نقشه عملیات امام زمان ! حکایت ظهور ؟

تب‌های اولیه

24 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نقشه عملیات امام زمان ! حکایت ظهور ؟

سلام
بیشترین چیزی که در مورد ظهور اقا نظر منو جلب کرد همین نقشه بود
از نظر من این نقشه نمیتونه واقعی و کامل باشه .

البته بنابر روایات و احادیث ممکنه مکان یا نامهایی مشخص باشه اما
طراحی کامل این مسایل کار انسان جایزالخطا نیست .

طراحی استراتژی نوری سراپا اسرار ؟
ممکن نیست!

اینرو ارسال کردم تا تکلیف اینطور ادعاها برای دوستانی که مثل من دوستدار یا مشغول تحقیق هستند روشن و معلوم باشه و اگر دوستان اگاه مخالفت یا شمعی برای روشن کردن دارند

دریغ نکنند.

زمزم;32638 نوشت:
کاملا مشخصه که ندیدن دلیل بر نبودن نیست و این مطلب رو جناب نوری خوب میدونه شما برای نبودن امام زمان علیه السلام دلیل بیار. شما ادعا میکنی که نیست چیزی که به اتفاق و اجماع سند مستدل داریم که هست . در این باره پست هم زیاد زده شده لذا دیگر من اشاره نمیکنم .به چیزی که در پست شما آمده و پاسخ داده نشده اشاره میکنم

سلام علیکم

جناب زمزم حال من یک سوال دارم از شما که به وجود امام زمانی که در اخبار و روایات آمده معتقدید.

بغیر از مشخصات شخصیتی ای که از یک امام نقل می کنند که در شان امامت نیست من به مطلب دیگری می خواهم اشاره نمایم.

در ذیل این عکس این مطالب ذکرگردیده من در این پست مطالب و در پست بعد عکس را درج می کنم تا به مشکل فنی بر نخوریم.

حکایت ظهور

با تحقیق اساتید محترم حوزه های نجف اشرف و مشهد مقدس " از کتابهای الغیبه شیخ یمانی و شیخ طوسی ( ره ) الملاحم والفتن سید بن طاووس " اکمال الدین شیخ صدوق ( ره ) و کتاب بحار مجلسی جلد 52 و ....

چکیده ای از روایات ظهور حضرت مهدی ( عج )

1 - قیام حضرت مهدی علیه السلام :
قیام آن حضرت در 23 رمضان با ندای آسمانی شروع شده " پس از آن حضرت در 10 محرم از مکه خارج می شوند و بسوی مدینه حرکت نموده و سپس داخل عراق شده و به کوفه می روند .
در کوفه با لشگر سفیانی درگیر می شوند و اولین لشگر را برای جنگ با ترکها ( عثمانی احتمالا منظورشان است ) می فرستند و خود حضرت بسوی شام برای جنگ با سفیانی حرکت می کنند پس از آن به سوی قدس برای جنگ با یهودیان و رومیان می روند و از آنجا لشگریان خود را برای آزادی کشورهای مختلف می فرستند. پرچم سبز

2- لشگر سفیانی :
لشگر سفیانی ابتدا از وادی پابس در سرزمین شام خروج نموده و پنج شهر را اشغال می نماید . سپس به سمت رقه و قرقیب حرکت نموده و از راه موصل وارد عراق می شوند پس از آن شهرهای تکریت - بغداد - کوفه - حی - بصره را پشت سرگذاشته و در شهر استخر با خراسانی و هاشمی درگیر می شود در همین زمان پادشاهان حجاز از او برای جنگ با حضرت مهدی علیه السلام یاری می طلبند و سفیانی لشگری را به سوی مکه می فرستد که لشگر او پس از خروج از مدینه در زمین فرو می رود.
پرچم قرمز

3 - لشگر خراسانی
خراسانی از سید حسنی است از شهر سمرقند خروج نموده و بسوی ری حرکت می کند و شعیب بن صالح تمیمی به او ملحق شده و در شهر همدان و دینور با لشگر حکومتی می جنگد و برای جنگ با سفیانی عازم استخر می شود و پس از آن به لشگر حضرت مهدی علیه السلامدر کوفه می پیوندد.

آبی سیر

4 - لشگر یمانی :
او که نامش حسن یا حسین است از یمن خروج می کند و بر شهر صنعاء تسلط می یابد و سپس بسوی مکه حرکت نموده و خود را به لشگر آن حضرت می رساند .

5 - لشگر هاشمی عراقی :

او از گیلان غرب بسمت عراق حرکت می نماید و بسوی بصره رهسپار می شود سپس برای یاری خراسانی در جنگ با سفیانی به استخر می رود و حکومت خود را بر تمام سرزمینهای خلیج فارس گسترش می دهد.

6 - لشگر اعرج ( الف المفتوحه - ع ساکن راء مفتوح جیم مکسور)
کندی ( کاف مفتوح و نون مکسور ) :

اعرج کندی از قسمت مراکش ( شمال آفریقا ) برای تصرف مصر خروج می کند پس از آن برای تسلط بر قدس به آن سمت حرکت میکند ولی سفیانی او را از بین می برد.

در این عکس ترتیب حرکت سپاه امام زمان و لشگر سفیانی ( دشمن - دجال روزگار) بهمراه لشگر خراسانی که به مدد امام آمده و لشگر هاشمی و که به خراسانی ( یکی از نوادگان امام حسن (ع) ) می پیوندد و لشگر اعرج که توسط سفیانی از بین می رود و ...
با عرض معذرت چون این عکس 1ونیم مگابایت بود و من هم فعلا دیل آپیم تغئیر سایز دادم کیفیتش پائین آمد انشاالله با کیفیت را بعدا درج می کنم

حال سئوال :

اولا این چه وضع نبرد و لشگر کشی است که توصیف گردیده ؟

در حینی که سفیانی می آید اعوج رو لت و پار می کند و در جائی ذکر می شود خراسانی را هم شکست می دهد در جائی دیگر امام دو لشگر را برای گرفتن هند و چین و کابل می فرستد این در حالیست که لشگر اعرج لت و پار می شود!!

حتما امام ترفندهای جنگی وارد نیستند .

بعد پادشاه حجاز از لشگر سفیانی کمک می طلبد

در همین زمان پادشاهان حجاز از او برای جنگ با حضرت مهدی علیه السلام یاری می طلبند و سفیانی لشگری را به سوی مکه می فرستد که لشگر او پس از خروج از مدینه در زمین فرو می رود.
پرچم قرمز

ولی در توضیح لشگر امام گفته لشگر سفیانی را در کوفه و شام شکست می دهد !!!

در کوفه با لشگر سفیانی درگیر می شوند و اولین لشگر را برای جنگ با ترکها ( عثمانی احتمالا منظورشان است ) می فرستند و خود حضرت بسوی شام برای جنگ با سفیانی حرکت می کنند پس از آن به سوی قدس برای جنگ با یهودیان و رومیان می روند و از آنجا لشگریان خود را برای آزادی کشورهای مختلف می فرستند.

اصلا اینجا معلوم نیست لشگر سفیانی در کوفه از بین می رود یا در شام یا در حجاز در زمین فرو می رود !

حال فرض کنیم 3 لشگر داشته

امام چطور زمانیکه در مدینه هستند و سفیانی به سمت ایشان در حال حرکت است و به حجاز هم می رسد یکدفعه لشگر خود امام سر از کوفه و شام در می آورند ؟

ما می گوئیم روایات متواترند و با سندیت ضعیف یا ....
سئوال
با توجه به مشخصاتیکه از امام زمان نقل گردیده شما شخصیت ایشان را چطور توصیف کردیدکه او را بعنوان امام خویش می پذیرید؟

