راه فرار از ارتباط با نامحرم لطفا کمک کنید...

تب‌های اولیه

19 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
راه فرار از ارتباط با نامحرم لطفا کمک کنید...

سلام

من الان 15 سالمه ، اهل اردبیلم

یه سوال دارم : اگه یه دختر ابراز تمایل برای برقراری رابطه کرد و حتی اون درخواست شماره ازت کرد چیکار باید بکنیم !

البته این اولین مورد نیست که پیش میاد فکر کنم 12 یا 13 ـمین مورد باشه ...! ولی مورد های قبلی شماره نخواسته بودن و فقط در هنگام رفت و آمد از مدرسه حدود یک الی دو هفته به من چسبیده بودن و وقتی دیده بودن چیزی بهشون نمیگم ول کرده بودن !

ولی این مورد آخریه خودش به من شماره میداد ، نمیدونم چرا اینطوریه !

میشه بگین چیکار باید بکنم !

با تشکر

سلام
به انجمن گفتگوی دینی خوش اومدید
اگر فرصت داشتید اول این داستان واقعی رو بخونید:
http://www.askdin.com/thread17495.html
تا دوستان قسمت مشاوره هم انشاءالله کمکتون کنن.

سلام آخه یه دختر چقد میتونه ضعیف و پوچ باشه که بره به یه پسر شماره بده! تازه 15ساله!!!!! نمیدونم چی بگم! ببین اصراری نیس تو شماره رو ازش بگیری! به راحتی متونی همونجا جلو چشمش پاره کنی کاغذو که بفهمه چقد کارش بی شرمی بوده!

سلام دوست عزیز شما الان نوجوان هستی شاید از لطمات رابطه دختر و پسر باخبر نباشی،باید از الان وخصوصاً برای کسی که در آغاز سن تکلیف هستش دونستن اینکه که رابطه دختر و پسر نامحرم اصلاً خوب نیست و از دامهای شیطان محسوب می شه خالی از لطف نباشه بعد به زندگیت آتیش می زنه . جداً از این دوستی ها امتناع کن ، سعی کن به فکر ورزش ، تقویت دروس ریاضی و اعتقادی باشی به مسجد و هیئتها برو و اگر تونستی هر جمعه غسل جمعه رو انجام بده چون غسل جمعه کفاره گناهان انسان از این جمعه تا جمعه بعد هستش اگر این کارها رو انجام بدی خیلی راحت می تونی خوشبخت بشی . جدی می گم تجربیات چند سالمو در اختیارت گذاشتم . پس شما هم انجامشون بده .

hannane.76;209386 نوشت:
سلام آخه یه دختر چقد میتونه ضعیف و پوچ باشه که بره به یه پسر شماره بده! تازه 15ساله!!!!! نمیدونم چی بگم! ببین اصراری نیس تو شماره رو ازش بگیری! به راحتی متونی همونجا جلو چشمش پاره کنی کاغذو که بفهمه چقد کارش بی شرمی بوده!

دوست عزیز اگه اون ول کن بود ، خیلی وقت پیش ول کرده بود ... کار من از اینا هم گذشته ، 2 هفته است چسبیده بهم .... تازه آدرس خونمون رو هم میشناسه (یه بار تعقیب کرده) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با سلام و احترام

شما می‌فرمایید 15 سالتون هست.
اون دختر خانم چند سالشه؟

ضمناً شاید جوری تیپ میزنید و لباس میپوشید که نظر نامحرم رو جلب کرده؟!

نه تیپ نمیزنم و جلب توجه هم نمیکنم !

از نظر قیافه به نظر میاد 1 سال یا 2 سال از من کوچیکتره !

با سلام و احترام

با این دختر خانمهای مزاحم!! تا حالا چه برخوردی داشتین؟

والا وقتی از پیششون رد میشم سرم رو میندازم پایین ، چند باری هم اتفاق افتاده که به بغل آدم اومدن !!!!

دوست عزيز احتمالا شما خيلي جذبه داري ولي باعث افتخاره كه مثل كوه استوار بودي ازين به بعد هم سعي كن همينطوري بموني و به دخترايي كه خيلي بي ارزشن و با شماره دادن خودشون و شخصيتشون رو له ميكنن بي اعتنا باشي هميشه به ياد داشته باش كه مث يه مرواريد ميموني و تا وقتي كه خودتو از گناه حفظ كني شفاف و با ارزشي
برات دعا ميكنيم
به اميد رفع مشكلات همه...

salva;209458 نوشت:
سلام دوست عزیز شما الان نوجوان هستی شاید از لطمات رابطه دختر و پسر باخبر نباشی،باید از الان وخصوصاً برای کسی که در آغاز سن تکلیف هستش دونستن اینکه که رابطه دختر و پسر نامحرم اصلاً خوب نیست و از دامهای شیطان محسوب می شه خالی از لطف نباشه بعد به زندگیت آتیش می زنه . جداً از این دوستی ها امتناع کن ، سعی کن به فکر ورزش ، تقویت دروس ریاضی و اعتقادی باشی به مسجد و هیئتها برو و اگر تونستی هر جمعه غسل جمعه رو انجام بده چون غسل جمعه کفاره گناهان انسان از این جمعه تا جمعه بعد هستش اگر این کارها رو انجام بدی خیلی راحت می تونی خوشبخت بشی . جدی می گم تجربیات چند سالمو در اختیارت گذاشتم . پس شما هم انجامشون بده .

