مشاهده RSS Feed

پیروان حریم ولایت

ترجمه کتاب های دینی 5

به این مطلب امتیاز بدهید
اهل بیت(ع)(عرشیان فرش نشین) [شناسنامه کتاب] [دانلود کتاب] شخصیت اهل بیت (ع)(لزوم شناخت, حقیقت وجودی, معنا و مصداق اهل بیت (ع)و ...)- اهل بیت(ع) در کتب آسمانی(قران, تورات, انجیل, زبور)- اهل بیت(ع)از دیدگاه عارفان, فرهنگ اهل بیت(ع)(اخلاق چهارده معصوم(ع), ایثار, فروتنی و...)- پیروان اهل بیت(ع)(محبت به اهل بیت(ع), زیارت, گریه و اشک و ...)
آشنایی با کرامات اهل بیت [شناسنامه کتاب] [دانلود کتاب] ويكردى است قرآنى و روايى نسبت به فضايل اهل بيت (ع) و جايگاه آنان، كتاب حاضر كه متن يكى از سخنرانى هاى استاد حسين انصاريان است. مباحثى در باره شئون مختلف اهل بيت (ع) و شناخت جايگاه و منزلت آنان ارائه شده است.
علی(ع) مصداق پاکی [شناسنامه کتاب] [دانلود کتاب] خدا و انسان و دنیا از دیدگاه حضرت علی بن ابیطالب(ع) نیت و عمل و اخلاق امیر المومنین(ع) و...
عنایت امام عصر [شناسنامه کتاب] [دانلود کتاب] بررسى بركات وجودى امام زمان عليه السلام با استفاده از آيات و روايات است. نوشتار حاضر كه پياده شده متن يكى از سخنرانى هاى استاد حسين انصاريان است، به بحث درباره عنايات خاصى كه از جانب حضرت مهدى (عج) و ولايت آن حضرت شامل حال بندگان خدا مى شود، پرداخته شده و وجوه مختلف بهره گيرى خلائق از وجود ذى جود آن حضرت مورد بحث و بررسى قرآنى و روايى قرار مى گيرد.
مادر امام عصر [شناسنامه کتاب] [دانلود کتاب] مرورى است برزندگانى، فضايل و كرامات حضرت نرجس خاتون مادر گرامى امام زمان (عج). اين كتاب كه متن يكى از سخنرانى هاى استاد حسين انصاريان است، ابتدا جريان ولادت حضرت امام زمان عليه السلام از دامن پاك نرجس خاتون توصيف و سپس داستان ازدواج نرجس خاتون با امام حسن عسگرى (ع) شرح گرديده و حكمت هاى متعدد الهى و معجزاتى كه منجر به چنين ازدواجى شده بود بيان مى گردد.
نگاهی به مقام امام حسین [شناسنامه کتاب] [دانلود کتاب] بررسى ويژگى هاى امام حسين (ع) و فضايل آن حضرت در آيات و روايات است. اين كتاب كه متن يكى از سخنرانى هاى استاد حسين انصاريان است به بحث در باره ابعاد شخصيت و عظمت امام حسين (ع) پرداخته و فضايل آن امام معصوم (ع) به ويژه فضيلت زيارت آن حضرت را بيان مى‏ کند.
نگاهی به مقام امام زین العابدین [شناسنامه کتاب] [دانلود کتاب] نگاهى است اجمالى به شخصيت وفضايل امام سجاد (ع) و بررسى مفاد برخى از ادعيه مأثوره از آن حضرت در صحيفه سجاديه.
نگاهی به مقام حضرت خدیجه [شناسنامه کتاب] [دانلود کتاب] يان برخى از فضايل و ويژگى هاى حضرت خديجه (س) همسر گرامى پيامبر اسلام (ع) و مرورى كوتاه بر زندگانى آن حضرت است. در اين نوشتار كه متن يكى ازسخنرانى هاى استاد حسين انصاريان مى باشد، به گوشه هايى از امتيازات حضرت خديجه (س) با توجه به عملكرد آن حضرت و سخنان پيامبر اكرم (ص) در شأن ايشان پرداخته شده است. نگارنده يكى از وجوه اهميت شخصيت حضرت خديجه (س) را تولد حضرت فاطمه (س) از آن حضرت عنوان كرده و جريان اين ولادت مبارك را شرح مى نمايد.
نگاهی به مقام حضرت زینب [شناسنامه کتاب] [دانلود کتاب] بررسى اوصاف و ويژگى هاى حضرت زينب (س) با توجه به قيام كربلاست. كتاب حاضر كه برگرفته از متن يكى از سخنرانى هاى استاد حسين انصاريان است به بحث در باره جنبه هاى مختلف مقام و شخصيت حضرت زينب كبرى (س) از جمله دانش و حماسه بزرگ ايشان پس از واقعه عاشورا مى پردازد.
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

^

ورود

ورود