مشاهده RSS Feed

علی مع الحق

سوال از وهابیت: چرا عزاداری نکنیم؟

به این مطلب امتیاز بدهید
سوال از وهابیت؟
چرا وقتی پیامبر اسلام و امیرمومنان علیهما السلام برای امام حسین علیه السلام اشک میریختند و حتی پیش از واقعه عزاداری میکردند چرا ما از سنت ایشان تبعیت نکنیم و برای فرزند پیامبر عزاداری نکنیم؟
سند حرفم:

آپدیت شده 1392/08/22 در 11:46 توسط علی مع الحق

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

 1. باغ بهشت آواتار ها
  سلام و عرض ادب
  هرچی گشتم ببینم ادامه سند حرفم کجاست پیدا نکردم !
  پاسخ دیگه ای که میشه به این سوال داد اینه که جناب رسول الله (ص) ، در زمان وفات همسرشون،حضرت خدیجه (سلام الله علیها) آن سال را ،عام الحزن اعلام کردند .حضرت خدیجه نقششون در دین ،موسس دین بودندچرا که با مال خود،اسلام را تاسیس کردند اما امام حسین علیه السلام ،نقش استمرار دین را داشتند،اگه امام حسین علیه السلام نبود دین اسلام استمرار پیدا نمیکرد .حضرت خدیجه سلام الله علیها با مالش دین را در تاسیس یاری کرد و امام حسین علیه السلام با خونش،با جانش،با فرزندانشون ،با خانواده اش و .... دین را در بقاء و استمرار یاری نمود .
  قطعا اگر پیغمبر صلوات الله علیه و آله در زمان امام حسین علیه السلام بودند و این رشادتها و ... را می دیدند ،شهادت ایشون رو فراتر از عام الحزن قرار می دادند !!
  تازه یکی نیست به این وهابیهای ملعون بگه که ما شیعیان،کم هم عزاداری می کنیم ،2 ماه که چیزی نیست .وقتی ایشون برای حضرت خدیجه عام الحزن اعلام کردند برای امام حسین هم بیش از اینها اعلام می داشتند .

  با تشکر از مطالب خوبتون
 2. نیکا آواتار ها
  لطفا علت مشکل در ارسال پست را برایم روشن نمائید.

  با سپاس.
 3. نیکا آواتار ها
  سلام
  ببخشید از کامنت بالا هیچ متوجه نشدم.
  و در بلاگ شخصی تان هم پاسخی نیافتم- گوئی سخت دچار "فقر تکنولوزی"هستم..

  لطفا راهنمائی فرمائید.
  سوال از وهابیت: چرا عزاداری نکنیم؟

  چرا وقتی پیامبر اسلام و امیرمومنان علیهما السلام برای امام حسین علیه السلام اشک میریختند و حتی پیش از واقعه عزاداری میکردند چرا ما از سنت ایشان تبعیت نکنیم و برای فرزند پیامبر عزاداری نکنیم؟

  شخصا از سخن گفتن با اهل تسنن به نتیجه ائی نرسیده ام.هر چند عده ائی از اینان می گویند ما نه سنی هستیم و نه شیعه .. و پیرو قرآنیم!
  چرا علامت تعجب:چون هستند دستورات قرآنی که در زمانی با احساسات شخص نفی می شود..

  نمی دانم چطور شد چنین راهی را برگزیدید؟
  به نظرم صحبت از دین اسلام با غیر مسلمان (مسیحیان غیر ایرانی) که تا حدی با قرآن آشنائی دارند.. روان تر از آن با وهابیان یا اهل سنت است.

  نظرم هم در خصوص آنچه بر پیامبر اکرم (ص) و حضرت مولی الموحدین علی بن ابی طالب (ع) در آگاهی از سختی راه و دیدن حتی خاکی که روزی شاهد تنگی ها- بی وفائی هائی غم بارخواهد بود..چه می تواند باشد جز این که:روح و قلبم آن را می پذیرد .. بی تردید.

  درود خداوند بر خاتم النبیین(ص) و خاندان پاکشان باد.
^

ورود

ورود