مشاهده RSS Feed

ستاره ی درخشان

کاهش جمعیت و ضربه ی سهمگین بر پیکره ی مسلمین / برگرفته از وبلاگ الشیخ عبدالزهراء2

به این مطلب امتیاز بدهید
فدای حریت و آزادگی این سید اولاد زهرا .. من البته میدانم و شک ندارم این استغفاری نیابتی از عاملین اصلی این جریان بود که میدانم چه کسانی هستند... و خیلی وقت های دیگر روبری رهبری ایستاده اند ..

اما به هر حال بد نیست برای یک عده خشک مغز به اصطلاح ولایی که دم از فدایی بودن رهبر میزنند و هیچ قدرت استنباط عقلی ندارند ... من که دل خونی از این جماعت دارم .. رهبری جامعه اند . امر کنند روی چشمان من و شماست و اطاعتشان واجب .. اما مرد حسابی تو داری مقام عصمت میتراشی برای غیر معصوم ! عصمت فقط از اهل بیت علیهم السلام است .. میگویم فلان حکم این طور است .. تمام مراجع نظرشان این است .. انقدر بی درایت و بی بصیرت است که کاش لا اقل محکم از قول رهبری اثبات میکرد ! ماست را به دروازه میدوزد که حضرت آقا نظرشان چیز دیگریست .. من این را فقط بی عقلی میخانم .. نمونه اش همین داستان خواننده ی جدید ولایی ما ! که در پست های گذشته مرور شد ..

اینکه از الات قطعا حرام موسیقی استفاده کرده .. اینکه در قالب اهنگ های حرام شعر خوانده .. اینکه با افتخار بعد اجرای موسیقی حرام در مصلی ! گفت افتخارم است که جاهایی اجرا کردم که هیچ کس تا بحال اجرا نکرده اینکه ... همه را به ادعایی از خودش که گفته رهبری درباره ی یکی از قطعه هایش او را تحسین کرده .. توجیه میکنند که آقا موافق و مشوق ایشونند !! اگر هم چیزی بود مربوط به همون یک قطعه بود .. اون هم لعلّةٍ که بماند

اصلا گیریم که آقا گفته باشند .. خب که چی ؟!! مرد مومن فرق بذار بین معصوم و غیرش

من خاک پای امام خامنه ای رو هم سرمه ی چشمم میکنم اما آقا حکم ولایی که ندادند .. چه بسا چیزی که ایشون جائز میدونن رو من به واسطه ی مرجع تقلید خودم حرام بدونم و بلعکس .. بحث علمیست و فقهی !
بله .. به جای جهاد و حکم ولایی که برسه مرجع تقلید و خود من و پدر و مادر من هم فدای رهبرم..


این حرف ها رو زدم بخاطر اینکه بگم ؛ در همان بحبوحه حرف از کاهش جمعیت یکی از آن سادات علمداردین فوق الذکر کتابی نوشتند کامل مستدل فقهی و استنباطی و منطبق با علم روز پزشگی به نام
رساله ی نکاحیه ؛ کاهش جمعیت ضربه ی سهمگین بر پیکره مسلمین

حضرت علامه ایت الله حاج سید محمد حسین حسینی طهرانی / افاض الله علینا من برکات تربتهحتما بخونیدش .. کتاب خیلی زیبا و خواندنیست

تقریبا میشه گفت حرف هایی که الان میزنند و مقاله هایی که مینویسند چیزی از این کتاب بیشتر نداره


خدا واقعا خیلی با بانوان خوب راه اومده ... خیلی ثواب های گنده گنده !
پیامبر اسلام(ص) فرمودند:
اِذا حَمَلَتِ المَرأَةُ کانَت بِمَنزِلَةِ الصّائِمِ القائِمِ المُجاهِدِ بِنَفسِهِ وَ مالِهِ فى سَبیلِ اللّه ، فَاِذا وَضَعَت کانَ لَها مِنَ الأَجرِ ما لا تَدرى ما هُوَ لِعِظَمِهِ، فَاِذا اَرضَعَت کانَ لَها بِکُلِّ مَصَّةٍ کَعِدلِ عِتقِ مُحَرَّرٍ مِن وُلدِ اِسماعیلَ ، فَاِذا فَرَغَت مِن رَضاعِهِ ضَرَبَ مَلَکٌ عَلى جَنبِها وَ قالَ : اِستَأنِفِى العَمَلَ، فَقَد غُفِرَ لَکِ

