مشاهده RSS Feed

پیروان حریم ولایت

ترجمه کتاب های دینی 1

به این مطلب امتیاز بدهید

ترجمه صحيفه كامله سجاديه [شناسنامه کتاب] [دانلود کتاب] ترجمه دقیق و عمیق از صحیفه سجادیه که از دیر زمان به عنوان زبور آل محمد علیهم السلام تا به امروز در عرصه گاه حیات همچون خورشید می در خشد. ترجمه زیر نویس, روشن و گویا و قابل تطبیق با عبارت دعا می باشد. ویژگیها : 1-دقت بسیار در ترجمه و ویرایش آن 2-ترجمه هر عبارت در زیر متن عربی آن به صورت جمله به جمله متن صحیفه سجادیه و ... قرار گرفته شده است. 3-اصلاح غلط های اعرابی و متن صحیفه سجادیه و ...
ترجمه قرآن كريم [شناسنامه کتاب] [دانلود کتاب] ترجمه ای استوار همراه با توضیحی مختصر ترجمه ای از تنظر نگارش ساده و روان قابل فهم همگان که در موارد لازم توضیحاتی بر آن افزوده شده است و از بسیاری از کاستی ها و لغزش ها که برای مترجمان دیگر پیش آمده دور بوده است درد این ترجمه کوشیده شده است که با توسل به منابع علمی و تفسیری برای روشن تر بودن ترجمه و فهم مفاهیم آیات توضیحاتی در کروشه اضافه شود که با جملات قبل و بعد خود هماهنگی ادبی و انشائی داشته باشد.
ترجمه مفاتيح الجنان [شناسنامه کتاب] [دانلود کتاب] ترجمه مفاتیح الجنان مرحوم حاج شیخ عباس قمی رحمه الیه امتیازات ترجمه : 1-ترجمه گویا و روشن 2-کارآمد بودن متن فارسی در اثر تغییر نگارش 3-چینش دقیق معانی فارسی در زیر متون عربی 4-تقدیم فضائل سور بر متن سوره ها 5-آوردن باقیات الصالحات با ترجمه در آخر کتاب 6-استفاده از علائم سجاوندی درمتن و ترجمه جهت خواندن صحیح ادعیه و..
ترجمه نهج البلاغه [شناسنامه کتاب] [دانلود کتاب] اولین ترجمه زیرنویس نهج البلاغه حضرت امیرالمومنین علی بن ابیطالب علیه السلام, ترجمه ای محققانه و روان که ترجمه هر عبارت در زیر متن عربی آن به صورت جمله به جمله قرار گرفته شده است.


شرح دعای کمیل [شناسنامه کتاب] [دانلود کتاب] شرحی محققانه بر دعای کمیل حضرت امیر المومنین علی بن ابیطالب علیه السلام شامل مراحل شکل گیری حیات انسانی, کرامت مقربین, دعا در قران و روایات, لطایف بسم الله ..., جلوه ای از رحمت حق, گناه, توبه, موانع استجابت دعا, شفاعت, تواضع, مقربین, آمرزش گناه, معنای بلا, اوصاف نفس, جهل و شهوت, تکالیف و وظایف, حجت های حق بر انسان, رحمت و لطف و کرامت حق, اسم اعظم, زبان, تکالیف ملکوتی و دقایق عرشی و...
چهل حدیث حج [شناسنامه کتاب] [دانلود کتاب] شرح چهل حدیث حج شامل موضوعات: وجوب حج, معنا و مفهوم حج, آثار حج, دو عبادت برتر, نیابت در حج, اخلاق زائر, آداب حج, خلوص در حج, زیارت رسول خدا(ص) و...
عرفان اسلامی (شرح جامع مصباح الشریعه و مفتاح الحقیقه)جلد 1 [شناسنامه کتاب] [دانلود کتاب] حالات عارفان, نفس و هفت مرحله آن, خوف, کیفر گناهان, صفات حق, علائم عشق حق به عبد و ..
عرفان اسلامی (شرح جامع مصباح الشریعه و مفتاح الحقیقه)جلد 2 [شناسنامه کتاب] [دانلود کتاب] در بیان حالات قلب, غفلت, مراقبت, عقل, دین و بدعت , مال حرام و ..
عرفان اسلامی (شرح جامع مصباح الشریعه و مفتاح الحقیقه)جلد 3 [شناسنامه کتاب] [دانلود کتاب] نیت (نیت در قرآن و روایات, قلب سلیم, ...)ذکر (هدایت, ضلالت, عظمت, ذکر و مجلس آن و ...)
عرفان اسلامی (شرح جامع مصباح الشریعه و مفتاح الحقیقه)جلد 4 [شناسنامه کتاب] [دانلود کتاب] لباس(لباس ظاهر و باطن, لباس در قران و روایات و ...) آداب مسواک زدن, طهارت (طهارت و بهداشت جسم و جان) آداب خروج از منزل, همسایه, آداب وارد شدن به مسجد الحرام و ...
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

^

ورود

ورود