اطلاعات جنسی برای نوجوان

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
اطلاعات جنسی برای نوجوان

[=&quot] [/]آگاهی از مسائل خاص زناشوئی و نحوه آميزش و ... : در مورد اين مساله بايد گفت از نگاه دينی مطرح نمودن اين مسايل قبل از ازدواج دردسر ساز است.اين مسائل بايد بعد از شکل گيری عقد شرعی و در فضائی سالم و عاری از وسوسه ها بين دختر و پسر مطرح گردد.و نبايد انتظار نابجائی از جوانان مجرد داشت تا بطور صريح و آزادانه در مورد مسائل جنسی زناشوئی سخن به ميان بياورند که خود باعث تحريک شهوانی و مشغوليت ذهنی شده و چه بسا افراد را به سمت معاصی و گناهان بکشاند و اين دقيقا چيزی است که دين اسلام با آن مخالف است. و از طرفی اين بحث, ارتباط چندانی به تابوی سنتی ايرانی ندارد اين محدوديت های قبل از ازدواج را دين اسلام برای حفظ حريم ها و محافظت از گوهر پاک انسانی و آلوده نشدن به گناهان قرار داده است . اين انتظار شما شبيه اين است که بگوئيد: « چرا پنبه و آتش را کنار هم نمی آورند که اينها درباره نحوه مشتعل شدن بطور صريح سخن بگويند؟!!». بله اگر دختر و پسری با هم عقد شرعی ازدواج بسته اند لازم است به تدريج و کنار نهادن حياهای نابجا در مورد چگونگی رابطه, اطلاعاتی را کسب نموده و از عوارض و پيامدهای روابط غير صحيح آگاه شوند. مطمئن باشيد برای ياد گيری اين مسائل دير نشده و زمان خيلی زياد هم برای اين يادگيری ها لازم نيست و بايد به اين نکته دقيق تر از مو توجه داشته باشيد که « هر سخن جائی و هر نکته مکانی دارد!» ما لازم نيست همه مسائل جنسی را يکجا و همه را (با تفصيل کامل آن)قبل از ازدواج فرابگيريم . هميشه موفق باشيد!

من از دوست امیدوار کمال تشکر را دارم
موضوعات ایشان
مختصر
جذاب
مورد نیاز
است
موفق باشید دوست من

موضوع قفل شده است