یاحق

سلام
دوست عزیز باید به شما بگم که این نقشه ، نقشه ی اصلی نیست ودست کاری شدست
نقشه اصلی شاید مربوط به 8 ساله پیشه و من شخصا اون رو دیدم
اما در رابطه با سفیانی
در کتاب بحارالانوار ما روایات زیادی داریم که نشون میده لشگر سید خراسانی همراه با لشگر امام زمان میشه در یک منطقه متحد میشن و به سمت سفیانی میرن و لشگر سفیانی رو شکست میدن
بعد از اعلان ظهور علنی امام زمان علیه السلام در 10 محرم گروهی از لشگر سفیانی از مدینه که قتل عام شدیدی هم اونجا صورت گرفته به سمت مکه میان.
در راه و در سرزمین بیداء اونجا با معجزه حضرت جبرئیل مواجه میشن
که واقعه این ماجرا مفصل و به خسف بیداء مشهوره
شما میتونید سندیت کامل روایات شکست سفیانی رو در کتاب روزگار رهایی، غیبت نعمانی، و موعود نامه مطالعه کنید
بعد از از واقعه خسف بیداء امام با لشگری از مکه به طرف کوفه و شام میرن( حالا دقیقا محلش کجاست کسی نمیدونه یا لااقل عموما مشخص نیست) اونجا با لشگر سید خراسانی مواجه میشن
ایشون از امام یک معجزه در انظار عمومیه لشگریان میخوان( شایدم خصوصی میخوان) که اثبات امامت ایشون باشه
بعد از اون همراه با هم به جنگ لشگر سفیانی میرن که البته اون ملعون هم داره به جنگه اینا میاد
در مرحله اول جنگ شکست میخورن و عقبب نشینی میکنن و در مرحله دوم کشته میشه
سندیت تک تک این حرفها رو در کتب گفته شده میتونین پیدا کنین
در ضمن در رابطه با جمله اخرتون اگر منظورتون سوال کردنه که توصیفتون از امام چیه که خیلی خوبه
اما اگر منظور شما طعنه زدن به شخصیت امامه باید بگم جملاتی رو که درباره لشگر ها نوشتین هیچ ربطی به شخصیت و امامت ایشون نداره
درضمن سندهای بعضی از روایات اصلی ما اونقدر قویه که جایه هیچ بحثی در اون نیست
در ضمن درباره وجود ایشون از قران ایات متعددی وجود داره که این مسءله رو معلوم میکنه و جایه هیچ شبهه ای نمیگذاره
خدایا تا زنده ایم فرج صاحب الامرمان را برسان
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن اعدائهم اجمعین

چکیده ای از روایات ظهور حضرت مهدی ( عج )

1 - قیام حضرت مهدی علیه السلام :
قیام آن حضرت در 23 رمضان با ندای آسمانی شروع شده " پس از آن حضرت در 10 محرم از مکه خارج می شوند و بسوی مدینه حرکت نموده و سپس داخل عراق شده و به کوفه می روند .
در کوفه با لشگر سفیانی درگیر می شوند و اولین لشگر را برای جنگ با ترکها ( عثمانی احتمالا منظورشان است ) می فرستند و خود حضرت بسوی شام برای جنگ با سفیانی حرکت می کنند پس از آن به سوی قدس برای جنگ با یهودیان و رومیان می روند و از آنجا لشگریان خود را برای آزادی کشورهای مختلف می فرستند. پرچم سبز

پاسپورت و ویزا و ...... نیاز نیست مثل اینکه
خدا رو شکر

امام زمان خدا را با زبان عبری می خواند؟؟!!!
با استناد به کتب شیعه :در هنگام قیام امام خدا را به عبری می خواند و دعایش مستجاب می گردد و خدا همه ی اصحابش را از همه جا برایش جمع می کند النعمانی : الغیبه ص 169
امام زمان و شکنجه ی مردگان و تخریب مسجد الرسول!!!!
بنا به اعتقاد شیعیان اولین کاری که این امام انجام می دهد اخراج اجساد دو خلیفه ی اول و دوم !!!! از قبر و شکنجه ی آنان و سپس سوزاندن آن هاست و حتی مسجد الرسول را ویران می کند بحار مجلسی 386/52 و دلائل الامامه : محمد بن جریر بن رستم طبری ص 242
و ختی به این هم اکتفا ننموده و به
همسر متوفای رسول خدا عایشه را شلاق می زند !!!!! الایقاظ من الهجعه : حر عاملی و بحار مجلسی 52/314
و مجلسی از ابوعبدالله نقل می کند :
وقتی قائم خروج می کند بین او عرب و قریش جز شمشیر نخواهد بود!! بحار مجلسی 52/355
امام زمان و کشتن دو سوم بشر !!!
احسائی از ابو عبدالله میگوید : این کار به اتمام نمی رسد مگر اینکه دو سوم مردم جهان کشته شوند ! و از او سوال میشود که بعد از رفتن دوسوم جهان شه می ماند؟ می گوید که ایا از اینکه شما یک سوم بقیه باشید خوشحال نمی شوید؟! الرجعه احسائی ص 51
امام زمان و دین و آیین جدید
احسائی از ابوجعفر نقل می کند که : پیامبر در میان امتش با نرمی رفتار کرده است و با مردم به خوبی و آرامش رفتار نموده است اما قائم با قتل و کشتار عمل می کند و در کتابی که با او می باشد آمده : که از کسی توبه نپذیر و کشتار کند و وای بر کسی که با او مخالفت کند !!! الرجعه احسائی
کلینی از ابوعبدالله می گوید : دنیا تمام نمی شود تا اینکه مردی از من با حکم آل داوود حکومت کند و از دلیل و بینه نمی پرسد... کافی کلینی ص 156

زیاده و ادامه دار ( تخریب کعبه و .... ) ادامش باشه واسه یه روز دیگه :Cheshmak:

سلام به حقیقت جویان :Gol:
یا امام زمان حجت خداست یا نیست ؟
اگر هست که حجت است و هر فعلی از او صادر شود به امر الهی است چه در روایات آمده باشد چه نیامده باشد . چه روایات مربوطه صحیح باشند چه نباشند . رسول الله ص هم که قیام فرمودند قیام به سیف کردند امروز هم مسیحیت خونریز به ما می گوید خشونت طلبید به همین دلیل . بالاخره باید انسان تکلیف خودش را با خدا و اولیاء خدا معین کند . یا بنده است یا مولا . اگر بنده است بنده جاهل را به چون و چرا چکار . اگر مولاست برود آقایی خودش را بکند .
اگر حجت نیست . ثابت شود نیست .
:Gol:

80% احادیث راجع به خشونت امام زمان علیه السلام جعلی هستند

shela;72193 نوشت:
پاسپورت و ویزا و ...... نیاز نیست مثل اینکه خدا رو شکر

با سلام

مي دانيد مشكل كساني كه از لابلاي كتب شيعه احاديث ضعيف را پيدا مي كنند و بدان استدلال مي كنند چيست ؟؟؟

انها معناي اسلام ناب را نمي دانند
معناي تشيع را نمي فهنمد و يا نمي خواهند بفهمند

اشنايي به مباني به تفكرات شيعه ندارند
كسي كه نمي تواند درك كند امام يعني چه؟؟؟ و وقتي خليفه جاهل و غاصبي به جاي امام نشست بعد از 1400 سال به دنبال چنين فردي هستند چه انتظاري مي توان داشت

از كسي كه نمي تواند بفهمد معصوم كيست؟؟؟ و خلفاي جاهل را صرفا به خاطر درك زمان پيامبر خليفه دانستن انتظاري بيشتر از اين نمي رود

از كسي كه نمي تواند بفهمد امام معصوم نماينده و حجت خداست و ايشان مانند خلفا جاهل نيست
و حجت خداوندو برگزيده خداست و بنده صالح خدا، چه انتظاري مي رود

مقايسه ايشان با خلفاي معمولي اين بعد فكري در مورد امام معصوم براي شما پيش اورده است

طاها;73343 نوشت:
از كسي كه نمي تواند بفهمد امام معصوم نماينده و حجت خداست و ايشان مانند خلفا جاهل نيست و حجت خداوندو برگزيده خداست و بنده صالح خدا، چه انتظاري مي رود

دوست عزیز از انخا گفتید که: از كسي كه نمي تواند بفهمد امام معصوم نماينده و حجت خداست
چون به بنده لطف داشتید و بنده را نفهم خطاب کردید مشکلی ندارم و ناراحت نمی شم ولی در اونجایی که می گید :
خلفاي جاهل از شما که کارشناسید بعید بود از شما !!!!!!!!
جای صحبت نزاشتید

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و رحمه الله
سرکار خانم shela من هم با جناب طاها موافق هستم.
سخنان ایشان کاملا منطقی است.
به جای اینکه ایشون رو متهم به توهین کنید،دلیل منطقی بیاورید.

ye mosalman;100617 نوشت:
بابا ما فکر میکردیم امام زمان بیاد تمام توپ و تانک و اسلحه و هواپیما ها از کار میافتند ولی انگار تو نقشه این موضوع رو لحاظ نکردن.
کسایی که تو این سایت با ایشان در ارتباط هستند سریعا به ایشان خبر دهند

با سلام
شما این فکر را از کجا آوردید؟
مگر در احادیث و روایات از سلاح امام زمان جای نامبرده شده و ما خبر نداریم که جناب عالی اینطور بیان میکنید ؟؟
در ضمن دوست گرامی از الفاظی در این سایت استفاده کنید که زیبنده این سایت الهی باشد

