مشاهده RSS Feed

کریم

افراطیون

به این مطلب امتیاز بدهید
افراطیون سنی وشیعه:
امروز علاوه آمریکا واسرائیل که دشمنان اصلی همه مسلمانان هستند واز تمام ابزار خود برای نابودی مسلمانان استفاده می کنند گروهای افراطی در بین شیعه واهل سنت نیز وجود دارند که به اسم اسلام وشیعه وسنی علیه آنها عمل می کنند.
گروههایی مانند داعش، جبهة النصرة، وهابی ها که خود را مسلمان وپیرو سلف صالح یعنی رسول خدا(ص) وصحابه می دانند. 180%بر خلاف سیره وروش آنها عمل می کنند. وهمچنین در بین شیعه گروه شیرازی ها، که در رأس آنها سید مجتبی شیرازی ویاسر الحبیب قرار دارند ومرجع آنها هم سید صادق شیرازی است.
گوستاولبون وسایر نویسندگان تاریخ وتمدن در کتب خود اشاره کرده اند که در جنگهای صلیبی آنچه توجه مسیحیان را به اسلام جلب کرد وباعث شد از سیره وروش آنها اقتباس کنند رفتار انسانی مسلمانان وجهادگران اسلامی بوده است. اما امروز می بینیم کسانی که اسم مجاهد بر خود گذاشته اند ونه با دشمنان اسلام که با خود مسلمانان جنگ کرده وزنان ومردان غیر نظامی را به اسم کفر گردن می زنند ودسته جمعی اعدام می کنند. دست به جنایتهایی می زنند که امثال هیتلر وصدام از انجام آنها ناتوان بودند واباء داشتند.
سلف صالح اسلام به خوشرفتاری با اسیران، مدارا با مخالفان معروف بود نه کشتن مسلمانان.
این طرف قضیه نیز عذه ای که ادعای محبت اهل بیت دارند، در ماهواره ها خود برادران اهل سنت را تکفیر کرده وقتل آنها را واجب می دانند ودر عین حال کسانی که افتخار امروز اسلام هستند مانند آیت الله خامنه ای، بهجت، سید حسن نصرالله از زبان آنها مورد لعن وتکفیر قرار می گیرند.

وجه مشترک افراطیون شیعه وسنی:
افراطیون شیعه وسنی که در ظاهر دو گروه رودر روی هم محسوب می شوند اما نقاط مشترکی دارند که نشان می دهد این دو در یک راستا عمل می کنند، که عبارت زا موارد زیر است:
1- تکفیر: هر دو گروه دیگر مسلمانان را تکفیر می کنند واین تکفیر هم فقط منحصر به مخالفان خود نیست بلکه افراطیون شیعه شخصیتی مانند آیت الله بهجت را تکفیر می کنند وافراطیون اهل سنت هم که غیر از خود همهرا تکفیر می کنند.
2- کشتار مسلمانان: عملکرد گروههای تکفیری موجب قتل عام هزاران مسلمان شده است. از جمله در سوریه که همین داعشی ها هزارن مسلمان شیعه وسنی را قتل عام کرده اند ودر عراق نیز همین رویه وجود دارد. نسبت به شیرازی ها هم که رویه این افراد امروزه موجب شهادت وقتل عام هزاران شیعه در پاکستان، عراق، عربستان ودیگر کشورها می باشد.

3- عدم مبارزه با استکبار:
این گروهها که ادعای اسلام ناب دارند وقتی در غزه کودکان با دست صهیونیسم کشته می شدند یک ار هم محکوم نکردند بلکه جناب یاسر الحبیب از باب خوش خدمتی به اسرائیل اعلام کرد که بمب زدن حماس به اسرائیل مشروع نیست چون موجب کشته شدن کودکان وزنان یهودی می شود. اما نگفت صدها زن وبچه مسلمان که در غزه کشته می شوند گناهشان چیست؟ هر چند از نظر این آقایان چون آنها ناصبی هستند باید کشته شوند واین خلاف واقع است چنانچه شهید مطهری در سال 44به این نکته اشاره می کند که این اتهام از طرف خود اسرائیلی ها برای عدم حمایت از فلسطین مطرح شده است.
داعشی ها هم که زخمی هایشان را در اسرائیل درمان می کنند ونخست وزیر اسرائیل ووزراء به دیدار آنها می روند وخود نتانیاهو بعد از آتش بس اعلامکرد چون فعلا داعش در منطقه می جنگد ما جنگ را قطع کردیم.
4- نوع گزینش این افراد:
انتخاب این افراد هم جالب توجه است.وقتی یاسر الحبیب بخاطر تند روی در کویت زندانی شده وبه 15سال زندام محکوم می شود به یک سال نرسیده توسط انگلیسی ها از زندان آزاد شده وبه لندن می رود ودر کمترین زمان بدون اینکه منبع مالی داشته باشد در آنجا یک حسینیه بزرگ همراه با حوزه علمیه وشبکه فدک رار راه انداز یمی کند با هزینه انگلیس.
ابوبکر البغدادی هم که قبلا در زندان ابوغریب بود وبعد به زندان گوانتانامو انتقال یافته بود بدون اینکه دوره زندان خود را به اتمام رسانده باشد از زندان آزاد شده وبعدا زیک سال که از او خبری نبود در سوریه وجنگی که علیه نظام آن بود ظاهر می شود وبا حمایت مالی، تسلیحاتی ورسانه ای غرب مشغول جنگ می شود.
اینها همه نشان می دهد که این دو گروه در یک راستا وبرای خدمت به استکبار ودشمنان مشترک مسلمانان عمل می کنند.برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

^

ورود

ورود