مشاهده RSS Feed

hosein3531612

خدمت‌رسانی اوقاف به زائران پیاده امام رضا(ع) در 90 پایگاه

به این مطلب امتیاز بدهید
خدمت‌رسانی اوقاف به زائران پیاده امام رضا(ع) در 90 پایگاه

معاون فرهنگی اوقاف گفت: امسال نزدیک به 250 هزار نفر با پای پیاده جهت عرض ارادت به ساحت مقدس امام رضا(ع) روانه حرم رضوی شدند.

به گزارش حوزه قرآن و عترتگروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام و المسلمین احمدشرفخانی، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان این مطلب گفت: این اقدام بر اساس اجرای امینانه نیات واقفین خیراندیش و با استفاده از ظرفیت هیات امناء و خادمین افتخاری و با هدف خدمت رسانی به زائرین گرامی انجام شده است.


شرفخانی افزود : 90 پایگاه اعم از آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه و حسینیه ها و موکب هایی که در مسیر راه زائران پیاده روی حرم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) راه اندازی شده اند که در این پایگاه ها پذیرایی و خدمت رسانی و اسکان از زائرانی که از استانهای مختلف با عشق و شور و علاقه در برف و سرمای طاقت فرسا به صورت پیاده عازم مشهد مقدس هستند.


شرفخانی با بیان اینکه این پایگاه ها با مشارکت سازمان اوقاف و امور خیریه راه اندازی شده و از زائرین پیاده و مسافرین عازم مشهد مقدس پذیرایی می کند ، گفت: در این ایستگاه ها، علاوه بر خدمات رفاهی، خدمات فرهنگی از قبیل مشاوره دینی و پاسخ به شبهات نیز توسط روحانیون و مبلغین مستقر در ایستگاه به زائرین – توزیع اقلام فرهنگی و توزیع کاورهای مخصوص جهت زائرین گرامی ارائه می شود.
برچسب ها: زائران امام رضا ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

^

ورود

ورود