با توجه به تحقیق و پژوهشی که در این باره در کتاب های مختلف به عمل آمده به نظر می‌رسد که هیچ کتاب و روایتی به طور یقین،‌ از سلاح و وسایل جنگی امام زمان(عج) و حوادث و پیش آمدهای آن زمان سخنی به میان نیاورده است.
امام باقر(ع) فرمود:"مهدی از این جهت با جدّش محمد(ص) شباهت دارد که با شمشیر قیام می‌کند و ستمکاران و گمراه کنندگان و دشمنان خدا و رسول(ص) را به قتل می‌رساند. با شمشیر و ترس، نصرت می یابد و هیچ یک از پرچم هایش شکست خورده بر نمی گردد".(1)
یکی از احتمالاتی که از این روایت و روایات شبیه به این استفاده می شود، آن است که:شاید بهترین سلاح امام زمان(عج) شمشیر باشد، به گونه ای که همة سلاح های پیشرفته در آن روز از بین برود و یا از کار بیفتد واثری نداشته باشد.
احتمال دیگر:از مجموع روایاتی که دربارة حرکت حضرت مهدی(عج) وارد شده است، متوجّه می شویم که از وسایلی که در زمان ظهور حضرت(عج) وجود دارد، استفاده می کند، مثلاً در بعضی روایات وارد شده است:"سیرکب السّحاب ویرقی فی الاسباب؛(2) ابر سوار شده و از اسباب و علل (روزگارش) بالا می رود [تمام اسباب و علل جهان رام او خواهد بود]".
وقتی حضرت از مدینه، در پشت کوفه (عراق) فرود می آید، در هفت لایه از نور قرار دارد که دانسته نمی شود در کدام یک از آن‌ها است.(3)
در بعضی دیگر از روایات وارد شده است:"هنگامی که پرچمش را به اهتزاز در آورد، فاصلة میان مشرق و مغرب برای او روشن شود".(4) به نظر می‌رسد که امام (عج) از وسایل عصرشان استفاده می کند،‌ چرا که هر پیامبر و امامی از وسایل عصر استفاده می کردند.
به علاوه حضرت (عج) معجزاتی دارد همانند عصای موسی(ع) و خاتم سلیمان و معجزاتی که از خود نشان می دهد.
شاید وسایلی که حضرت استفاده می‌کند، پیشرفته تر از وسایل عصر خود باشد،
چرا که در روایتی امام صادق(ع) فرمود:"دانش بیست و هفت حرف [باب] است.
تمام آنچه را که پیامبران آورده اند، دو حرف بیشتر نیست... اما هنگامی که قائم (عج) ما قیام کند، بیست و پنج حرف [باب] دیگر را ظاهر سازد...".(5)
در هر حال سخن قطعی را نمی توان در این خصوص بیان کرد.

پاوقی:
1 - علامه مجلسی، بحارالانوار، ج51، ص 218، چاپ بیروت.
2 - شیخ مفید (ره) ، اختصاص ، ص 376، به نقل از گفتمان مهدویت، سخنرانی و پرسش درباره مهدی (عج) ، ص 120، موسسه انتظار دفتر تبلیغات قم.
3 - محمد بن عیاش السلمی، تفسیر عیاشی، ص 103 ، به نقل از گفتمان مهدویت، ص 120 - 121.
4 - بحارالانوار، ج56، ص 35.
5 - همان، ج52 ، ص 336.

رضا;100628 نوشت:
با سلام
شما این فکر را از کجا آوردید؟
مگر در احادیث و روایات از سلاح امام زمان جای نامبرده شده و ما خبر نداریم که جناب عالی اینطور بیان میکنید ؟؟
در ضمن دوست گرامی از الفاظی در این سایت استفاده کنید که زیبنده این سایت الهی باشد

شما اگه به عکس نگاه کنید خواهید دید که دشمن از اروپا داره با هواپیما و توپ و تفنگ وارد جنگ با امام زمان میشه
شما متوجه منظور من نشدی.

[=Times New Roman]خبر آمد خبری در راه است
[=Times New Roman]سرخوش آن دل که از آن آگاه است
[=Times New Roman]شاید این جمعه بیاید...شاید
[=Times New Roman]پرده از چهره گشاید...شاید
[=Times New Roman]دست افشان...پای کوبان می روم
[=Times New Roman]بر در سلطان خوبان می روم
[=Times New Roman]می روم بار دگر مستم کند
[=Times New Roman]بی سر و بی پا و بی دستم کند
[=Times New Roman]می روم کز خویشتن بیرون شوم
[=Times New Roman]در پی لیلا رخی مجنون شوم
[=Times New Roman]هر که نشناسد امام خویش را
[=Times New Roman]بر که بسپارد زمان خویش را
[=Times New Roman]با همه لحظه خوش آواییم
[=Times New Roman]در به در کوچه ی تنهاییم
[=Times New Roman]ای دو سه تا کوچه ز ما دورتر
[=Times New Roman]نغمه ی تو از همه پر شور تر
[=Times New Roman]کاش که این فاصله را کم کنی
[=Times New Roman]محنت این قافله را کم کنی
[=Times New Roman]کاش که همسایه ی ما می شدی
[=Times New Roman]مایه ی آسایه ی ما می شدی
[=Times New Roman]هر که به دیدار تو نایل شود
[=Times New Roman]یک شبه حلال مسائل شود
[=Times New Roman]دوش مرا حال خوشی دست داد
[=Times New Roman]سینه ی ما را عطشی دست داد
[=Times New Roman]نام تو بردم لبم آتش گرفت
[=Times New Roman]شعله به دامان سیاوش گرفت
[=Times New Roman]نام تو آرامه ی جان من است
[=Times New Roman]نامه ی تو خط اوان من است
[=Times New Roman]ای نگهت خاست گه آفتاب
[=Times New Roman]در من ظلمت زده یک شب بتاب
[=Times New Roman]پرده برانداز ز چشم ترم
[=Times New Roman]تا بتوانم به رخت بنگرم
[=Times New Roman]ای نفست یارومدد کار ما
[=Times New Roman]کی و کجا وعده ی دیدار ما
[=Times New Roman]دل مستمندم ای جان به لبت نیاز دارد
[=Times New Roman]به هوای دیدن تو هوس حجاز دارد
[=Times New Roman]به مکه آمدم ای عشق تا تو را بینم
[=Times New Roman]تویی که نقطه ی عطفی به اوج آیینم
[=Times New Roman]کدام گوشه ی مشعر
[=Times New Roman]کدام گوشه ی منا
[=Times New Roman]به شوق وصل تو در انتظار بنشینم
[=Times New Roman]ای زلیخا دست از دامان یوسف بازکش
[=Times New Roman]تاصبا پیراهنش را سوی کنعان آورد
[=Times New Roman]ببوسم خاک پاک جمکران را
[=Times New Roman]تجلی خانه ی پیغمبران را
[=Times New Roman]خبر آمد خبری در راه است
[=Times New Roman]سر خوش آن دل که ار آن آگاه است
[=Times New Roman]شاید این جمعه بیاید...شاید
[=Times New Roman]پرده از چهره گشاید...شاید
[=Times New Roman]

Mohammad2db;15676 نوشت:
سلام
بیشترین چیزی که در مورد ظهور اقا نظر منو جلب کرد همین نقشه بود
از نظر من این نقشه نمیتونه واقعی و کامل باشه .

البته بنابر روایات و احادیث ممکنه مکان یا نامهایی مشخص باشه اما
طراحی کامل این مسایل کار انسان جایزالخطا نیست .

طراحی استراتژی نوری سراپا اسرار ؟
ممکن نیست!

اینرو ارسال کردم تا تکلیف اینطور ادعاها برای دوستانی که مثل من دوستدار یا مشغول تحقیق هستند روشن و معلوم باشه و اگر دوستان اگاه مخالفت یا شمعی برای روشن کردن دارند

دریغ نکنند.

