحت دارد يا نه؟ باذكر منبع
التماس دعا

با سلام:Gol::Gol:
با خواندن مطالب شما دو سوال در ذهن من شکل گرفت:
1) آیا آقا وقتی به خواب این فرد آمد ، بدون سر بود یا با سر مبارک آمد؟؟
2) آیا امام لباس بر تن نداشتند که آن فرد با چنین دقتی عمق زخمهای آقا را بررسی نمودند؟
با تشکر

بیان خوابهای اینچنینی و انتساب آن به اهلبیت درست نیست و از شان اهلبیت به دور است
این همه مطلب در بیداری است چرا خود را به خواب زده ایم تا ارتباط برقرار کنیم

با اجازه بزرگتر ها
خواب صحت داره چون ی بزرگی نقل کرده

در ضمن جواب دوست عزیزی که پرسیدن اقا با سر بود یا بدون سر ؟

این رو بدونید اهل بیت اونقدر شیعیان رو دوست دارند که اجازه یک لحظه ناراحتی رو بهشون ندن
چو می دونند مردم عوام طاقت ندارند

مگه یادتون رفته اون کودک 5 ساله که از مسجد روضه حضرت علی اصغر رو شنیده بوداومد به خونه به مادرش گفت مادر امروز ی چیزی شنیدن جگرم کباب شده
فردا که از خواب بیدار نشد و فهمیدن مرده
توی کالبد شکافی دکتر با تعجب گفته بود خانم این جگرش سوخته

من خودم به شخصه بارها روبارها اقارو توی خواب دیدم با لباس و وضع مرتب و تمیز با سر هم بودن

اما اخرین بار که از سفر سوریه برگشتم خیلی توی دلم اشوب بود نسبت به افتادن سر از نیزه

نمی دونم توی دلم چه خبر بود که توی خواب دیدم

سر بریده اقا رو ولی بازهم اون سر با عمامه و تمیز بود

ولی وقتی این سر از روی طاقچه به زمین افتاد حالتی به من دست داد که به سکته نزیک بودم

همون طور توی خواب داد می زدم که خدایا من دیگه نمی خوام خواب ارباب رو ببیم
و با همون صدا و فریاد ه از خواب بلند شدم تا چند ساعت بعد همین جمله رو تکرار می کردم

و ناله می زدم

و دیگه خواب اقا رو ندیدم

ببخشید که سرتون رو درد اوردم فقط خواستم بگم بعضی از نقل ها برای بزرگان دینی اتفاق افتاده همه چیز رو زیرسوال نبرد لطفا

سلام خانم لیلا 53
فرمودید

لیلا 53;283448 نوشت:
با اجازه بزرگتر ها خواب صحت داره چون ی بزرگی نقل کرده

سند این حرفتون کجاست؟
بعد هم یک حرفی زدید از اون حرفها:
لیلا 53;283448 نوشت:
مگه یادتون رفته اون کودک 5 ساله که از مسجد روضه حضرت علی اصغر رو شنیده بوداومد به خونه به مادرش گفت مادر امروز ی چیزی شنیدن جگرم کباب شده فردا که از خواب بیدار نشد و فهمیدن مرده توی کالبد شکافی دکتر با تعجب گفته بود خانم این جگرش سوخته

لیلا 53;283448 نوشت:
من خودم به شخصه بارها روبارها اقارو توی خواب دیدم با لباس و وضع مرتب و تمیز با سر هم بودن اما اخرین بار که از سفر سوریه برگشتم خیلی توی دلم اشوب بود نسبت به افتادن سر از نیزه نمی دونم توی دلم چه خبر بود که توی خواب دیدم سر بریده اقا رو ولی بازهم اون سر با عمامه و تمیز بود ولی وقتی این سر از روی طاقچه به زمین افتاد حالتی به من دست داد که به سکته نزیک بودم همون طور توی خواب داد می زدم که خدایا من دیگه نمی خوام خواب ارباب رو ببیم و با همون صدا و فریاد ه از خواب بلند شدم تا چند ساعت بعد همین جمله رو تکرار می کردم و ناله می زدم و دیگه خواب اقا رو ندیدم ببخشید که سرتون رو درد اوردم فقط خواستم بگم بعضی از نقل ها برای بزرگان دینی اتفاق افتاده همه چیز رو زیرسوال نبرد لطفا

خانم محترم لطفا این مسائل غیر واقعی را در اینجا مطرح نکنید چون اهل بیت به افرادی نظر دارند که اهل راز و سر باشند
لطفا واقع بین باشید

[=B Nazanin]قرار است با ارائه سند برای اثبات و یا نفی این خواب چه چیزی اثبات و یا نفی شود؟ مسلم است که اندوه حضرت علی اکبر برای امام حسین به علل مختلفی جانکاه بوده است. اگر قرار است از این علل بحث شود بگویید تا این علل را بررسی کنیم.
[=B Nazanin]اگر خوابی با اصول مسلم نزد شیعه منافاتی داشته باشد باید در رد آن سخن گفت و الا چه نیازی که برای اثبات و یا رد آن تلاش شود؟ مگر قرار است با این خواب و یا امثال آن، اصلی رد و یا قبول شود؟
[=Calibri][=B Nazanin]amirfallah3301[=B Nazanin] بیان کنید اگر این خواب درست باشد چه اصلی از اصول مذهب شیعه نقض شده است؟[=B Nazanin]

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و احترام و تبریک عید فرخنده غدیر

همانطور که جناب«روح بخش» اشاره کردند، باید دید منظور از تایید را رد این خواب چیست؟

مسلم است که یکی از مصائب و صحنه های بسیار دشوار برای حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) در روز عاشورا، شهادت فرزندشان حضرت علی اکبر(علیه السلام) بود.

در مورد زخمی که گفته شده عمیق و در سینه آن حضرت در خواب دیده شد، می توان گفت این مساله در خواب بیان و تجسم همان مصیب است که به این شکل می تواند در خواب تجسم یافته باشد و این مساله با اعتقادات شیعه منافاتی ندارد و در عین حال با آن نمی توان هیچ یک از اصول دینی و اعتقادی شیعه را اثبات نمود.
:Gol::Gol:

موضوع قفل شده است