هنگامى که زن باردار مى شود ، همانند روزه دارِ شب زنده دار و مجاهدى است که با جان و مالش در راه خدا جهاد مى کند و هنگامى که فارق شود ، پاداشى دارد که نمى دانى عظمت آن چه قدر است و هنگامى که شیر بدهد ، در هر بار مکیدن ، پاداش آزاد کردن یکى از فرزندان اسماعیل علیه السلام براى اوست و آن گاه که شیردادن تمام شود ، فرشته اى بر پهلوى او مى زند و مى گوید : «عمل را از نو آغاز کن که بى تردید ، آمرزیده شدى» (أمالی صدوق، ص‏411).
روایت دیگری خوندم که خداوند دوست دارند زن ها را یا در حال بارداری و یا در حال شیر دادن ببیند ..
جالبه که سلامت جسمی و روحی زن هم در همینه! در این باره مرحوم علامه طهرانی اینوطور نوشتند:
سلامت بدن و روان زن در زائیدن است؛ در حامله شدن و شیر دادن است. بَه بَه از بانوانى که یا در شکم خود بچّه مى‏پرورند، و یا در آغوش خود بچّه را شیر میدهند! این بهشت است. این سُبُل سلام است.
خداوند خالق آفرینش، مزاج زن را طورى آفریده است که از زمان بلوغ تا دوران یائسگى پیوسته مزاج او غذاى خاصّى را مطابق مزاج طفل در بدن درست میکند؛ و آن خون حیض است که در زمان حاملگى این خون در رحم مادر غذاى طفل است. علّت آنکه زنان در دوران باردارى غالباً عادت ماهیانه نمى‏شوند براى آنست که این خون در رَحِم صرف غذا و طعام جنین میگردد.
و چون بچّه را زمین گذارند و وضع حمل کنند، این خون تبدیل به شیر شیرین سفید و نرم و راحت و ملایم با مزاج نوزاد مى‏شود، و از سوراخهاى پستان سرازیر مى‏شود. فلهذا زنان در دوران رضاع و شیر دادن نیز غالباً عادت‏ ماهیانه نمى‏شوند.
أمّا وقتى که آبستن نیستند و شیر هم نمیدهند، این غذا مصرفى ندارد و بنابراین از دهانه رحم خارج و دور ریخته مى‏شود. یعنى زن بواسطه عدم حمل و عدم رضاع (آبستن نبودن و شیر ندادن) مقدارى از قواى بدنى و جسمى خود را که خداوند بصورت خون در آورده است هَدَر نموده و ضایع کرده است. فلذا از رحمت خدا دور است. و خداوند در اینجا به وى إجازه عبادت و خشوع و خضوعى را که بواسطه نماز و روزه و طواف حاصل مى‏شود نداده است.

زن باید مانند مرد پیوسته راه تقرّب را بپیماید، و آن وقتى است که: دوش به دوش مرد نماز بخواند و روزه بگیرد و طواف کند؛ و این فقط در وقتى است که حامله باشد و یا طفل خود را شیر دهد.
این زن قرین رحمت خداست که حائض نیست؛ و اجازه رکوع و سجود و قیام و طهارت به وى داده شده است. و اجازه صیام به وى داده شده است. و اجازه طواف گرد کعبه به وى داده شده است.
بنابراین، زنان باید پیوسته یا حامله باشند و یا شیر دهند، تا در کاروان انسانیّت و حرکت به سوى معبود و محبوب، و قبله مشتاقان و کعبه عاشقان و پویندگان به سوى حرم و حریم امن و امان او، با مردان هم آهنگ باشند.
حائض شدن زنان موقعى است که در این کاروان نشسته‏اند و از حرکت افتاده و متوقّف گشته‏اند. بنابراین، اصل در زنان عبادت است؛ یعنى اصل در زنان حمل و رضاع است. حیض زنان خلافِ اصل است؛ یعنى عَدم حمل و عدم رضاع خلاف است. فتَأمَّلْ در این نکته دقیق.
این حقیر روزى به یکى از پزشکان حاذق و بصیر و متعهّد که سخن از این موضوع به میان آمده بود، گفتم: سلامت و سعادت زن در اینست که: یا حامله باشد و یا بچّه در زیر پستان خود داشته باشد.
قدرى تأمّل کرد و گفت: آقا این گفتار، مطابق آخرین نتیجه کنگره‏هاى پزشکى است که امسال در آمریکا برگزار شده است. و من تز دکترى خود را در آمریکا در همین موضوع قرار داده‏ام.ادامه دارد ...

برگرفته از وبلاگ الشیخ عبدالزهراء وثوقی abdezahra.blog.ir
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

^

ورود

ورود