[="Purple"]
بسم الله الرحمن الرحیم

دوست گرامیMohammad2db

و اما بعد

ابتدا تذکری میدهم و سپس پاسخ میگویم

میدانم که آنچه اکنون میگویم برخورد تند گروهی را در پی خواهد داشت

اما میگویم برای پسر عمم حجة بن الحسن العسکری و مادرم فاطمه زهرا سلام الله علیهم

[="RoyalBlue"]آنچه پیرامون علائم ظهور خوانده اید اکثرا ناقص است

اتفاقات بسیاری می افتد که شما از آن بی خبرید.[/]

[="Lime"]
میگویم بنام جدم علی بن ابی طالب علیهما السلام باشد که ایشان کلام مرا از کج فهمی برخی حفظ نماید[/]

مراحل ظهور چنین است

[="Red"]خروج یاجوج و ماجوح [/]

کشته شدن 4 تن از 6 تن : یعنی از هر 6 نفر 4 نفر کشته خواهد شد

با خروج یاجوج و ماجوج دجله،فرات،نیل،سیحون،جیحون،حجرالاسود و قرآنها بالا میروند

یعنی به آسمان برده خواهند شد
[="#ff0000"]
پس از یاجوج و ماجوج سفیانی و یمانی قیام خواهند کرد[/]

هدف یاجوج و ماجوج رسیدن به شام است و یکی شدن با لشکر سفیانی

[="#ff0000"]پس از آن ورود اجنه به دنیای مادی
[/]
1000 برابر سختتر از ورود انها در دوران سلیمان نبی علیه السلام

[="#ff0000"]و پس از آن ظهور دجال(ابلیس) که[/] پس از این رویداد زمین شکاف خورده

و لشکر یاجوج و ماجوج را میبلعد و لشکر سفیانی را نیز

میخواهید بدانید یاجوج و ماجوج چه هستند؟
[="Lime"]
مولایم علی بن ابی طالب فرمود: همه انسانها از نسل آدمند جز یاجوج و ماجوج[/]

حال این سوال مطرح میشود که اگر انسانند کجا هستند؟

پاسخ این سوال در تاریخ خلقت آدم علیه السلام است

حضرت آدم را بیش از 12هزار سال نمیتوان تخمین زد ما فرض را بر 16000 میگذاریم

حال کشف انسانی مربوط به 40000 سال پیش چه مفهومی دارد.؟

والله اگر بیم از تندخویی برخی نداشتم همینجا میگفتم

اگر میخواهید بدانید چه کسی منتظر واقعی ظهور است من به شما میگویم

[="Red"]یهودیان[/]

یهودیان منتظران واقعی ظهورند

[="DarkRed"]منتظر کشتن پسر فاطمه هستند[/]

چهره یاجوج و ماجوج در فیلم ارباب حلقه ها طبق احادیث ساخته شد

دقیقا طبق احادیث ما بیش از این سخنی نمیگویم

هر کدام از دوستان پرسشی داشت بطور خصوصی بپرسد حقیر پاسخگو خواهم بود.

اگر هم یکی از کارشناسان سایت ضمانت امنیت کند همینجا با ذکر منابع پاسخگو خواهم بود
[="#00ff00"]
والسلام علی الذین یستمعون القول و یتبعون احسنه و علینا و علی عباد الله الصالحین[/]

[/]

life313;127251 نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم
آنچه پیرامون علائم ظهور خوانده اید اکثرا ناقص است.

با سلام

دوست عزیز

از انجائیکه کلی گویی کرده اید امیدوارم که قصدتان رد همه منابع و اسناد معتبر در باره نشانه های ظهور نباشد.

لطف کنید به منابعی که ناقص و فاقد اعتبارند با ذکر نام اشاره کنید و منابع معتبر را نیز معرفی کنید تا دوستان بیشتر روشن شوند.

life313;127251 نوشت:
اتفاقات بسیاری می افتد که شما از آن بی خبرید.

این اتفاقاتی که بنا به نقل شما می افتد آیا در منابع خاص و معتبری بیان شده؟ جزو تحقیقات اختصاصی شماست؟ یا نوعی مکاشفه شخصی محسوب می شود؟ ...

life313;127251 نوشت:
میگویم بنام جدم علی بن ابی طالب علیهما السلام باشد که ایشان کلام مرا از کج فهمی برخی حفظ نماید
مراحل ظهور چنین است
خروج یاجوج و ماجوح
کشته شدن 4 تن از 6 تن : یعنی از هر 6 نفر 4 نفر کشته خواهد شد
با خروج یاجوج و ماجوج دجله،فرات،نیل،سیحون،جیحون،حجرالاسود و قرآنها بالا میروند
یعنی به آسمان برده خواهند شد
پس از یاجوج و ماجوج سفیانی و یمانی قیام خواهند کرد
هدف یاجوج و ماجوج رسیدن به شام است و یکی شدن با لشکر سفیانی
پس از آن ورود اجنه به دنیای مادی
1000 برابر سختتر از ورود انها در دوران سلیمان نبی علیه السلام
و پس از آن ظهور دجال(ابلیس) که پس از این رویداد زمین شکاف خورده
و لشکر یاجوج و ماجوج را میبلعد و لشکر سفیانی را نیز
میخواهید بدانید یاجوج و ماجوج چه هستند؟
مولایم علی بن ابی طالب فرمود: همه انسانها از نسل آدمند جز یاجوج و ماجوج
حال این سوال مطرح میشود که اگر انسانند کجا هستند؟
پاسخ این سوال در تاریخ خلقت آدم علیه السلام است
حضرت آدم را بیش از 12هزار سال نمیتوان تخمین زد ما فرض را بر 16000 میگذاریم
حال کشف انسانی مربوط به 40000 سال پیش چه مفهومی دارد.؟
والله اگر بیم از تندخویی برخی نداشتم همینجا میگفتم
اگر میخواهید بدانید چه کسی منتظر واقعی ظهور است من به شما میگویم
یهودیان
یهودیان منتظران واقعی ظهورند
منتظر کشتن پسر فاطمه هستند
چهره یاجوج و ماجوج در فیلم ارباب حلقه ها طبق احادیث ساخته شد
دقیقا طبق احادیث ما بیش از این سخنی نمیگویم
هر کدام از دوستان پرسشی داشت بطور خصوصی بپرسد حقیر پاسخگو خواهم بود.
اگر هم یکی از کارشناسان سایت ضمانت امنیت کند همینجا با ذکر منابع پاسخگو خواهم بود
والسلام علی الذین یستمعون القول و یتبعون احسنه و علینا و علی عباد الله الصالحین

لطف کنید اسناد و مدارک مطالبی که از اخبار علائم ظهور داده اید را بیان کنید در غیر اینصورت، گرچه بفرض، برخی از گفته های شما در صورت مراجعه به اسناد و مدارک معتبر صحیح و منطبق هم باشد اما بدلیل عدم ذکر اسناد و مدارک، در چنین مسأله مهم و حیاتی، از نظر ما به هیچ وجه سندیت و اعتباری ندارد. زیرا اگر بخواهیم به هر گونه اخباری در مسأله مهدویت اعتنا کنیم سنگ روی سنگ بند نمی شود و هر کسی ممکن است به قصد و نیت پلیدی اخباری غیر واقعی حول محور مهدویت، ساخته و رواج دهد.

از اینرو ما حمل بر آن می گذاریم که اینها یافته ها و تصورات شخصی خودتان است.

منتظر ارائه اسناد و مدارک تان هستیم.... موفق باشید ...

صدیق;127336 نوشت:

با سلام

دوست عزیز

از انجائیکه کلی گویی کرده اید امیدوارم که قصدتان رد همه منابع و اسناد معتبر در باره نشانه های ظهور نباشد.

لطف کنید به منابعی که ناقص و فاقد اعتبارند با ذکر نام اشاره کنید و منابع معتبر را نیز معرفی کنید تا دوستان بیشتر روشن شوند.

این اتفاقاتی که بنا به نقل شما می افتد آیا در منابع خاص و معتبری بیان شده؟ جزو تحقیقات اختصاصی شماست؟ یا نوعی مکاشفه شخصی محسوب می شود؟ ...

لطف کنید اسناد و مدارک مطالبی که از اخبار علائم ظهور داده اید را بیان کنید در غیر اینصورت، گرچه بفرض، برخی از گفته های شما در صورت مراجعه به اسناد و مدارک معتبر صحیح و منطبق هم باشد اما بدلیل عدم ذکر اسناد و مدارک، در چنین مسأله مهم و حیاتی، از نظر ما به هیچ وجه سندیت و اعتباری ندارد. زیرا اگر بخواهیم به هر گونه اخباری در مسأله مهدویت اعتنا کنیم سنگ روی سنگ بند نمی شود و هر کسی ممکن است به قصد و نیت پلیدی اخباری غیر واقعی حول محور مهدویت، ساخته و رواج دهد.

از اینرو ما حمل بر آن می گذاریم که اینها یافته ها و تصورات شخصی خودتان است.

منتظر ارائه اسناد و مدارک تان هستیم.... موفق باشید

...

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب صدیق

این را میگویم تا تمام مشتریان این مغازه بدانند فروشندگان چه کسانی هستند

آیه صریح قرآن که گو شما هیچ از آن نمیدانید و حتی نخوانده اید

حَتَّى إِذَا فُتِحَتْ يأْجُوجُ وَمَأْجُوجُ وَهُمْ مِنْ كُلِّ حَدَبٍ ينْسِلُونَ(الأنبياء/96)

تا آن زمان که «يأجوج» و «مأجوج» گشوده شوند؛ و آنها از هر محل مرتفعي بسرعت عبور مي‌کنند.

میتوانید برای فهم بهتر به تفاسیر شیعه و سنی رجوع بفرمایید

و اما احادیث

در كافى (روضه 220) بسندش از ابن عباس، گفت: پرسش شد امير المؤمنين عليه السّلام از خلق،

فرمود: خدا 1200 در خشكى آفريده و 1200 در دريا و 70 جنس از آدميزاده، و همه مردم فرزند

آدمند جز يأجوج و مأجوج‏.

