مشاهده RSS Feed

باغ بهشت

نام گذاري يک خيابان بنام "عمر" در ايران!

امتیاز ها: 5 رای ها, 5.00 متوسط.
اين اقدام ضد شيعي، غير منطقي، نابخردانه و غير عقلاني شهرداري شهر "سقز" نشان مي دهد که حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها همچنان مظلوم هستند.
به گزارش شيعه آنلاين، اخبار رسيده از شهر "سقز" در استان کردستان در شمال غرب ايران حاکي از آن است که شهرداري اين شهر نام يکي از اصلي ترين خيابان هاي شهر را "حضرت عمر" خليفه دوم اهل سنت قرار داده است!


اين اقدام در حالي صورت گرفته که ما در کشوري زندگي مي کنيم که مذهب رسمي در آن "مذهب شيعه" است و همگان از ماجراي چگونگي به شهادت رسيدن بي بي دو عالم، حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها اطلاع دارند.

اين اقدام ضد شيعي، غير منطقي، نابخردانه و غير عقلاني شهرداري شهر "سقز" نشان مي دهد که حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها همچنان مظلوم هستند.

قابل ذکر است، بيشتر اهالي شهر سقز از نژاد "کرد" و از اهل سنت هستند. اين شهر در شمال ‌غربي شهر "سنندج" و در فاصلهٔ ۱۹۸ کيلومتري آن واقع شده است.

"سقز" از شمال به آذربايجان غربي (شهر بوکان، حدفاصله ۲۵ کيلومتري)، از غرب به شهر "بانه" حد فاصله ۵۵ کيلومتري، از جنوب به منطقهٔ سرشيو و مريوان، و از شرق به "تکاب افشار" منتهي مي ‌شود. "سقز" تنها شهري است که داراي فرمانداري ويژه در استان کردستان است.
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

 1. یوسف گمگشته آواتار ها
  خدا لعنتشون کنه
  همین
 2. صراط آواتار ها
  جواب بعضی از حرفها فقط
  یه نفس عمیقه
  بذار تو دلت بمونه
 3. safareeshghe آواتار ها
  خب باید چی کار می کردن
  بالاخره سنی ها هم اعتقاداتی دارن
  باید احترام گذاشت
  به خدا با نشان دادن حجاب فاطمی به مردم همه عاشق بانو می شوند چه سنی و چه شیعه
 4. مه حنانه آواتار ها
  چقدر مسخره!!!!!!!!!!!!!! متاسفم
 5. *"عطر سیب"* آواتار ها
  عمر دیگه کیه از کجا اومده و مگه از پیامبر شنیدیم گفته بشه حضرت عمر ... نه نه اینچنین شایسته نیست

  خدا لعنت کنن کسی جلو امام علی ظاهر امام کرده روایت اومده و به او لعنت کرده کسی مثل عمر رفتار کنه بگه من امامم و خلیفه ام
^

ورود

ورود