دوست عزيز تعريف از خود نباشه:
من همه درسام خوبه و رتبه دوم رو تو کلاسمون دارم و حدود سه سال هم هست که برنامه نويسي ميکنم و طراح وب هستم.... مدير کل برنامه نويسي انجمن بازيسازان udkهم هستم.....
در اخر هم از کليه دوستان به خاطر مشاوره دادنشون تشکر ميکنم.

بنام خدا.
سلام.

sina42048;209863 نوشت:
دوست عزيز تعريف از خود نباشه:
من همه درسام خوبه و رتبه دوم رو تو کلاسمون دارم و حدود سه سال هم هست که برنامه نويسي ميکنم و طراح وب هستم.... مدير کل برنامه نويسي انجمن بازيسازان udkهم هستم.....
در اخر هم از کليه دوستان به خاطر مشاوره دادنشون تشکر ميکنم.

تعریف از خود نباشه:Gig:.
دوست عزیز ما هم برنامه نویس هستیم.توی کل استان و ایران رقیب نداریم.توی دانشگاه به استاد دانشگاه درس برنامه سازی میدادیم.
اما حتی دخترای دانشگاه جرات نمیکردن به ما حتی نگاه مرموزانه کنن.
شما چطور دخترای دبیرستانی اینطور دنبالتون را میوفتن؟مگه میدونن کارتون چیه؟
اینکه دلیل نمیشه چون من رئیس و مدیر هستم دخترا بیان دنبالم!!!
اصلاً خوش قیافه هم باشم بازم ربطی نداره که دختر جماعت بیاد دنبالم.
من دوستامو میشناسم یکیش خیلی هم خوشکله با یوزارسیف مو نمیزنه!!!!
اما مشکل از خودشه که دخترا میان سراغش.
چون خودش اشتباه بزرگ رو میکنه و میره دنبال دخترا.الان هم میدونی وضعیتش چی شده؟به جای اینکه برنامه نویس باشه رفته لیسانس برنامه نویسی داره میخونه اما حتی یه if بلد نیست بنویسه.
من تا جایی که یادمه وقتی توی خیابون راه میرم اونقدر فکرم درگیر و مشغوله که حتی نمیتونم به دوروبرم نگاه کنم.قطعاً اونقدر جنم دارم که متوجه بشم دختری دنبالم تذکر سختی بهش بدم.
وقتی از توی خیابون راه میرفتم اگه دختری داشت از سمتی میومد.من رامو کج میکردم و از مسیر دیگری میرفتم با اینکه میدونستم اون دختر حتی فکری هم در مورد من نمیکنه ولی اینکارو میکردم.شما هم اینکارو بکنید.
1.توجه نکنید.
2.تغییر مسیر بدید.سرعتونو کم کنید و یا زیاد کنید یا بدو کنید ورزش هم میشه براتون جوون هستید در حال حال:Cheshmak:.
3.اگه خیلی کارشون ضایع بود میتونید تذکر بدید.نه تذکری که با ناز و عشوه باشه.تهدید کنید که خانوادشو آگاه میکنید.
التماس دعا و موفق و سربلند باشید در پناه حق:Gol::Gol:.

دوست عزيز .... من هيچ اعتنايي به اونا نميکنم..... حتي تهديد هم کردم ولي جواب نداده .... تهديد هم روش اثر نداره...

بنام خدا.
سلام.

sina42048;209888 نوشت:
دوست عزيز .... من هيچ اعتنايي به اونا نميکنم..... حتي تهديد هم کردم ولي جواب نداده .... تهديد هم روش اثر نداره...

چه تهدیدی کردید؟گفتید به خانوادش اطلاع میدید؟اگه اعتناع نکرد واقعاً اینکارو بکنید.
اگه دوچرخه دارید با دوچرخه برید مدرسه دوره ی ما که بچه ها با دوچرخه میومدن.اگه اجازه نمیدن همون کاری که گفتم.بدو کنید یا بدوید....قطعاً اونا نمیتونن اینکارو بکنن!!
خلاصه اینکه اگه تسلیم این دام های شیطانی نشید.
موفق باشید در پناه حق.

