مشاهده RSS Feed

برنامه ریز

سکس توریسم در فیلیپین . نمونه ای از جنایات غرب با به وجود آمدن 50 هزار کودک بی پدر

به این مطلب امتیاز بدهید
کودکان بجای مانده از " سکس توریسم " در فیلیپین. کودکانی که حاصل سکس ارزان قیمت مردان غربی با زنان فیلیپینی هستند بی آنکه پدر خود را بشناسند روزگار می گذرانند.
پروانهلیلا هر روز کوله‌پشتی‌ای به پشت خود می‌اندازد که در آن مداد و دفترش قرار دارد. آرزوی این دختر پنج ساله این است که سال دیگر به مدرسه برود. او به احتمال زیاد به آرزویش نخواهد رسید. مادر لیلا برای او تعریف کرده که پدر اروپایی اش پروانه‌ای بوده که پس از آگاهی از باردارشدن مادر غیب شده است.

مردان اروپایی و آمریکایی که از دیرباز به‌عنوان گردشگر جنسی رهسپار کشورهایی نظیر تایلند، ویتنام و فیلیپین می‌شوند، به خود حق می دهند هر نوع سوءاستفاده از زنان و دختران این کشورها داشته باشند انجام کارهایی که در کشورهای خودشان بسیار خطرناک است، و اجازه اعمال آن را ندارند.در بین این کشورها، فیلیپین به مکانی دلخواه برای جولان انحرافات جنسی مردان غربی تبدیل شده است.گزارشی که در ادامه می خوانید بخشی مربوط به شبکه راشاتودی و ادامه آن مربوط به سایت آلمانی دویچه وله است.تلویزیون راشاتودی گزارش می دهد: طی جنگ ویتنام، فیلیپینی‌ها یک مرکز «استراحت و سرگرمی» برای گروهان آمریکایی طراحی نمودند تا 10.000 سرباز آمریکایی در جستجوی سرگرمی های مورد علاقه خود باشند.بعد از آن با پشتیبانی بانک جهانی از سیاست دولت فیلیپین در رابطه با توسعه گردشگری، وام‌های کلان جهت تأسیس زیرساخت‌های آن پرداخت شد، و دولت مردان این کشور با اتخاذ راحت ترین راه برای رشد توریسم، تصمیم به فروش زنان این کشور گرفتند.با اینکه ریشه موضوع به زمان جنگ سرد و مرکز "استراحت و سرگرمی" بر می‌گردد اما با این حال تصویب توافق‌نامه حضور موقت نیروهای آمریکایی بین دولت فیلیپین و آمریکا (VFA) در سال 1998 روسپی‌گری در این کشور افزایش و البته نهادینه شد.50 هزار کودک بدون پدر، ثمره گردشگران جنسی غربینتیجه اعمال چنین سیاستی در فیلیپین از سوی آمریکا بر جای ماندن پنجاه هزار کودک بی‌پدر تا سال 1992 بود که اغلب زنان فاحشه فیلیپینی موفق به سقط کردن آن‌ها نشده بودند. بسیاری از این کودکان بار دیگر به چرخه توریسم جنسی بازگردانده شده و یا به گروه های قاچاق انسان فروخته می‌شوند.
منبع : http://zananekavir.ir/gozaresh/29857...B9%DA%A9%D8%B3
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

^

ورود

ورود