سرباز شهيد احسان محمدي

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
سرباز شهيد احسان محمدي

شهيد احسان محمدي در سال 1342 در روستاي خنجين از توابع شهرستان كميجان ديده به جهان گشود. دوران كودكي را در اغوش گرم خانواده سپري كرد. تحصيلات ابتدايي را در همان روستا ادامه داد و در سال پنجم ترك تحصيل كردو به علت مشكلات اقتصادي و معيشتي مشغول كار شد. در سال 1356 همراه با خانواده به شهر مقدس قم مهاجرت كرد. و تا سال 1362 در انجا سكونت گزيد. ولي مشكلات اقتصادي و خانوادگي وي را مجبور به ترك شهر قم و بازگشت به زادگاه نمود. در مدت حضور در قم كه مصادف با انقلاب اسلامي بود تلاشهاي زيادي براي انقلاب كرد و حضور فعالي در صحنه ها داشت فرا رسيدن موعد خدمت سربازي وي تقريبا همزمان با اواخر سالهاي جنگ تحميلي بود دفترچه اعزام به خدمت را از شهر كميجان گرفته بود.عشق شهادت داشت وقتي به خانه رسيد به مادر گفت كه دفترچه شهادت را گرفته ام مادر كمي ناراحت شد وقتي كه ناراحتي مادررا ديد رو به مادر كرد و گفت كه جوان هايي كه در جبهه شهيد مي شوند مگر من از انها رشيد تر هستم .دوره اموزشي رادر منطقه عجب شير سپري كرد. بعد به لشكر پياده هفتاد وهفت خراسان انتقال يافت.و در جبهه ها رشادت ها ازخود نشان داد. و بلاخره در تاريخ 1367/04/22 در منطقه عملياتي فكه به دليل اصابت تركش به بدن وسر و سينه به فيض عظيم شهادت نايل شد.

باسلام خدمت شما

بنده الان که تو گوگل جستجو کردم متوجه شدم مطالب شما کپی نیست بنابراین شما احتمالا به بانک اطلاعاتی در مورد شهدا دسترسی دارید.

بنده دنبال زندگینامه شهیدی میگردم که ساکن مشهد بوده و در انگلیس مهندسی مکانیک خوانده و پدر و مادرش پزشک بودند! چیزی بیشتری نمیدانم. ممنون میشوم اگر این شهید را می شناسید به بنده اطلاع دهید

در مورد این شهید هم اگر زندگینامه و اطلاعاتی دارید ممنون میشوم در اختیار بنده قرار دهید

شهید احمد وطن خواه
تاریخ تولد :1339/05/31
تاریخ شهادت : 1363/07/20
محل شهادت : نامشخص
محل آرامگاه :خراسان رضوی - مشهد - خواجه ربیع

با تشکر
وفقکم الله لکل خیر

شوخ;673110 نوشت:
باسلام خدمت شما

بنده الان که تو گوگل جستجو کردم متوجه شدم مطالب شما کپی نیست بنابراین شما احتمالا به بانک اطلاعاتی در مورد شهدا دسترسی دارید.

بنده دنبال زندگینامه شهیدی میگردم که ساکن مشهد بوده و در انگلیس مهندسی مکانیک خوانده و پدر و مادرش پزشک بودند! چیزی بیشتری نمیدانم. ممنون میشوم اگر این شهید را می شناسید به بنده اطلاع دهید

در مورد این شهید هم اگر زندگینامه و اطلاعاتی دارید ممنون میشوم در اختیار بنده قرار دهید

شهید احمد وطن خواه
تاریخ تولد :1339/05/31
تاریخ شهادت : 1363/07/20
محل شهادت : نامشخص
محل آرامگاه :خراسان رضوی - مشهد - خواجه ربیع

با تشکر
وفقکم الله لکل خیر

باسلام انشاالله اگر مطلبی درمورد این شهید پیداکردم حتمادراختیارجنابعالی قرار میدهم التماس دعا