آموزش ساخت تصاویر متحرک(gif) در فتوشاپ

تب‌های اولیه

19 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آموزش ساخت تصاویر متحرک(gif) در فتوشاپ

سلام.قرار بود در اسرع وقت
آموزش متحرک سازی تصاویر یا همون ساخت تصاویر GIF در فتوشاپ را قرار بدم.دوتا فایل آموزشی به صورت PDF و FLV قرار میدم.بعد از مطالعه مشکلی بود در همین تاپیک مطرح کنید ان شاالله جواب میدم.

[="Tahoma"]

به نام خدا

عرض سلام و درود فراوان:Gol:

سرکار افلاکیان،لینک فایل ویدوئی کار نمیکنه که؛لطفا تصحیح بفرمایید تا ما هم استفاده ی کامل را ببریم

ممنونم
یا علی

:Gol:

«سید رضوی»;248401 نوشت:
سرکار افلاکیان،لینک فایل ویدوئی کار نمیکنه که؛لطفا تصحیح بفرمایید تا ما هم استفاده ی کامل را ببریم

سلام
عرض ادب و احترام
خدمت شما
http://www.cgtv.ir/?p=861

مـهـدی;248406 نوشت:

سلام
عرض ادب و احترام
خدمت شما
http://www.cgtv.ir/?p=861

تشکر از سرکار افلاکیان و جناب مهدی

نوشته شده بود دانلود ... اما فقط نمایشش بود چطور باید دانلودش کنیم؟

سلام
عرض ادب و احترام
روی نوشته دانلود کلیک کنید تا دانلود بشد
با تشکر

آرزوی پرواز;248421 نوشت:
نوشته شده بود دانلود ... اما فقط نمایشش بود چطور باید دانلودش کنیم؟

سلام.تشکر از جناب مهدی
دیشب میخواستم در اسک دین آپلود کنم خطا میداد نشد.
الان هم که سرعت خیلی کمه.
برای راحتی کار در اولین فرصت در سایت آپ میکنم.

مـهـدی;248424 نوشت:
سلام
عرض ادب و احترام
روی نوشته دانلود کلیک کنید تا دانلود بشد
با تشکر

روی نوشته دانلود کیلیک می کنم اما نمایش ویدئویی را میذاره:Gig:

آرزوی پرواز;248447 نوشت:
روی نوشته دانلود کیلیک می کنم اما نمایش ویدئویی را میذاره:Gig:

به نام خدا
عرض سلام و احترام:Gol:

دوست گرامی،برا دانلودش،روی دو لینکی که نوشته شده(کیفیت بالا و کیفیت پایین) هر کدوم که میخواین کلیک راست کن و اگر از مرورگر فایرفاکس استفاده میکنی،بزن :Save Link As و بعد ذخیره کن و اگر هم از اکسپلولر استفاده میکنی، راست کلیک، بعد بزن Save Target As

یا علی:Gol:

آرزوی پرواز;248447 نوشت:
روی نوشته دانلود کیلیک می کنم اما نمایش ویدئویی را میذاره

سلام
در سایت آپ شد از فایل پیوست دانلود کنید
از جناب سید رضوی هم بابت آموزش دانلود سپاسگزارم.

سلام و تشکر

اولین بنرم را به طور معمولی موفق شدم بسازم

حالا دوتا سوال

1= به چه صورت میتونم پس زمینه ام را عوض کنم مثلا عکس طبیعت یا مسجد یا حرم بزارم

2= و به چه صورا میتونم یه عکس متحرک هم تو بنر ایجاد کنم ؟؟؟

با تشکر

در ضمن نرم افزار فتو شاپ cs6 با حجم کمتر از یک گیگ برای دانلود تو اینترنت نیست؟؟ نیم هم باشه قبوله

فرمانده;268505 نوشت:
1= به چه صورت میتونم پس زمینه ام را عوض کنم مثلا عکس طبیعت یا مسجد یا حرم بزارم

از منوی File گزینه open را بزنید و عکس مورد نظرتون را باز کنید.
سپس با استفاده از ابزار Move tool تصویر جدید را در تصویر متحرک قبلیتون Move کنید.
فرمانده;268505 نوشت:
2= و به چه صورا میتونم یه عکس متحرک هم تو بنر ایجاد کنم ؟؟؟

در فیلم ویدئویی پست 9 توضیح داده شده.
فرمانده;268505 نوشت:
در ضمن نرم افزار فتو شاپ cs6 با حجم کمتر از یک گیگ برای دانلود تو اینترنت نیست؟؟ نیم هم باشه قبوله

Download Adobe Photoshop CS6 13.0 Portable-850 MB
پسورد فایل فشرده : soft98.ir

با تشکر از راهنمایی شما

اینم دومین تصویر من

http://mtso.site90.com/images/559da2ba967e.gif

حالا سوالم اینه که

1!!! به چه صورت اندازه تصویر را خیلی بزرگتر کنم چون گزینه مربوطه new تا یه حد اندازه را قبول میکنه

میخوام یه تصویر برای دسکتاپ درست کنم ؟؟

و سوال دوم !!! به چه صورت میتوان کادر را غیر از مربع انتخاب کنم مثلا کادرم به صورت منحنی دربیاد؟

با تشکر

فرمانده;269513 نوشت:
1!!! به چه صورت اندازه تصویر را خیلی بزرگتر کنم چون گزینه مربوطه new تا یه حد اندازه را قبول میکنه میخوام یه تصویر برای دسکتاپ درست کنم ؟؟

در فتوشاپ این امکان هست که درسایزهای خیلی بزرگ و کیفیت های عالی تصویر بسازید.
اما برای دسکتاپ سایرهای استاندارد متفاوتی وجود داره که رایج ترینش 1024*768پیکسل است.
فرمانده;269513 نوشت:
و سوال دوم !!! به چه صورت میتوان کادر را غیر از مربع انتخاب کنم مثلا کادرم به صورت منحنی دربیاد؟ با تشکر

دقیقا متوجه منظورتون نمیشم.اگر منظورتون اینه که تصویر نهایی به صورت چهار ضلعی(مربع یا مستطیل نباشه)پس از طراحی تصویرتون اون را با فرمت png یا gif ذخیره کنید.

