مشاهده RSS Feed

hosein3531612

پیروی از ولایت و حفظ تمامیت ارضی سفارش مهم شهداست

به این مطلب امتیاز بدهید
معاون تعلیم و تربیت فرماندهی سپاه کربلا مازندران:

پیروی از ولایت و حفظ تمامیت ارضی سفارش مهم شهداست

معاون تعلیم و تربیت سپاه کربلا مازندران گفت: شهدا همواره در وصایای خود حفظ تمامیت ارضی و پیروی از ولایت فقیه را سفارش کرده‌اند.


حجت‌الاسلام ابوالحسن بریمانی ظهر امروز در مراسم یادواره شهدای فرهنگی تنکابن با اشاره به حملات گوناگون دشمن از جمله حمله به طبس در ابتدای پیروزی انقلاب، اظهار کرد: این خواست خداوند بود که به شن‌ها فرمان داد تا دشمن را کور کنند و اجازه ندهند آنها به اهداف شوم خود دست یابد.

وی با بیان اینکه استکبار با اختلاف‌افکنی‌ها و فتنه‌انگیزی نتوانست کاری از پیش ببرد، افزود: آنها امروز با تغییر رویکرد خود در جنگ به اقدامات فتنه‌انگیزی از طریق فرهنگ و اقتصاد روی آورده‎اند.
معاون تعلیم و تربیت فرماندهی سپاه کربلا با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در سال 88، بیان کرد: با استعانت از خداوند متعال و امام زمان (عج) و روحیه انقلابی و بصیرت آحاد مردم، توطئه استکبار خنثی شد اما مبارزه ما با استکبار تمام نشده است.
بریمانی تصریح کرد: در دوران سلطنت پهلوی و با برگزاری جشن‌های 2500 ساله شاهنشاهی، هم تحقیر شدیم و هم حق توحش پرداخت می‌کردیم، اما امروز به برکت نظام اسلامی و خون شهدا کشورمان گام‌های بلندی در توسعه همه‌جانبه برداشته و به سفارش مقام معظم رهبری حرکت در راستای تولید علم واقتصاد مقاومتی مطرح شده است.
وی در پایان گفت: امروز باید قدر نعمت ولایت فقیه و شهدا را بیشتر بدانیم زیرا امنیت پایدار و رشد و توسعه امروز کشور و نظام مرهون فداکاری و رشادت‌های شهدا و رزمندگان و هدایت و رهبری ولایت فقیه محقق شده است، لذا باید از این دو نعمت الهی حراست و پاسداری شود تا دستاوردهای نظام که به برکت خون همین شهدا محقق شده است حفظ و ماندگار شوند.
به گزارش فارس، مراسم بزرگ‌داشت 17 تن از شهدای فرهنگی تنکابن با حضور بسیجیان و خانواده‌های معظم شهدا به‌مناسبت هفته بسیج توسط اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.
برچسب ها: پیروی از ولایت ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

^

ورود

ورود