مشاهده RSS Feed

behesht

نامه یک شهید

به این مطلب امتیاز بدهید
نامه ی یک شهید سلام ای امام زمان ،به تصور من درنمی آید ،اما می دانم در عین این که میزبان مایی ،جاهای دیگر هم هستی . هر آن جایی که بوی عدل می اید ،هر ان جایی که حق به حق دار می ر سد و ناحق به سزایش می رسد .
چه عطری مصرف می کنی ؟
بوی گلاب و یاس و شب بو ، بوی شکوفه های بهار و بوی گل محمدی ؟انگار از هر گل سهم ِ عطری داری ، و نسیمَ به احترام از کنار رایحه ی تو می گذرد .
من در سکوت شب جبهه که آن را از هر سکوتی سنگین تر یافته ام ، صدای پای تو را به شکستن آن شنیده ام ،و از صدای پای تو به ارامش رسیده ام و هم زمان هراس دشمن را در شلیک منورها دیده ام .
من در نور منورها طرحی را از تو دیده ام ، آن بار که مجروح افتاده بودم . نمی دانم موهایی جوگندمی را دیدم یا موهایی مشکی را که از مهتاب نقره ای بودند ؟و بوی عطر پیچید .بوی عطر بر بوی باروت غالب آمد ، ومن از این رایحه فهمیدم که مرز میان بهشت و جهنم به نازکی تار مویی از توست !
ای امام زمان ، اگر دفتر افکار مرا ورق بزنی ، جز بیان یک آرزو در آن نمی بینی ، وآن شهادت است .من میخواهم تا به ابد به مهمانی خدا در آیم .دستم را بگیر ،ای پیر و مرا به مرزی برسان که عبور از آن به نزد خدا شهادت محسوب می شود .که تا به ابد سرافرازی از خدا بیابم .
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

^

ورود

ورود