مشاهده RSS Feed

virus3000

گذاشتن و گذاشتن..سخت است

به این مطلب امتیاز بدهید
چند سالته ، بزرگ شدی ، پولدارم که هستی ، سطح علمی خوبی هم داری ، اگه یکی بهت بگه فردا روز آخر زندگیته چیکار میکنی ، با خودت فکر کردی ، توی ذهنت میگی آره ، ولی کافیه فردا یکی بترسونتت ، و تویی که آماده بودی. جان شیرین است !
گذاشتن و گذشتن ، میگویند بگذار هر چه داری بر این زمین تا سبک شوی تازه ، شاید تعبیر درستی نباشد ، ولی خونت را هم بده تا سبک تر شوی ، حالا بیا.
در خواب می بیند که پدر بزرگش به او گفته : هر چه داری ، ناموست و جان و اموالت را ، بگذار و بگذر ، مگر با یک رویا می شود ، می گوئیم پدر بزرگش پیامبر بوده درست ، ولی مگر به یک رویا می شود اطمینان پیدا کرد ، می گوید به من گفته رضای خدا در این کار است ، اسم خدا که می آید اشک شوق در چشمانش حلقه می بندد ، به گمانم شوق رفتن دارد ، به او می گویند لااقل زن وبچه ات را با خودت نبر ، این راه خطر دارد ، باز می گوید رضای خدا در این کار است .
این راه حسین است.
دیدم درجای که نوشته بودند بخاطر دنیا رفته است ! جان وناموست به خاطر دنیا ، وقتی جان در بدن نباشد دنیا را چه سود!

برای هم دعا کنید نوشته اند خداوند دعا را از زبانی قبول می کند که با آن گناه نکرده باشی ، تو با زبان من گناه نکردی من برایت عاقبت بخیری را از خدا می خواهم . و من با زبان تو گناه نکرده ام ، منتظرم ،دعایت در حق من اجابت شود .
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده
^

ورود

ورود