آسمان و جهان-ترجمه كتاب السماء و العالم بحار، ج‏4، ص: 90منبع:نرم افزار گنجینه روایات نور

در روى زمين هفت امت بهفت زبان باشند كه تو بر همه مبعوثى، ميان دو امت پهناى زمين فاصله است و

ميان دو امت درازى زمين و 3 امت در ميان زمين باشند و آنها پرى و آدمى و ياجوج و مأجوجند، دو امت در

دو طرف طول زمين آنكه در مغربست «ناسك» خواننده و آنكه در مشرق است «منسك» و امتى كه در

كناره جنوب زمين است «هاويل» باشد و آنكه در كناره شمال است «قاويل».

آسمان و جهان-ترجمه كتاب السماء و العالم بحار، ج‏4، ص: 92
منبع:نرم افزار گنجینه روایات نور

ثعلبى گفته دانايان باخبار قدماء گفتند: چون ذو القرنين از كار امم اطراف زمين پرداخت و بشرق و غرب

چرخيد بسوى امم ميانه زمين رو آورد از پرى و آدمى و يأجوج و مأجوج و در ميان راه در پايان شرقى

سرزمين ترك امتي خوب از آدميان باو گفتند: اى ذى القرنين ميان اين دو كوه آفريده‏هائى از خدا باشند كه

بآدمى نمانند و بجانوران مانند، گياه بيابان خورند و جانداران و وحوش را شكار كنند و همه حشرات زمين را

از مار و عقرب و هر جانورى را ميخورند كه خدا آفريده، و خدا خلقى ندارد بمانند آنها فزون شوند، و اگر

مدتى بگذرد آنقدر فزون شوند كه بى‏ترديد روى زمين را پر كنند و مردم آن را بيرون كنند و بر آنها غلبه كنند

و تباهى ببار آورند، و سالى نگذرد كه ما نگرانيم سر آنها از ميان اين دو كوه بر ما بتازد.

طبرسى- ره- در (ج 6 ص 494) مجمع گفته: در شرح قول خدا «راستى يأجوج و مأجوج مفسدند در زمين»

كه: بمردم خروج ميكردند و آنها را ميكشتند و گوشت آنها و گوشت حيواناتشان را ميخوردند، گفته‏اند: در

بهار خروج ميكردند و همه سبزه‏ها را ميخوردند و هر چه خشك بود ميبردند، از كلبى گفته‏اند مقصود

اينست كه در آينده فساد خواهند كرد، و در خبر است از حذيفه كه پرسيدم از

رسول خدا صلّى اللَّه عليه و آله از يأجوج و مأجوج فرمود:

يأجوج يك امتند و مأجوج امت ديگر هر كدام 400 امتند كه نميرد از آنها تنى تا هزار مرد از نژاد خود را بيند

كه اسلحه بر دوش است.

گفتم: يا رسول اللَّه وصف كن آنها را براى ما، فرمود: سه دسته‏اند يكدسته‏شان چون آذرند گفتم: يا رسول اللَّه، آذر چيست؟

فرمود: درختى است بلند در شام، و دسته‏اى درازا و پهناشان يكيست و اينانند كه هيچ كوه و آهنى

برابرشان نايستد و دسته ديگرى باشند كه يك گوش خود را فرش كنند و ديگرى را لحاف و بفيل و هر

وحش و شتر و خنزير بر نخورند جز آنكه آن را بخورند، هر كدامشان بميرد او را بخورند پيشقراولشان بشام

رسد و دنباله‏شان در خراسان باشد، آب رودهاى مشرق‏ را بنوشند و آب درياى خزر را. وهب و مقاتل

گفته‏اند: از فرزندان يافث بن نوح پدر تركهايند، سدى گفته تركها دسته‏اى غارتگر بودند از يأجوج و مأجوج و

چون سد را ذو القرنين بست بيرون آن ماندند قتاده گفته: ذو القرنين سد را بروى 21 عشيره بست و يكى

بيرون سد ماند و آنان تركند، كعب گفته: نژادى شاذّند از آدميزاده‏ها چون آدم روز محتلم شد و نطفه‏اش با

خاك آميخت و خدا از آن آب و خاك يأجوج و مأجوج را آفريد از پدر بما پيوسته‏اند نه از مادر، اين دور از باور

است
.........

چه کنم که پسر عمم مهدی فاطمه اسب را زین کرده و ترک اسب را بسته است

چه کنم که جفر سرخ در کف گرفته

.........

به قرآن پناه برید و از آن در حافظه ذخیره کنید

والله زمانی که یاجوج و ماجوج رجعت کردند و از خاک بیرون امدند کسی زنده نمیماند

جز آنکه به قرآن پناه برد

اهل ایمان به شما التماس میکنم دیر ندانید ظهور را

ظهور زمانیست که طبق آیه قرآن از زمین تکه ها جدا شود بی آنکه جایگزین داشته باشد

تنها حساب کنید در 5 سال گذشته چند مرجع تراز اول فوت کرده است چند آیت الله فوت کرده است

چند محدث و صاحب علم حدیث فوت کرده است

..............

اهل ایمان مهدی فاطمه تنها منتظر حکم است تا به پهلوی اسب زند

مبادا یهود و عامه از شما پیشی بگیرند.

مبادا جزء کسانی باشید که به سبب غرور و جهل شمشیر بر عزیز زهرا بکشید

........................

منتظر فقه جواهری حوزه نباشید

همچون طفل تشنه پستان مادر به آغوش حدیث بروید و علومش را فرا گیرید

والله جز قرآن و حدیث علمی نیست

والله علمای اسلامند که وقتی مهدی ظهور کرد میگویند این دینی که میگویی نه دین حقیقی ست

والله از هر 10 عالم دین فقط 2 تن انسان محشور میشود و مابقی شامل این آیه شریفه هستند

مَثَلُ الَّذِينَ حُمِّلُوا التَّوْرَاةَ ثُمَّ لَمْ يحْمِلُوهَا كَمَثَلِ الْحِمَارِ يحْمِلُ أَسْفَارًا بِئْسَ مَثَلُ الْقَوْمِ الَّذِينَ كَذَّبُوا بِآياتِ اللَّهِ وَاللَّهُ لَا يهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمِينَ(الجمعة/5)

کساني که مکلف به تورات شدند ولي حق آن را ادا نکردند، مانند درازگوشي هستند که کتابهايي حمل مي‌کند، (آن را بر دوش مي‌کشد اما چيزي از آن نمي‌فهمد)! گروهي که آيات خدا را انکار کردند مثال بدي دارند، و خداوند قوم ستمگر را هدايت نمي‌کند!

خداوند به ما در قرآن آن به آن بنی اسرائیل را گوشزد کرد تا بدانیم پس از غیبت چه بر سرمان می آید

موسی 40 روز غیبت کرد

مهدی فاطمه 1000 سال

اهل دین،اهل دل اهل عقل باور کنید مهدی فاطمه می آید

می آید با عصای موسی و انگشتر سلیمان

باور کنید باور کنید باور کنید

یا ایها الذین آمنوا آمنوا

بخوانید الملاحم و الفتن سید بن طاووس را که از مصادر عامه استخراج کرده

بخوانید الارشاد مفید را بخوانید تحف العقول را

باور کنید 6 سال در حدیث غرق شدم و روزانه 18 ساعت خواندم و تحقیق کردم و شرح کردم

که امروز بتوانم بگویم

والله تا ظهور پلکی مانده است

کذب الوقاتون خاص نیست عام است

خود مولایم علی بن ابی طالب و جعفر بن محمد سلام الله علیهم وقت تعیین کردند

بدانید زمین و زمان اماده ظهور مهدی شد و ما شیعیان هنوز در صرف و نحو مانده ایم

هنوز در جنگ بین حدیثیون و اهل فقه مانده ایم

هنوز در جدال بین قمی و نجفی مانده ایم

ای کسی که این پیام اخر بنده خدا را میخوانی

.............................

بدان ابلیس برای بازگشت به جهان همه تلاش خود را کرده است و سربازانش سر و جان میدهند

تو برای بازگشت نور به جهان چه کرده ای؟

لبیک یا حسین
لبیک یا حسین
لبیک یا حسین

اگر بار دیگر فرض کردید سخنانم کشف و شهود است از طریق ایمیل ارسال کنید تا پاسخ را با سند ارائه کنم چون این آخرین پیام بود

..........................

یا علی مدد

life313;127434 نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب صدیق
این را میگویم تا تمام مشتریان این مغازه بدانند فروشندگان چه کسانی هستند.