دوست عزيز از راهنماييتون ممنون
فقط خدا به دادم برسه!!!!!

بنام خدا.
نگران نباشید.شما یه مرد هستید و اونا دختر.
قطعاً اونا نمیتونن بر شما قالب بشن مگر اینکه شیطان بر شما غلبه کنه.که انشالله به حق 14 معصوم این اتفاق نخواهد افتاد.
نمیدونم چرا دوره زمونه اینطوری شده.باید به جوونایی که خودشونو از هوس و دام های شیطان دور میکنن مدال افتخار داد و البته یه همسر خوب هم براشون گیر آورد:khandeh!:.

آم.. یه چیز بگم... من این حرف شما رو باور نمیکنم که میگین همش دخترا بهتون میچسبن!!! حتی یه درصد هم نمیتونم فک کنم که اینکارو بکنن! من خودم همسن شما هستم و میدونم که بچه ها تو سن ما حداقل دخترا هر جور باشن تا این داغون نیستن که برن بچسبن به پسرا!!!! حتی اگه طرف مغرور هم نباشه اینکارو نمیکنه!!!

hannane.76;209965 نوشت:
آم.. یه چیز بگم... من این حرف شما رو باور نمیکنم که میگین همش دخترا بهتون میچسبن!!! حتی یه درصد هم نمیتونم فک کنم که اینکارو بکنن! من خودم همسن شما هستم و میدونم که بچه ها تو سن ما حداقل دخترا هر جور باشن تا این داغون نیستن که برن بچسبن به پسرا!!!! حتی اگه طرف مغرور هم نباشه اینکارو نمیکنه!!!

چه باور کنين و چه نکنين وضع من در حال حاضر اينطوريه....!!! چسبيدن و ول هم نميکنن...

سلام
ممنونم از اعتمادتون
درسته حق دارید دوره با قدیم خیلی فرق کرده قدیما خانواده ها به فرزندان پسرشون تذکر می دادن که نباید به دختری نگاه کنید.
چون دختر باحیا از شرم اذیت می شود و گناه است. اما الان پسرهای متدین سرشون را می اندازن زیر تا دختران اونا رو با چشماشون قورت ندهند( البته همین الان هم دختران بسیار متدین داریم و هم پسران مقید).
در پاسخ به سئوال تان بدنیست مثالی بزنم.
تصور کنید در زیر زمین وارد شده اید که تأسیسات و موتور خونه ای بزرگ دارد شما باید از بین لوله های روغنی و سیاه عبور کنید تا لباس های زیبای تان آلوده نشود چقدر محتاط حرکت می کنید و از آلودگی فاصله می گیرید؟
گاهی برای سیاه نشدن لازم است مسیر دور تری را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنیم.
بله دوست من لباس سفید ما همون فطرت پاک خدایی است که باهاش به دنیا اومدیم و هدیه خدا به ما بوده است و آلودگی همون گناه است.
بی تردید گناه نکردن و اجتناب از زشتی و پلیدی خود بزرگترین عبادت ها است به ویژه وقتی سخن از عشق مجازی گناه آلود باشد.
به حکم انسان بودن مان ممکن است ما هم کششی به نامحرم داشته باشیم باید این جا مراقب باشیم که در امتحان ملکوت مشروط نشویم. و از اوج به دره دوری از خدا سقوط نکنیم
خدا اراده این کار را در نهاد ما قرار داده است نگران نباشید
مجهز هستید به علاوه این که هر قدمی که در راه حق بر می دارید خدا ده قدم براتون بر می داره
چون خدا از ما خواسته خودمون را کنترل کنیم و برای آن اجر بزرگ در نظر گرفته پس کاری شدنی است.
زندگی شیخ رجبعلی خیاط و ابن سیرین را بخوانید که چگونه خدا به آنها به دلیل دوری از نامحرم عنایات و کرامات ویژه داد
داستان ابن سیرین را از داستان راستان شهید مطهری (شاگرد خیاط) بخوانید
و حکایت شیخ رجبعلی خیاط را از کتاب کیمیای محبت نشر دار الحدیث.

سخنرانی های زیر را هم گوش کنید
سئوالی باقی ماند با 09640 تماس بگیرید

[=arial, helvetica, sans-serif]موضوع سخنرانی : روابط دختر و پسر قبل از ازدواج

بررسي روابط دختر و پسر قبل از ازدواج

پيامدهاي منفي دوستي‌هاي دختر و پسر، قبل از ازدواج

تبعات منفي اين دوستي ها، اگر به ازدواج منجر نشود.

تبعات منفي اين دوستي ها، اگر به ازدواج منجر شود.

دانلود با کیفیت خوب

دانلود با کیفیت متوسط

موضوع قفل شده است