مشاهده RSS Feed

پیروان حریم ولایت

چفیه و انگشتر رهبر انقلاب بالاترین دارایی من است+تصاویر

به این مطلب امتیاز بدهید
بوشهرنیوز: بانوی کرمانشاهی قهرمان وشوی جهان گفت: بالاترین دارایی من چفیه و انگشتری است که از مقام معظم رهبری هدیه گرفتم.

به گزارش "بوشهرنیوز" نماینده رهبر معظم انقلاب، امام جمعه کرمانشاه، سردار محمد نظر عظیمی فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف و استاندار کرمانشاه ظهر چهارشنبه با حضور در منزل بانوی قهرمان ووشو کار کرمانشاهی از وی تجلیل کردند. مریم هاشمی در این دیدار اظهار داشت: بالاترین افتخار برای من رسیدن به خدمت مقام معظم رهبری و مدال افتخاری است که ایشان با سخنان و عنایاتشان به من هدیه دادند.
هاشمی گفت: بالاترین و ارزشمند ترین دارایی های من هم چفیه و انگشتری است که از حضرت آقا گرفتم و تا زنده باشم هم از آنها محافظت و نگهداری خواهم کرد و امیدوارم بتوانم بازهم به حضور ایشان مشرف شوم.
قهرمان کرمانشاهی ووشوی جهان با تشکر از نماینده رهبر انقلاب، فرمانده سپاه، امام جمعه و استاندار کرمانشاه گفت: من تنها خواسته ای که دارم دیدن دوباره حضرت آقاست و اگر در مسابقات المپیک قهرمان شدم خواسته من این است که یک قرآن به همراه دست نوشته ای از حضرت آقا از ایشان هدیه بگیرم.
وی افزود: مهم این نبود که بروم و مدال طلا کسب کنم بلکه با اهمیت تر از هر چیزی برای من حضور با حجاب کامل در رقابت ها و رساندن پیام حجاب و عفاف زن مسلمان ایرانی به گوش دنیا بود و خوشحالم که توانستم این کار را انجام دهم.
مریم هاشمی در سفر مقام معظم رهبری به کرمانشاه و در مسابقات اخیر ووشوی قهرمانی جهان در مالزی مدالهای خود را به رهبر انقلاب هدیه داد و مقام معظم رهبری نیز از ایشان به عنوان سفیر و پیام رسان زن مسلمان ایرانی به دنیا یاد کردند.


برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

^

ورود

ورود