جناب life313

با سلام و تشکر از لطف جنابعالی :Gol:

از بزرگترین خطاهای آدم این است که خود را از دیگران عالم تر بداند و در باره دیگران به راحتی قضاوت کند و از همه ناپسندتر اینکه قضاوتش را به دیگران هم رواج دهد.

life313;127434 نوشت:

حَتَّى إِذَا فُتِحَتْ يأْجُوجُ وَمَأْجُوجُ وَهُمْ مِنْ كُلِّ حَدَبٍ ينْسِلُونَ(الأنبياء/96)
تا آن زمان که «يأجوج» و «مأجوج» گشوده شوند؛ و آنها از هر محل مرتفعي بسرعت عبور مي‌کنند.

و اما احادیث
در كافى (روضه 220) بسندش از ابن عباس، گفت: پرسش شد امير المؤمنين عليه السّلام از خلق،
فرمود: خدا 1200 در خشكى آفريده و 1200 در دريا و 70 جنس از آدميزاده، و همه مردم فرزند
آدمند جز يأجوج و مأجوج‏.
آسمان و جهان-ترجمه كتاب السماء و العالم بحار، ج‏4، ص: 90منبع:نرم افزار گنجینه روایات نور
در روى زمين هفت امت بهفت زبان باشند كه تو بر همه مبعوثى، ميان دو امت پهناى زمين فاصله است و
ميان دو امت درازى زمين و 3 امت در ميان زمين باشند و آنها پرى و آدمى و ياجوج و مأجوجند، دو امت در
دو طرف طول زمين آنكه در مغربست «ناسك» خواننده و آنكه در مشرق است «منسك» و امتى كه در
ثعلبى گفته دانايان باخبار قدماء گفتند: چون ذو القرنين از كار امم اطراف زمين پرداخت و بشرق و غرب
چرخيد بسوى امم ميانه زمين رو آورد از پرى و آدمى و يأجوج و مأجوج و در ميان راه در پايان شرقى
سرزمين ترك امتي خوب از آدميان باو گفتند: اى ذى القرنين ميان اين دو كوه آفريده‏هائى از خدا باشند كه
بآدمى نمانند و بجانوران مانند، گياه بيابان خورند و جانداران و وحوش را شكار كنند و همه حشرات زمين را
از مار و عقرب و هر جانورى را ميخورند كه خدا آفريده، و خدا خلقى ندارد بمانند آنها فزون شوند، و اگر
مدتى بگذرد آنقدر فزون شوند كه بى‏ترديد روى زمين را پر كنند و مردم آن را بيرون كنند و بر آنها غلبه كنند
و تباهى ببار آورند، و سالى نگذرد كه ما نگرانيم سر آنها از ميان اين دو كوه بر ما بتازد.
طبرسى- ره- در (ج 6 ص 494) مجمع گفته: در شرح قول خدا «راستى يأجوج و مأجوج مفسدند در زمين»
كه: بمردم خروج ميكردند و آنها را ميكشتند و گوشت آنها و گوشت حيواناتشان را ميخوردند، گفته‏اند: در
بهار خروج ميكردند و همه سبزه‏ها را ميخوردند و هر چه خشك بود ميبردند، از كلبى گفته‏اند مقصود
يأجوج يك امتند و مأجوج امت ديگر هر كدام 400 امتند كه نميرد از آنها تنى تا هزار مرد از نژاد خود را بيند
كه اسلحه بر دوش است.

گفتم: يا رسول اللَّه وصف كن آنها را براى ما، فرمود: سه دسته‏اند يكدسته‏شان چون آذرند گفتم: يا رسول اللَّه، آذر چيست؟
فرمود: درختى است بلند در شام، و دسته‏اى درازا و پهناشان يكيست و اينانند كه هيچ كوه و آهنى
برابرشان نايستد و دسته ديگرى باشند كه يك گوش خود را فرش كنند و ديگرى را لحاف و بفيل و هر
وحش و شتر و خنزير بر نخورند جز آنكه آن را بخورند، هر كدامشان بميرد او را بخورند پيشقراولشان بشام
رسد و دنباله‏شان در خراسان باشد، آب رودهاى مشرق‏ را بنوشند و آب درياى خزر را. وهب و مقاتل
گفته‏اند: از فرزندان يافث بن نوح پدر تركهايند، سدى گفته تركها دسته‏اى غارتگر بودند از يأجوج و مأجوج و
چون سد را ذو القرنين بست بيرون آن ماندند قتاده گفته: ذو القرنين سد را بروى 21 عشيره بست و يكى
بيرون سد ماند و آنان تركند، كعب گفته: نژادى شاذّند از آدميزاده‏ها چون آدم روز محتلم شد و نطفه‏اش با
خاك آميخت و خدا از آن آب و خاك يأجوج و مأجوج را آفريد از پدر بما پيوسته‏اند نه از مادر، اين دور از باور
است

با تشکر از مطالب ارسالی تان که لطف کرده و با ذکر سند ارائه فرمودید، تمام پست بنده هم یک درخواست بود یک خواهش، اینکه اگر مطالبی در حوزه دین و اعتقادات خصوصاً مسأله مهدویت می گذارید با ذکر سند باشد تا راه بررسی و پذیرش آن برای خوانندگان سهل و آسان تر باشد.

باز هم ممنون ...:Gol:

life313;127434 نوشت:

آرزوی همه ما اینست انشاءالله که خداوند به امیدواری شما و مؤمنان و دعای قلب های سحرخیزان و روزه داران امر ظهورش را معجل فرماید ....

life313;127434 نوشت:

جز آنکه به قرآن پناه برد

ممنون از اینکه مؤمنان و دوستان تان در اسک دین را به حدیث ثقلین توصیه می کنید. خدا انشاءالله توفیق شناخت قرآن و اهل بیت حقیقی و پیروی از آنها را به همگان عنایت فرماید. (قرآن و اهل بیت همه معارف حقه الهیه و معارف دین الهی و آنچه از نبی اکرم (ص) و اهل بیت وارد شده را شامل می شود نه آنچه که ما از قرآن و حدیث می فهمیم).(دقت کنید)

life313;127434 نوشت:

تنها حساب کنید در 5 سال گذشته چند مرجع تراز اول فوت کرده است چند آیت الله فوت کرده است
والله علمای اسلامند که وقتی مهدی ظهور کرد میگویند این دینی که میگویی نه دین حقیقی ست
والله از هر 10 عالم دین فقط 2 تن انسان محشور میشود و مابقی شامل این آیه شریفه هستند
مَثَلُ الَّذِينَ حُمِّلُوا التَّوْرَاةَ ثُمَّ لَمْ يحْمِلُوهَا كَمَثَلِ الْحِمَارِ يحْمِلُ أَسْفَارًا بِئْسَ مَثَلُ الْقَوْمِ الَّذِينَ كَذَّبُوا بِآياتِ اللَّهِ وَاللَّهُ لَا يهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمِينَ(الجمعة/5)
کساني که مکلف به تورات شدند ولي حق آن را ادا نکردند، مانند درازگوشي هستند که کتابهايي حمل مي‌کند، (آن را بر دوش مي‌کشد اما چيزي از آن نمي‌فهمد)! گروهي که آيات خدا را انکار کردند مثال بدي دارند، و خداوند قوم ستمگر را هدايت نمي‌کند!
خداوند به ما در قرآن آن به آن بنی اسرائیل را گوشزد کرد تا بدانیم پس از غیبت چه بر سرمان می آید
موسی 40 روز غیبت کرد
مهدی فاطمه 1000 سال

که امروز بتوانم بگویم
بدان ابلیس برای بازگشت به جهان همه تلاش خود را کرده است و سربازانش سر و جان میدهند
تو برای بازگشت نور به جهان چه کرده ای؟ لبیک یا حسین
لبیک یا حسین
لبیک یا حسین

باز هم تشکر از اینهمه ابراز احساسات و توصیه ها و هشدارهای آخرالزمانی، خدا همه ما را به آماده سازی خود برای این اتفاق عظیم و الهی موفق فرماید.

اما ای کاش که اینهمه مساعی و تلاش و ابراز احساسات تان را بجای افراط و تندروی، در مسیر اعتدال که مقرون به صواب و نجات است خرج می کردید.

life313;127434 نوشت:

اگر بار دیگر فرض کردید سخنانم کشف و شهود است از طریق ایمیل ارسال کنید تا پاسخ را با سند ارائه کنم چون این آخرین پیام بود

بزرگوار

نگفتیم کشف و شهود است، گفتیم اگر مستند است استناداتش را ذکر کنید در غیر اینصورت، به هر خبری باید اعتنا کرد و آنرا خبر صادق پنداشت.

اهل علم مهذب، همانگونه که خود به توصیه و موعظه و نصیحت دیگران می پردازند، از توصیه و درخواست و تذکر یک شاگرد کوچک مکتب امام صادق (ع) استقبال می کنند، نه آنکه بجای استقبال از تذکر دیگران، آن را حمل بر توهین نمایند.

