مشاهده RSS Feed

پیروان حریم ولایت

نرم افزار کتاب مالتی مدیا وسائل الشیعة

به این مطلب امتیاز بدهید
نرم افزار کتاب مالتی مدیا وسائل الشیعة

کتاب ((جهاد النفس )) در مجموعه گرانسنگ حدیثى ((وسائل الشیعه)) در نزد عالمان اخلاق از اهمیت ویژه اى برخوردار بوده است و آن پاک نهادان همواره تشنه کامان اخلاق اسلامى و سالکان طریق را به خواندن و عمل کردن به این کتاب شریف سفارش مى نموده اند، این امر ما را بر آن داشت تا به ترجمه این کتاب که به حق ((زنده کننده دلها)) و ((شناساننده راه نیکبختى)) است همت گماریم .آیت الله شیخ محمدتقی بهجت می فرمایند : هر روز سعی کنید یک حدیث از کتاب جهاد النفس «وسایل الشیعه » را مطالعه کنید و سعی نمایید به آن عمل کنید بعد از یک سال خواهید دید که حتما عوض شده اید مانند دارویی که انسان مصرف کند و بعد از مدتی احساس بهبودی می کند.
ویژگیهاى این اثر
۱ – از آنجا که این ترجمه براى استفاده عموم است از ذکر سلسله سند احادیث که مورد اعتنا و توجه خواص است ، خوددارى گردیده است .
۲ – احادیث با دقت فراوان اعراب گذارى و به صورت مسلسل شماره گذارى شده است .
۳ – احادیث در یک طرف و در طرف مقابل دقیقا ترجمه هر یک آورده شده به گونه اى که به ندرت ترجمه کلمه اى از حدیثى در صفحه بعد جاى گرفته است .
۴ – هیچ یک از احادیث کتاب حذف یا تقطیع نگردیده است و تنها در یک مورد از ذکر حدیثى که در همان باب از یک معصوم دو بار تکرار گردیده است خوددارى شده است .
۵ – آیاتى که در ضمن احادیث آورده شده با قلمى متمایز مشخص گردیده و نشانى هر آیه در زیر صفحه ذکر شده است .
دانلود با حجم ۱٫۱ مگابایت
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

^

ورود

ورود