مشاهده RSS Feed

virus3000

شب امتحان

به این مطلب امتیاز بدهید
چهار تا دانشجو شب امتحان به جای درس خوندن به خوش گذرونی رفته بودند و آمادگی امتحان رو نداشتند روز امتحان به فکر چاره افتادند و حقه ای سوار کردند به این صورت که سر و روشون رو کثیف کردند و مقداری هم با پاره کردن لباس هاشون در ظاهرشون تغییراتی به وجودآوردند سپس عزم رفتن به دانشگاه نمودند و یک راست به پیش استاد رفتند.
مسئله را با استاد این طور مطرح کردند که: دیشب به مراسم عروسی خارج از شهررفته بودند و در راه برگشت از شانس بد یکی از لاستیک های ماشین پنچر میشه و اونا با هزار زحمت و هل دادن ماشین رو به یه جایی رسوندنش و این بوده که به آمادگی لازم برای امتحان نرسیدن و کلی از اینها اصرار و از استاد انکار آخر سر قرار میشه سه روز دیگه یک امتحان اختصاصی برای این 4 نفر از طرف استاد برگزار بشه.
آن ها هم باخوشحالي از این موفقیت سه روز تمام به درس خوندن مشغول میشن و روز امتحان با اعتماد به نفس بالا به اتاق استاد میرن تا اعلام آمادگی خودشونو ابراز کنند!
استاد عنوان می کنه به دلیل خاص خارج از نوبت بودن این امتحان باید هر کدوم از دانشجوها توی یه کلاس بشینند و امتحان بدن که آن ها به دلیل داشتن وقت کافی و آمادگی لازم با کمال میل قبول می کنند.
امتحان حاوی دو سوال و بارم بندی از بیست نمره بود:

1) نام و نام خانوادگی : 2 نمره

2) کدام لاستیک پنچر شده بود؟ 18 نمره
الف)لاستیک سمت راست جلو
ب)لاستیک سمت چپ جلو
ج)لاستیک سمت راست عقب
د)لاستیک سمت چپ عقب
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده
^

ورود

ورود