به سهم خودم بسیار متأسفم که از حضور شما در سایت با توجه به معلومات و توانائی هایی که شما در بیان معارف داشتید محروم می شویم .

گر چه از همان ابتدا بجای بکارگیری معلومات و توانائی هاتان در مسیر اعتدال و میانه روی به افراط و تفریط روی اوردید که دون شأن عالمان فرهیخته و مهذب است، و مستحضرید که افراط و تفریط نتیجۀ مطلوب و عاقبت خوبی در پی ندارد.

life313;127434 نوشت:

یا علی مدد

ملتمس دعا امیدوارم هر کجا هستید در پناه حضرت حق و تأییدات حضرت حجت، سالم و موفق و خادم قرآن و اهل بیت و مروج معارف حقه قرآن و اهل بیت (ع) باشید، البته با رعایت اعتدال و پرهیز از افراط و تفریط ...

life313;127434 نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب صدیق
این را میگویم تا تمام مشتریان این مغازه بدانند فروشندگان چه کسانی هستند.

جناب life313

با سلام و تشکر از لطف جنابعالی :Gol:

از بزرگترین خطاهای آدم این است که خود را از دیگران عالم تر بداند و در باره دیگران به راحتی قضاوت کند و از همه ناپسندتر اینکه قضاوت شخصی اش را بصورت نسخه ای برای دیگران هم پیچیده و آن را رواج دهد.

life313;127434 نوشت:

و اما احادیث
آدمند جز يأجوج و مأجوج‏.
كه اسلحه بر دوش است.

است

با تشکر از مطالب ارسالی تان که لطف کرده و با ذکر سند ارائه فرمودید.

تمام سخن، در پست قبلی بنده هم، یک درخواست بود، یک خواهش، اینکه اگر مطالبی در حوزه دین و اعتقادات خصوصاً مسأله مهدویت می گذارید با ذکر سند باشد تا راه بررسی آن برای کارشناسان و پذیرش آن توسط خوانندگان سهل و آسان تر باشد.

باز هم ممنون از توجهتان...:Gol:

life313;127434 نوشت:

آرزوی همه ما اینست انشاءالله که خداوند به امیدواری شما و مؤمنان و دعای قلب های پاک سحرخیزان و روزه داران، امر ظهورش را معجل فرماید ....
life313;127434 نوشت:

جز آنکه به قرآن پناه برد

ممنون از اینکه مؤمنان و دوستان تان در اسک دین را به حدیث ثقلین، توصیه می کنید. خدا انشاءالله توفیق شناخت قرآن و اهل بیت حقیقی و پیروی از آنها را به همگان عنایت فرماید. (قرآن و اهل بیت، همه معارف حقه الهیه و معارف دین الهی و آنچه از نبی اکرم (ص) و اهل بیت وارد و توصیه شده را شامل می شود، نه آنچه که ما از قرآن و حدیث می فهمیم). (اگر اینطور بود که صرف خواندن قرآن و حدیث، دلیل نجات باشد که دیگران؟؟؟ هم چنین می کنند)(دقت کنید)...
life313;127434 نوشت:

موسی 40 روز غیبت کرد
مهدی فاطمه 1000 سال

که امروز بتوانم بگویم
تو برای بازگشت نور به جهان چه کرده ای؟ لبیک یا حسین
لبیک یا حسین
لبیک یا حسین
باز هم تشکر از اینهمه ابراز احساسات و توصیه ها و هشدارهای آخرالزمانی، خدا همه ما را به آماده سازی خود برای این اتفاق عظیم و الهی موفق فرماید.

اما ای کاش که اینهمه مساعی و تلاش و ابراز احساسات تان را بجای افراط و تندروی، در مسیر اعتدال که مقرون به صواب و نجات است خرج می کردید.

life313;127434 نوشت:

بزرگوار

نگفتیم کشف و شهود است، گفتیم اگر مستند است استناداتش را ذکر کنید در غیر اینصورت، به هر خبری باید اعتنا کرد و آنرا خبر صادق پنداشت.

اهل علم مهذب، همانگونه که خود به توصیه و موعظه و نصیحت دیگران می پردازند، از توصیه و درخواست و تذکر یک شاگرد کوچک مکتب امام صادق (ع) استقبال می کنند، نه آنکه بجای استقبال از تذکر دیگران، آن را حمل بر توهین نمایند.

به سهم خودم بسیار متأسفم که از حضور شما در سایت با توجه به معلومات و توانائی هایی که شما در بیان معارف داشتید محروم می شویم .

گر چه از همان ابتدا بجای بکارگیری معلومات و توانائی هاتان در مسیر اعتدال و میانه روی به افراط و تفریط روی اوردید که دون شأن عالمان فرهیخته و مهذب است، و مستحضرید که افراط و تفریط نتیجۀ مطلوب و عاقبت خوبی در پی ندارد.

life313;127434 نوشت:

یا علی مدد

ملتمس دعا امیدوارم هر کجا هستید در پناه حضرت حق و تأییدات حضرت حجت، سالم و موفق و خادم قرآن و اهل بیت و مروج معارف حقه قرآن و اهل بیت (ع) باشید، البته با رعایت اعتدال و پرهیز از افراط و تفریط ...

چرا که مولایمان در نهج البلاغه، خ 16، بند7 فرمودند: الیمین و الشمال مضلة والطریق الوسطی هی الجادة.

موفق باشید ...:Gol:

سلام

من همیشه با مصداق تراشی مخالفم

همین عبدالله بن عبدالعزیز و این که همان عبدالله کذایی هست و حوادث سوریه و ...

اگر این ها همان حوادث باشد که فبهاالمراد، اگر نباشد باعث گمراهی ملت و یاس و نا امیدی خواهد شد
در پایین هم نمونه ای از ادعای مهدویت رو آوردم. خداوند گمراهان را هدایت کند
------------

خوشا ای مسلمانان امام مهدی آمده است!

امام مهدی

در احادیث آمده که زمانی خواهد رسید که چیزی از اسلام جز نامش نخواهد ماند. اگر به شرایط امروز مسلمانها و دنیای اسلام بنگریم، دقیقا این وضعیت به وجود آمده است. در این زمان بود که خداوند امام مهدی را خواهد فرستاد. ۱۲۵ سال پیش بود که خداوند حضرت میرزا غلام احمد(ع) را برای این کار مامور کرد. حضرت احمد(ع) در تمام طول عمرخود سعی کرد که اسلام واقعی را به ریشه های اولیه خود برگرداند.
حضرت میرزا غلام احمد(ع) در سال ۱۸۳۵ میلادی در شهر قادیان، هندوستان به دنیا آمد. اجداد او از خانوادههای محترم و سرشناس خراسان بودند. خاندان او در سال ۱۵۳۰ میلادی به هندوستان مهاجرت کرد. پدراو غلام مرتضی و مادرش چراغ بی بی، از افراد نیکوکار قبیله خود بودند. حضرت احمد(ع) فردی راستگو و درستکار بود. آشنائی او با اسلام و دفاع ازآن همتا نداشت. ایشان زندگی ساده و پاکی داشتند که به مرور زمان بیشتر و بیشتربه زندگی حضرت محمد (ص) شباهت پیدا کرد.
در سال ۱۸۹۱ حضرت احمد اعلام کرد که خداوند او را به عنوان امام مهدی که همه در انتظارش بودند مامور کرده است. ایشان در تمام طول عمر خود سعی کرد اسلام را که طی سالها بعد از حضرت محمد (ص) به فساد کشیده شده بود به آن زیبایی و پاکی اولیه برگرداند؛ و به همه یادآوری کند که چرا خداوند این دین را برای همه آدمهای جهان و برای تمام زمانها برگزیده است. ظهور حضرت احمد (ع) احیای دوباره اسلام را به ارمغان آورد؛ تا عدالت، صلح، و اخلاقییات پاک و نیکو دوباره شود.
حضرت احمد (ع) اعلام کرد که زمان جنگهای مذهبی به پایان رسیده و جهاد با شمشیر در این دوران در اسلام جائی ندارد؛ و به پیروان خود یاد داد که بدون خونریزی، و با قدرت قلم و منطق به دفاع از اسلام بپردازند. برای این کار حضرت احمد (ع) بیش از ۸۰ کتاب و دهها هزار نامه نوشت و با صدها سخنرانی به دفاع ازاسلام پرداخت. ایشان همیشه سعی کردند که اسلام را به همان اسلام زیبای دوران حضرت محمد (ص) برگرداند. حتی روز قبل از درگذشت ایشان، او آخرین کتاب خود یعنی" پیام صلح" را به اتمام رساند. ایشان در سال ۱۹۰۸ میلادی درلاہور در گذشت.
در زمان حضرت احمد (ع) نشانه های پیشگوئی شده برای ظهور امام مهدی دیده شده است(برای مثال خسوف و کسوف در ماه مبارک رمضان که هیچ زمانی در طول آفرینش آسمان و زمین اتفاق نیفتاده است). در طول حیات ایشان، هر روز تعداد بیشتری به حقیقت امامت او پی بردند و معجزههای فراوانی به چشم خود دیدند و با او بیعت کردند. حتی در این زمان مسلمانهای احمدی شاهد این رحمتها هستند و برکات و نعمتهای بی شماری را دریافت می کنند. اکنون اعضای جماعت احمدی در بیش از۱۹۵ کشور زندگی میکنند و هر روز افراد بیشتری به حقیقت حضرت احمد (ع) پی میبرند و جز جماعت احمدی میشوند .
حضرت احمد (ع) به پیروان خود یاد داد که بعد از او خداوند از طریق خلافت از پیام اسلام محافظت میکند وآن را به گوشه و کنار جهان میرساند. بعد از حضرت احمد (ع)، جماعت احمدی از طریق خلفا وحدت خود را نگهداشتند. بعد از ایشان تا کنون جماعت احمدی ۵ خلیفه داشته است. پنجمین خلیفه، میرزا مسرور احمد، اکنون ساکن انگلستان هستند.