افلاکیان;269590 نوشت:
دقیقا متوجه منظورتون نمیشم.اگر منظورتون اینه که تصویر نهایی به صورت چهار ضلعی(مربع یا مستطیل نباشه)پس از طراحی تصویرتون اون را با فرمت png یا gif ذخیره کنید.

تصویر را فرمت gif ذخیره میکنم

اما میخوام در چهار ضلعی نباشد مثلا همین امضای خودتون که متننش در چهار ضلعی است من میخوام متن در منحنی باشه

MAN TAMAME IN KARARO KARDAM AMA 2 TA MOSHKEL DARAM

in k balad nisam matne motaharekamo roy aks gharar bedam mesle nemone iii k ishon dorost kardan va neveshtashon goshe samte chap motahareke yeki in k man alave bar in k mikham matnam moteharek bashe mikham aksam ham motaharek bashe va betonam roy on aks chand akse motahareke dge ham gharar bedam lotfan komakam konid

inam aksie k man doros kardam ama natonestam matnesho motaharek konam

hamon tor k mibinid aks hame chish doroste ama matnesh motaharek nist

inam link tozihe sakht in aks

http://s3.picofile.com/file/7588981505/New_Microsoft_Word_Document_2_Copy.docx.html

افلاکیان;248295 نوشت:

سلام.قرار بود در اسرع وقت
آموزش متحرک سازی تصاویر یا همون ساخت تصاویر GIF در فتوشاپ را قرار بدم.دوتا فایل آموزشی به صورت PDF و FLV قرار میدم.بعد از مطالعه مشکلی بود در همین تاپیک مطرح کنید ان شاالله جواب میدم.

سلام من ی هف هش ده تا مشکل دارم D:
شوخی یکی دو تا بیشتر نیس لطفا راهنمایی کنید
1- اینکه می خوام تو انیمیشن چن تا حرکت همزمان داشته باشم مثلا می خوام برای نوشته ام افکت نور بزارم از ی طرف دیگه هم همون زمان که داره ی خط سفید از زیر نوشته رد می شه ی دختره هم بیاد داخله تصویر و خلاصه اینکه چن تا اتفاق رو می خوام با هم بذارم نمی دونم چکار کنم
2- اینکه می خوام تو انیمیشنم کجو معوج بشه مثلا از همون کارایی که با free transform می کنم می خوام با تکنیک tween انیمیشن درست کنم که نمی تونم لطفا راهنمایی...

[="Black"]بسم رب الشهداء
سلام و عرض ادب

رویا3;575688 نوشت:
1- اینکه می خوام تو انیمیشن چن تا حرکت همزمان داشته باشم مثلا می خوام برای نوشته ام افکت نور بزارم از ی طرف دیگه هم همون زمان که داره ی خط سفید از زیر نوشته رد می شه ی دختره هم بیاد داخله تصویر و خلاصه اینکه چن تا اتفاق رو می خوام با هم بذارم نمی دونم چکار کنم

اینکه یک انیمیشن در حال اجرا باشه یا چندتا فرقی نمیکنه.همه این کارهایی را که گفتید با هم انجام بدید.یعنی چندین فرم ایجاد کنید و در هر فرم ترکیبی از انیمیشن های دلخواه را ایجاد کنید.

رویا3;575688 نوشت:
2- اینکه می خوام تو انیمیشنم کجو معوج بشه مثلا از همون کارایی که با free transform می کنم می خوام با تکنیک tween انیمیشن درست کنم که نمی تونم لطفا راهنمایی...

متاسفانه بنده در این موارد اطلاعاتی ندارم[/]

افلاکیان;575695 نوشت:
بسم رب الشهداء
سلام و عرض ادب
اینکه یک انیمیشن در حال اجرا باشه یا چندتا فرقی نمیکنه.همه این کارهایی را که گفتید با هم انجام بدید.یعنی چندین فرم ایجاد کنید و در هر فرم ترکیبی از انیمیشن های دلخواه را ایجاد کنید.

خب وقتی من shift رو نگه می دارم که بعدا با tween به صورت فریم های متمادی درش بیارم ی دونه لایه رو می تونم اینور اونور ببرم بعد یکی دیگه رو و ازونجایی که این قسمت ها همونطوری که به ترتیب انجام دادم فریم هاش هم به ترتیب ساخته می شن نمی شه مگر اینکه به صورت دستی تک تک فریم ها رو تنظیم کنم و برای هر فریم اون لایه ای که می خوام در حالت حرکت باشه رو برای هر فریم جا به جا کنم که شاید دقیق در نیاد و قشنگ نشه برا همینه که به مشکل می خورم منظورم از کجو معوج شدن یه چیزی مثله عکسه زیره اگر هر یک از کاربران هم تونستند راهنماییم کنن ممنون میشم

cwar;269708 نوشت:
تصویر را فرمت gif ذخیره میکنم

اما میخوام در چهار ضلعی نباشد مثلا همین امضای خودتون که متننش در چهار ضلعی است من میخوام متن در منحنی باشه

اینجوری می خواید؟

خب داداش کاری که نداره
همهء لایه ها درسته که چهار ضلعی باشه ولی خب شما بیضی مد نظرتو دربیار مابقی عکسو پاک کن gif می تونه همون خاصیته png رو هم داشته باشه