http://www.alislam.org/persian/intro.html

شرایط بیعتشان را هم در لینک زیر گذاشتم به صورت PDF
هدف من صرفا آشنایی دوستان، مخصوصا کارشناسان محترم با انحرافات جدید در اسلام است
http://www.alislam.org/persian/Ten-Coditions-Persian.pdf

anoushiravan;292413 نوشت:
سلام

من همیشه با مصداق تراشی مخالفم

همین عبدالله بن عبدالعزیز و این که همان عبدالله کذایی هست و حوادث سوریه و ...

اگر این ها همان حوادث باشد که فبهاالمراد، اگر نباشد باعث گمراهی ملت و یاس و نا امیدی خواهد شد
در پایین هم نمونه ای از ادعای مهدویت رو آوردم. خداوند گمراهان را هدایت کند
------------

خوشا ای مسلمانان امام مهدی آمده است!

امام مهدی

در احادیث آمده که زمانی خواهد رسید که چیزی از اسلام جز نامش نخواهد ماند. اگر به شرایط امروز مسلمانها و دنیای اسلام بنگریم، دقیقا این وضعیت به وجود آمده است. در این زمان بود که خداوند امام مهدی را خواهد فرستاد. ۱۲۵ سال پیش بود که خداوند حضرت میرزا غلام احمد(ع) را برای این کار مامور کرد. حضرت احمد(ع) در تمام طول عمرخود سعی کرد که اسلام واقعی را به ریشه های اولیه خود برگرداند.
حضرت میرزا غلام احمد(ع) در سال ۱۸۳۵ میلادی در شهر قادیان، هندوستان به دنیا آمد. اجداد او از خانوادههای محترم و سرشناس خراسان بودند. خاندان او در سال ۱۵۳۰ میلادی به هندوستان مهاجرت کرد. پدراو غلام مرتضی و مادرش چراغ بی بی، از افراد نیکوکار قبیله خود بودند. حضرت احمد(ع) فردی راستگو و درستکار بود. آشنائی او با اسلام و دفاع ازآن همتا نداشت. ایشان زندگی ساده و پاکی داشتند که به مرور زمان بیشتر و بیشتربه زندگی حضرت محمد (ص) شباهت پیدا کرد.
در سال ۱۸۹۱ حضرت احمد اعلام کرد که خداوند او را به عنوان امام مهدی که همه در انتظارش بودند مامور کرده است. ایشان در تمام طول عمر خود سعی کرد اسلام را که طی سالها بعد از حضرت محمد (ص) به فساد کشیده شده بود به آن زیبایی و پاکی اولیه برگرداند؛ و به همه یادآوری کند که چرا خداوند این دین را برای همه آدمهای جهان و برای تمام زمانها برگزیده است. ظهور حضرت احمد (ع) احیای دوباره اسلام را به ارمغان آورد؛ تا عدالت، صلح، و اخلاقییات پاک و نیکو دوباره شود.
حضرت احمد (ع) اعلام کرد که زمان جنگهای مذهبی به پایان رسیده و جهاد با شمشیر در این دوران در اسلام جائی ندارد؛ و به پیروان خود یاد داد که بدون خونریزی، و با قدرت قلم و منطق به دفاع از اسلام بپردازند. برای این کار حضرت احمد (ع) بیش از ۸۰ کتاب و دهها هزار نامه نوشت و با صدها سخنرانی به دفاع ازاسلام پرداخت. ایشان همیشه سعی کردند که اسلام را به همان اسلام زیبای دوران حضرت محمد (ص) برگرداند. حتی روز قبل از درگذشت ایشان، او آخرین کتاب خود یعنی" پیام صلح" را به اتمام رساند. ایشان در سال ۱۹۰۸ میلادی درلاہور در گذشت.
در زمان حضرت احمد (ع) نشانه های پیشگوئی شده برای ظهور امام مهدی دیده شده است(برای مثال خسوف و کسوف در ماه مبارک رمضان که هیچ زمانی در طول آفرینش آسمان و زمین اتفاق نیفتاده است). در طول حیات ایشان، هر روز تعداد بیشتری به حقیقت امامت او پی بردند و معجزههای فراوانی به چشم خود دیدند و با او بیعت کردند. حتی در این زمان مسلمانهای احمدی شاهد این رحمتها هستند و برکات و نعمتهای بی شماری را دریافت می کنند. اکنون اعضای جماعت احمدی در بیش از۱۹۵ کشور زندگی میکنند و هر روز افراد بیشتری به حقیقت حضرت احمد (ع) پی میبرند و جز جماعت احمدی میشوند .
حضرت احمد (ع) به پیروان خود یاد داد که بعد از او خداوند از طریق خلافت از پیام اسلام محافظت میکند وآن را به گوشه و کنار جهان میرساند. بعد از حضرت احمد (ع)، جماعت احمدی از طریق خلفا وحدت خود را نگهداشتند. بعد از ایشان تا کنون جماعت احمدی ۵ خلیفه داشته است. پنجمین خلیفه، میرزا مسرور احمد، اکنون ساکن انگلستان هستند.

http://www.alislam.org/persian/intro.html

شرایط بیعتشان را هم در لینک زیر گذاشتم به صورت pdf
هدف من صرفا آشنایی دوستان، مخصوصا کارشناسان محترم با انحرافات جدید در اسلام است
http://www.alislam.org/persian/ten-coditions-persian.pdf

سلام علیکم

ممنون از شما برادر بزرگوار

با اجازه ی شما این پیام شما را جهت مقابله با مدعی جدید استفاده می کنم. ثوابش برای شما. انشاءالله بنده نیز در ثواب این عمل خیر شما شریک باشم.

یا علی

Shelaی عزیز !
بالاخره یکی هم باید باشه تا حق همه آدمهایی رو که با بی وجدانی تمام خون مردم بی گناه رو به شیشه می گیرن بذاره کف دستشون!
یکی باید باشه جواب این همه نامردی رو بده!
تا کی مردم تو فقر و بدبختی و حقارت دست و پا بزنن و هیچ کس نباشه به دادشون برسه؟!
دیگه وقتی مهر و عطوفت چاره ساز نیست، باید آدمهای بی گناه و مظلوم رو با قاطعیت تمام از دست شروران نجات داد. ظلم که فقط راه انداختن جنگ و خونریزی و کشت و کشتار مردم نیست، همه کسایی که به نحوی مال مردم رو بالا کشیدن، تحقیرشون کردن، حق زندگی رو ازشون سلب کردن، زندگیشون رو سیاه کردن و ... باید جواب پس بدن. اینجور آدمها اگه با زبون خوش آدم میشدن که الان حال و روزمون این نبود!
فقط یه لحظه فکرشو بکن: دنیایی خالی از انسان های نا اهل...
خیلی لذت بخشه که دیگه کسی نباشه تو دنیا که ظلم کنه و حقتو به ناحق بگیره...
اینهمه پلیدی دیگه بسه بذار ریشه کن شه به دست کسی که فقط خدا میدونه کیه. کسی که کاری نمیکنه مگر اینکه خدا امر کرده باشه... به امید ظهورش و به امید نجات همه انسانهای شریف و بی گناه از دست ستمگران، چه ستمگرهای بی دین و چه اونهایی که به اسم اسلام هر کار می خوان می کنن. خدا ریشه شون رو بدست حضرت صاحب(عج) از بیخ و بن برکنه. آمین...

موضوع قفل شده است